Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie wściekli po "TzG". Bezlitośnie uderzyli w Dagmarę Kaźmierską. Tego nie mogła się spodziewać
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.04.2024 09:05

Widzowie wściekli po "TzG". Bezlitośnie uderzyli w Dagmarę Kaźmierską. Tego nie mogła się spodziewać

"Taniec z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Program “Taniec z gwiazdami” niezmiennie wywołuje emocje. Po ostatnim odcinku fani formatu dali im upust i w ostrych słowach wyrazili, co myślą. Oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej. 

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie

“Taniec z gwiazdami" tej wiosny powrócił na antenę stacji telewizyjnej Polsat, po niemal 2-letniej przerwie. Na ekranach odbiorników zaprezentował się w nieco odświeżonej wersji. Pojawili się nowi jurorzy: choreograf Tomasz Wygoda, aktorka Ewa Kasprzyk i tancerz Rafał Maserak. Zastąpili oni Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Piasecznego. W fotelu jurorskim niezmiennie za to można oglądać Iwonę Pavlović.

Obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza, jako gospodarzy “Tańca z gwiazdami” zabrakło Izabeli Janachowskiej. Poziom tej edycji jest bardzo wysoki. Polsat sprowadził największe nazwiska w mediach m.in. Roksanę Węgiel, Maffashion, Macieja Musiała, czy Dagmarę Kaźmierską. 

"Taniec z Gwiazdami". To oni odpadli! Szok i niedowierzanie na twarzy Dagmary Kaźmierskiej. Wszyscy widzieli jej minę Co to było za wejście! Sykut po latach zmieniła fryzurę! Taka zmiana, aż myśleli, że zastąpiła ją inna prowadząca

Co działo się w 5. odcinku "Tzg"?

W poprzednim odcinku uwielbianego programu nie brakowało emocji. Uczestnicy tej edycji prezentują wysoki poziom. Tym razem na parkiecie “Tzg” królowali Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta. 

Obie pary za swoje taneczne występy otrzymały od jury 40 punktów. Pozostali również uzyskali wysokie noty. Nie obyło się także bez show Dagmary Kaźmierskiej - wyczekiwanego przez wielu fanów “Tańca z gwiazdami”. Mimo chęci “Królowa życia” za swój taniec otrzymała 23 punkty - najniższą liczbę tego odcinka.

Decyzją telewidzów, w 5. epizodzie z programem pożegnali się Kamil Baleja i Magdalena Perlińska. 

Internauci krytykują Dagmarę Kaźmierską

Po tym, jak w niedzielny wieczór z tanecznego show odpad popularny dziennikarz Kamil Baleja i jego partnerka, Magda Perlińska w sieci rozpętała się burza. Internauci w komentarzach wykazali ogromne niezadowolenie z obrotu spraw. 

Zwracają uwagę, że to Dagmara Kaźmierska, która była zagrożona, obok dziennikarza radia ZET powinna odpaść. Jak mówili jurorzy, kobieta z odcinka na odcinek nie robi żadnych postępów. Oto kilka komentarzy od fanów “Tańca z gwiazdami”.

  • Szczerze? Dagmara powinna już dawno odpaść. Nie potrafi tańczyć, a szczerzy się jak nie wiem. Filip czy Kamil dużo lepiej tańczyli, a odpadli. Jest to niesprawiedliwe, chociaż wiem, że ta dwójka nie tańczyła wybitnie, ale serio dużo lepiej niż Daga, która co odcinek jest zagrożona.
  • A Dagmarkę to na siłę tam trzymają, chyba dlatego aby oglądalność była... Żenada.
  • Nie rozumiem tego głosowania na kogoś, kto nie potrafi tańczyć. Ile jeszcze będzie tego przepychania Dagmary do następnego odcinka?!
  • To jest jakiś żart ? Chłop się prezentował tysiąc razy lepiej niż Dagmara, a ona przechodzi z odcinka na odcinek. Iwona dobrze jej powiedziała zero progresu od 1 odcinka. To już zaczyna wyglądać jakby program był ustawiony pod Dagmarę.

Co Wy na to?

Kamil Baleja, Magdalena Perlińska -
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska - "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel - "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska -
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska - "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel - "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF