Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Ustawiony werdykt". Wielka afera po wynikach "Tańca z Gwiazdami". Padły mocne słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.04.2024 08:39

"Ustawiony werdykt". Wielka afera po wynikach "Tańca z Gwiazdami". Padły mocne słowa

"Taniec z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF

Po ogłoszeniu informacji, która para w ostatnim odcinku musiała się pożegnać z programem “Taniec z gwiazdami” w mediach społecznościowych wybuchła burza. Internauci nie są zadowoleni z werdyktu. Padły mocne słowa. 

Taniec z gwiazdami 2024

“Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych formatów wśród Polaków. Nowa edycja cieszy się wysoką oglądalnością. W tej odsłonie zaszło sporo zmian, gdyż za stołem jurorskim zabrakło Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego i Andrzeja Piasecznego. Występy uczestników oceniają: Rafał Maserak, Tomasz Wygoda i Ewa Kasprzyk. W składzie jury jest obecna oczywiście Iwona Palvović - jedyna jurorka, która pełni tę funkcję od początku show.

W tej edycji wzięło udział wiele znanych osób, wśród nich m.in.: Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Maffashion, Roksana Węgiel, czy Maciej Musiał. 

Anita Sokołowska jest starsza od Dagmary Kaźmierskiej. Fani "TzG" nie kryją zaskoczenia: "Jak to?" "TzG". Cisza na widowni... To oni odpadli w 6. odcinku. Dagmara Kaźmierska nie wiedziała, jak zareagować

Kto pożegnał się z "Tzg" w 6. odcinku?

W ostatnim odcinku telewidzowie mogli zobaczyć wiele wspaniałych występów. Najlepsi okazali się być Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Obie pary zdobyły po 40 punktów, za swoje tańce. 

Moment, w którym prowadzący “Tańca z gwiazdami”, Paulina Sykut -Jeżyna i Krzysztof Ibisz mili ogłosić nazwiska pary, która odpada, w tym odcinku był niezwykle dramatyczny. Zagrożeni okazali się być Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel oraz Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Ostatecznie to drugi duet musiał pożegnać się z programem. Po tych słowach w studiu zapadła cisza.

Zarówno Aleks, jak i Dagmara byli zaskoczeni tą decyzją. “Królowa życia” nie wiedziała, co powiedzieć. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF

Burza w sieci po ostatnim odcinku "Tzg"

To, że Kaźmierska przeszła dalej, mimo że według jurorów nie robi postępów od początku programu i co tydzień jest zagrożona, wzbudziło wiele emocji wśród internautów. 

Dodatkowo fakt, że odpadł Aleks Mackiewicz, który bardzo dobrze sobie radził na parkiecie i był jednym z faworytów “Tzg” nie pomaga. Wielu użytkowników uważa, to wydarzenie za niesprawiedliwe. Pojawiły się także oskarżenia, o ustawienie wyniku przez produkcję. 

  1. Nie wierzę,  to była para na finał.
  2. To jest jakaś kpina!!!!! Jak to jest możliwe że ta Dagmara przechodzi dalej a Aleks odpada ?!?! Jak to jest możliwe, że się promuje kogoś takiego jak Dagmara?! Żenada, żenada i jeszcze raz żenada!
  3. Właśnie skończyłam oglądać taniec z gwiazdami... Chyba noty jurorów też powinny być brane pod uwagę. Gość tańczy zawodowo i odpada.  Żenada.
  4. Niesamowity talent, jakiego nie było chyba w żadnej edycji TzG od początku programu – i odpada w połowie, na dodatek zestawiony z Panią Dagmarą.
  5. Co to jest za werdykt?  To jest jakiś żart. Ta para powinna być w finale.
  6. Ustawiony werdykt.
  7. Kibicowałem od początku, szkoda że taki ustawiony werdykt :( - piszą internauci.

Znalazło się jednak grono fanów Dagmary, którzy zawzięcie bronili swojej idolki. 

  • Brawo Daga. Lecimy, wspieramy. 
  • Królowa Daga po wygraną. 
  • Ludzie zapominają, że to jest program rozrywkowy. Dagmara nie ma wpływu na to czy zostaje w programie czy nie. Głosują widzowie i to głównie oni decydują.

Co Wy na to? 

Aleks Mackiewicz z i Izbaela Skierska,
Aleks, Mackiewicz i Izabela Skierska "Taniec z gwiazdami" fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz z i Izbaela Skierska,
Aleks, Mackiewicz i Izabela Skierska "Taniec z gwiazdami" fot. KAPiF
Aleks, Mackiewicz
Aleks, Mackiewicz, "Taniec z gwiazdami" fot. KAPiF
Uczestnicy programu
Uczestnicy programu "Taniec z gwiazdami" fot. KAPiF