Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sykut prowadziła "TzG", a za nią odgrywały się sceny z Dagmarą i Roxie. Wszystko szło na żywo, nie dało się tego ukryć
Anna Lipska
Anna Lipska 08.04.2024 07:44

Sykut prowadziła "TzG", a za nią odgrywały się sceny z Dagmarą i Roxie. Wszystko szło na żywo, nie dało się tego ukryć

"Taniec z Gwiazdami"
"Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF

“Taniec z gwiazdami”. Stacja telewizyjna Polsat wyemitowała kolejny odcinek popularnego show. Fani formatu długo czekali na tę chwilę. Tymczasem za plecami prowadzącej Paulity Sykut odbywały się niebywałe sceny.

"Taniec z gwiazdami" w telewizji Polsat

“Taniec z gwiazdami” tej wiosny powrócił na ekrany odbiorników. Fani są zachwyceni najnowszą edycją show. Nie obyło się jednak bez zmian. Najważniejsze modyfikacje zaszły w składzie jury. W 14. polsatowskiej odsłonie programu zabrakło Andrzeja Piasecznego, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego. Ich miejsce zajęli Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. Niezmiennie na swój jurorski fotel powróciła Iwona Pavlović. 

Prowadzącymi show ponownie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut.

Widzowie wściekli po "TzG". Bezlitośnie uderzyli w Dagmarę Kaźmierską. Tego nie mogła się spodziewać Pavlović po występie Roxie w "TzG" nagle wyszła zza stołu. Od 20 lat widzowie nie byli świadkami takiej sceny

Dagmara Kaźmierska na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to popularna gwiazda programu “Królowe życia”. Na przestrzeni lat zyskała spore grono fanów, którzy pokochali ją za poczucie humoru i dystans do siebie. W zeszłym roku dostała swój format w telewizji Polsat “Dagmara szuka męża”. 

Tej wiosny jest jedną z uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem został Marcin Hakiel. Duet cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników formatu. Ich taneczne show to w każdym odcinku wyczekiwany przez nich moment. Niestety para rzadko słyszy pozytywne opinie ze strony jurorów. Tym razem myślała, że już z pewnością odpadnie z programu. 

Jednak podczas emisji odcinka nieźle rozrabiała… I to razem z Roksana Węgiel.

Co za plecami Pauliny Sykut robiły Dagmara i Roxie?

To, że Dagmara Kaźmierska nie potrafi usiedzieć na miejscu i energia ją rozpiera, to już wiemy. Podczas 6. odcinka “Tańca z Gwiazdami”, nie mogła przestać “rozrabiać”, nawet kiedy Paulina Sykut rozmawiała z innymi uczestnikami.

Kiedy Aleks Mackiewicz zakończył swój występ, jak zawsze poszedł porozmawiać z Sykut. Kiedy ona zadawała mu pytania o występ, za ich plecami Dagmara i Roksana bawiły się w najlepsze. Wszystko zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Dagmara i Roksana Węgiel, fot. kadr Polsat
Dagmara i Roksana Węgiel w "Tzg", fot. kadr Polsat
Dagmara i Roksana Węgiel, fot. kadr Polsat
Dagmara i Roksana Węgiel w "Tzg", fot. kadr Polsat
Dagmara i Roksana Węgiel w
Dagmara i Roksana Węgiel w "Tzg", fot. kadr Polsat