Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pokazali próby Sokołowskiej do "TzG". Internautka nie wytrzymała: "Ta Anita jest wkurzająca". Wcale nie oberwało się jej za taniec
Anna Lipska
Anna Lipska 07.04.2024 18:26

Pokazali próby Sokołowskiej do "TzG". Internautka nie wytrzymała: "Ta Anita jest wkurzająca". Wcale nie oberwało się jej za taniec

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska, fot. KAPIF/Instagram

Anita Sokołowska skrytykowana przez internautkę pod wideo z prób do show “Taniec z gwiazdami”. Co napisała? Wcale nie poszło o taniec aktorki. Szczegóły.

Anita Sokołowska odeszła z "Przyjaciółek"

Nie ma żadnych wątpliwości, że rola Zuzy w “Przyjaciółkach” przyniosła wielką popularność Anicie Sokołowskiej. Zakończenie jej wątku spowodowało wiele zamieszania.

Bohaterka Sokołowskiej Zuza umarła w 2. odcinku 22 sezonu produkcji. Jej śmierć już od dawna nie była tajemnicą. Zanim "Przyjaciółki" wróciły z nową odsłoną, wiadomo było, że Zuza odejdzie na zawsze, ale okoliczności były niejasne. Tak jak powody odejścia Anity z serialu. Przed emisją 256 odcinka "Przyjaciółek", w którym jej bohaterka zmarła, aktorka ujawniła powód odejścia z serialu. Na planie spędziła 11 lat.

Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z „Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, ze potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy. Dziewczyny - Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem - z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje - napisała we wzruszającym pożegnaniu z "Przyjaciółkami" i rolą Zuzy.

Okazuje się, że Sokołowska długo przygotowywała się do odejścia.

Moje pożegnanie trwało dosyć długo, bo od momentu podjęcia decyzji i poinformowania producenta, minęły już prawie dwa lata, więc to jest długie rozstanie i powiem szczerze, że nigdy nie przypuszczałam, iż cały proces pożegnania się z produkcją i moją postacią Zuzy będzie tak emocjonujący" - powiedziała Sokołowska w rozmowie z portalem interia.pl.

Obecnie zajmuje się innymi projektami, a także jest uczestniczką “Tańca z Gwiazdami”.

 

"Trening jest niemożliwy". Kłopoty faworytki "TzG"! Kolejny odcinek już za pasem, a tu takie wiadomości Anita Sokołowska była faworytką "Tańca z gwiazdami", aż do teraz. Pavlović nie oszczędziła jej ostatniego występu

Anita Sokołowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke urastają do faworytów “Tańca z Gwiazdami”. Aktorka z odcinka na odcinek zbiera pozytywne komentarze jurorów, a fani są zachwyceni jej występami.

W ubiegłym tygodniu dała niezły popis formy i aktorstwa, a zeskok ze stołu wprost w ramiona partnera, przejdzie zapewne do historii show. 

Nie było żadnych wątpliwości, że Sokołowskiej należy się kolejna 40-stka w programie. Występ poniżej.

Anita Sokołowska przygotowuje się do 6. odc. "tańca z Gwiazdami"

Wszyscy uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” zawsze ciężko pracują cały tydzień, żeby w niedzielę zaprezentować się jak najlepiej. Nie inaczej jest w przypadku Anity i Jacka. Produkcja wrzuciła do sieci filmik, na którym widzimy między innymi właśnie ich.

Czas na drugą porcję nagrań z tygodnia prób. Zobaczcie jak to wyglądało, a finale wersje już jutro o godz. 20:00 - napisano.

To, co pojawiło się na nagraniu, sprowokowało jedna z internautek do komentarza, który szybko został podsumowany przez innych użytkowników:

Ta Anita jest wykurzająca. Gwiazda od siedmiu boleści. Odeszła sobie tak po prostu z serialu Przyjaciółki mając gdzieś fanów Zuzy - napisała.

Od razu doczekała się odpowiedzi:

  • Komentarz żenujący.
  • No cóż … jak każdy z nas ma swoje życie i prawo do zmian .. skoro tak zdecydowała to zapewne z powodu, że tak będzie dla niej najlepsze .. a nam widzom wypada podziękować za piękny czas.
  • Jedna z najbardziej profesjonalnych aktorek w Polsce, reżyserka w teatrze a i tak jakaś Grażyna powie że jest od siedmiu boleści. No tak, nie świeci tyłkiem na ściankach, odeszła z ciągnącego się niepotrzebnie serialu żeby się rozwinąć to popełniła zbrodnię.
  • Cóż za wywód ….A wzięłaś pod uwagę że może tak było w scenariuszu - piszą.

Jak widać Sokołowska zyskała sporo fanów dzięki roli w “Przyjaciółkach”.

Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF
Anita Sokołowska, fot. KAPIF