Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie miażdżą nowy program Rozenek. Nie zostawili na Małgosi suchej nitki. Zawrzało po pierwszym odcinku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2024 08:34

Widzowie miażdżą nowy program Rozenek. Nie zostawili na Małgosi suchej nitki. Zawrzało po pierwszym odcinku

Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF; Instagram
KAPiF/Instagram

W TVN zadebiutował nowy program Małgorzaty Rozenek, “Pokonaj mnie jeśli potrafisz”. Po pierwszym odcinku show, widzowie nie wydają się zachwyceni. Czym podpadła im gwiazda?

Małgorzata Rozenek zaprasza na nowy program

Po zwolnieniu Małgorzaty Rozenek z “Dzień dobry TVN”, jej losy wydawały się niepewne. Fani zastanawiali się, czy gwiazda odnajdzie jeszcze swoje miejsce w TVN, stacji, która zapewniła jej niegdyś rozpoznawalność.

Dni mijały, a medium wciąż nie ogłaszało nowego projektu z celebrytką w roli głównej. W pewnym momencie pojawiły się plotki o tym, że celebrytka ma zostać prezenterką “Drag Me Out. Czas na show”, jednak wkrótce okazały się fałszywe.

Ostatecznie Małgorzata Rozenek otrzymała swój program. Pierwszy odcinek już za nami i jak widać po komentarzach zamieszczonych w sieci, wzbudził on bardzo mieszane opinie wśród fanów.

"Ninja Warrior". Oto pierwszy polski zdobywca góry Midoryiama! To on zapisał się w historii programu Takie wieści po finale "Love Island"! Para ogłosiła rozstanie: "Nie jesteśmy już razem"

"Pokonaj mnie jeśli potrafisz". Pierwszy odcinek za nami

“Pokonaj mnie jeśli potrafisz”, bo tak nazywa się nowy program z udziałem Małgorzaty Rozenek, zadebiutował w TVN 16 kwietnia o 21.35. Format, w którym gwiazda mierzyć ma się z niezwykle trudnymi zadaniami, rozpoczął się “z grubej rury”.

Celebrytce przypadła bowiem praca w niezwykle dyskomfortowych warunkach. Musiała przepłynąć 500 m w zimnej wodzie Morza Bałtyckiego. Naprzeciw niej stanął pisarz Łukasz Orbitowski, który próbował ją pokonać w wyścigu. Bezskutecznie, to była prowadząca “Dzień dobry TVN” zatriumfowała.

W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze opinie na temat nowego show Małgorzaty Rozenek. Niestety, wiele z nich wskazuje na to, że program nie przypadł do gustu widowni.

"Pokonaj mnie jeśli potrafisz" krytykowane przez widzów?

Wielu komentatorów zaznacza, że “Pokonaj mnie jeśli potrafisz” nie okazał się niczym nazbyt świeżym i ciekawym i zdaje się służyć jedynie wzmożeniu popularności jego głównej bohaterki.

 • Ten program niczego ciekawego i interesującego nie wnosi. Powstał tylko dla lansu atencjuszki. Szkoda włożonych w niego pieniędzy...
 • Myślałem, że to program o wojowniczce… A tutaj więcej dram. Szacun jednak za zadania.
 • Nie daje rady, ale jak widać, parcie na szkło jest i zawsze będzie - pisali internauci.
 • Patrząc na to, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Napiszę tylko, że jest to bardzo płytki program nie mający nic wspólnego z rozrywką na poziomie.
 • Po co się zgłaszała, jak teraz dramatyzuje.
 • Co ona chce sobie i nam udowodnić?
 • Program niskich lotów. Inteligentni widzowie na pewno nie będą go oglądać. To taka moja refleksja.

Część fanów staje jednak w obronie Małgorzaty Rozenek, wyrażając podziw dla jej zaangażowania i odwagi, by mierzyć się z przeciwnościami.

 • Gosiu, jesteś wielka. Przełamujesz swoje bariery. To jest godne podziwu.
 • Jezus ludzie ile w was nienawisci ! Poprostu nie ogladajcie!!! Nie bedziecie musieli krytykowac!!!!
 • Brawo za odwagę.
 • Wow! Brawo. Podziwiam panią. Ja bym nie dała rady - czytamy.
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF