Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Aleks Mackiewicz po przegranej wystosował apel. Mówi o Dagmarze. Nie mógł postąpić inaczej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 12:14

Aleks Mackiewicz po przegranej wystosował apel. Mówi o Dagmarze. Nie mógł postąpić inaczej

Aleks Mackiewicz, Taniec z Gwiazdami
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF

Wynik 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami" wywołał głośną reakcję internatów, którzy nie zgadzają się z eliminacją Aleksa Mackiewicza. Aktor wystosował oficjalny apel po głośnym werdykcie. Wspomniał o Dagmarze Kaźmierskiej. Jak ocenia zakończenie przygody w telewizyjnym show?

6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Emocje przed jurorami i zaskakujący werdykt

Po niedzielnym epizodzie emocje w "Tańcu z Gwiazdami" sięgnęły zenitu. Po raz kolejny doczekaliśmy się maksymalnej punktacji jurorów. Tym razem ich uznanie zyskały tańce współczesne w wykonaniu Roksany Węgiel oraz Krzysztofa Szczepaniaka. Nie zabrakło także kolejnych spięć przed kamerami.

Do głośnej kontrowersji doszło po występie Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, kiedy to syn celebrytki odgryzł się Iwonie Pavlovic za krytykę matki. Sprzeczkę musiała temperować sama uczestniczka.

Tutaj mama się zgadzała z panią Iwonką i tu nie ma dyskusji, synek! - ucięła dyskusję.

Nie zabrakło także kolejnych emocji w związku z eliminacjami z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami". Po raz kolejny zagrożona została Dagmara Kaźmierska, jednak to nie ona pożegnała parkiet. Decyzja widzów wywołała burzę w internecie.

"Ustawiony werdykt". Wielka afera po wynikach "Tańca z Gwiazdami". Padły mocne słowa Iwona Pavlovic komentuje odzywki Conana. Wbiła potężną szpilę Kaźmierskiej. Zrobiło się nieprzyjemnie

Widzowie wściekli na eliminację w "Tańcu z Gwiazdami". W mediach społecznościowych burza

Zasady programu są bezwzględne i co tydzień musimy pożegnać się z jednym z gwiazdorskich duetów. Do tej pory "Taniec z Gwiazdami" opuścili kolejno: Adam Kszczot, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer oraz Kamil Baleja. Co ciekawe za każdym razem w duecie zagrożonych par znalazła się Dagmara Kaźmierska, jednak za sprawą głosów widzów i internautów przechodziła dalej.

Podobnie było w 6. odcinku, gdy to Aleks Mackiewicz opuścił program zamiast niej. Co ciekawe gwiazdor "Gliniarzy" za sambę zgarnął 38 punktów w porównaniu do 19 punktów za pasodoble "królowej życia". To jednak nie przeniosło się na wynik głosowania.

Internauci zaczynają tracić cierpliwość i mówią nawet o "ustawionym werdykcie". W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

  • To jest jakaś kpina!!!!! Jak to jest możliwe że ta Dagmara przechodzi dalej a Aleks odpada ?!?
  • Właśnie skończyłam oglądać "Taniec z Gwiazdami"... Chyba noty jurorów też powinny być brane pod uwagę.
  • Co to za absurdalny wynik? Jak może odpaść para, która ma dwa razy więcej głosów - grzmieli internauci.

Niezadowolenie widzów po wyniku głosowania w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami" dotarło do Aleksa Mackiewicza. Gwiazdor wystosował apel do fanów tanecznego show. Nie mógł w takiej sytuacji nie wspomnieć o Dagmarze Kaźmierskiej. Jego postawa jest bardzo wymowna.

Aleks Mackiewicz skomentował eliminację w "Tańcu z Gwiazdami". Wspomniał o Dagmarze Kaźmierskiej

Gwiazdor Polsatu nie schodzi z ust internautów po eliminacji w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Fani nie zgadzają się z decyzją widzów, jednak sam aktor pozytywnie podsumował swój udział w programie.

To jest totalny rollercoster, jeżeli chodzi o emocje, które mną teraz targają. Oczywiście smutek, dużo szczęścia, trochę ulgi. Wszystko to jest wymieszane i przede wszystkim wdzięczność Izabeli. A szósty odcinek na dziesięć to już jest naprawdę spoko wynik - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Aleks Mackiewicz jest również świadomy afery, która rozgrywa się w mediach społecznościowych po jego odejściu. Mimo negatywnych emocji internautów zwrócił się do nich z prośbą dotyczącą Dagmary. Nadal ma na uwadze dobro koleżanki z programu.

Ja bym prosił naszych sympatyków o jedno. Jeżeli jesteście naprawdę naszymi sympatykami, to nie krytykujcie nikogo innego. Po prostu takie są zasady i cieszcie się programem, bo jeszcze cztery odcinki zostały - wyznał.

Nie da się ukryć, że jego eliminacja rzuciła jeszcze większy cień na taneczne popisy Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda za tydzień będzie musiała poradzić sobie z dwoma nowymi choreografiami. Presja będzie podwójna i nawet docinki Conana nie pomogą w zaskarbieniu sympatii jurorów.

Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska,
Aleks Mackiewicz komentuje eliminację z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: Pomponik