Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Produkcja TzG ma dość Conana". Gorąco po ostatnich wybrykach syna Dagmary. Gwiazda wezwana na rozmowę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.04.2024 19:42

"Produkcja TzG ma dość Conana". Gorąco po ostatnich wybrykach syna Dagmary. Gwiazda wezwana na rozmowę

Taniec z gwiazdami
Problemy z Conanem Kaźmierskim, fot. KAPiF

Program „Taniec z gwiazdami” dawno nie wzbudził tylu kontrowersji, co po ostatnim odcinku. Odpadnięcie Aleksa Mackiewicza wywołało falę niezadowolenia. Teraz okazuje się, że problem może mieć Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej.

Co wydarzyło się w ostatnim "Tańcu z gwiazdami"?

W 6. odcinku „Tańca z gwiazdami” wydarzyło się coś zupełnie niespodziewanego. Zagrożone okazały się dwie pary – Dagmara Kaźmierska oraz Marcin Hakiel oraz Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Mimo że Aleks od początku był chwalony przez jurorów i wielu uważało go za czarnego konia tego sezonu, to właśnie on odpadł.

Wcześniej Dagmara i Hakiel za swoje paso doble dostali jedynie 19 punktów od jurorów. W trakcie wydawania ocen Iwona Pavlović nie żałowała gorzkich słów. Tak podsumowała taniec Kaźmierskiej:

Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa taniec z gwiazdami, a nie chodzenie z gwiazdami, a nie człapanie z gwiazdami – wypaliła Czarna Mamba.

W tym momencie ostro zareagował Conan Kaźmierski. Co tam się wydarzyło?

Dagmara zabrała głos w sprawie rezygnacji z "Tańca z Gwiazdami". Wszystko po ostrej krytyce Proszą Kaźmierską, żeby sama odeszła z "TzG". Takich słów nie mogła się spodziewać zwłaszcza od nich

Co syn Dagmary Kaźmierskiej powiedział do Iwony Pavlović?

Syn Dagmary Kaźmierskiej wskoczył na parkiet, kiedy Czarna Mamba wygłaszała swoją opinię. Zwrócił się wprost do Pavlović:

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec – powiedział zjadliwie Conan Kaźmierski.

Jego zachowanie niezbyt spodobało się widzom. Jak donosi Pudelek, równie zirytowana była produkcja „TzG”. Czy Królowa Życia i jej syn będą teraz mieli problemy? Szczegóły poniżej.

Conan Kaźmierski bedzie miał problemy w Polsacie?

Serwis Pudelek dotarł do informatora, który twierdzi, że producenci programu są zmęczeni zachowaniem Conana. Kaźmierska miała zostać wezwana na rozmowę w sprawie syna.

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni – mówi źródło portalu.

Co ciekawe, w tym samym temacie wypowiedziała się Czarna Mamba. Ona sama nie ma żalu do syna uczestniczki show.

Myślę, że tak by było, że bym nic nie zatańczyła, ale kompletnie się nie denerwuję. […] To jest syn i nawet, nie mówię, że jestem dumna, ale podobała mi się jego postawa, że bardzo broni swojej mamy i tak powinno być. Tutaj absolutnie ani nie denerwuję się na niego. Myślę, że to była bardziej emocjonalna w danej chwili uwaga – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

A co wy myślicie o jego zachowaniu?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, 6. odcinek, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Pomponik