Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Po smutnym wpisie Doroty ostre słowa od Waldemara z "Rolnika". Puściły mu nerwy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.04.2024 15:02

Po smutnym wpisie Doroty ostre słowa od Waldemara z "Rolnika". Puściły mu nerwy

Rolnik szuka żony
fot. kadr YouTube/Instagram

Fanów “Rolnik szuka żony” zaniepokoił wpis, który pojawił się na Instagramie Doroty. Teraz ich obawy pogłębił wulgarny post opublikowany przez Waldemara. Czy nad związkiem gwiazd programu pojawiły się czarne chmury?

"Rolnik szuka żony". Waldemar odnalazł uczucie?

Waldemarowi z 10. edycji “Rolnik szuka żony” udało się odnaleźć uczucie w programie, choć trzeba przyznać, że wybrał dość krętą drogę do miłości. Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki.

Jako pierwsza pożegnać z 41-latkiem musiała się Ania, później przyszedł czas na Dorotę. Ostatecznie mężczyzna postanowił, że to z Ewą chce zbudować trwałą relację. Niestety, nie udało się.

W finale show dowiedzieliśmy się, że w wyniku szeregu nieporozumień, uczestnicy zerwali kontakt, a sam Waldemar zdecydował się odezwać do Doroty, którą wcześniej wyeliminował z programu. Jak się okazało, kobieta nie żywiła urazy.

"Rolnik szuka żony" jeszcze się nie zaczął, a już afera z uczestnikiem. Fani apelują do produkcji o zmianę "Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą

"Rolnik szuka żony". Czarne chmury nad związkiem Waldemara i Doroty?

Gdy Waldemar zdecydował się na pożegnanie Doroty i pozostawienie w programie Ewy, bardzo przeżywał rozstanie. Nic dziwnego, że to właśnie do niej jako pierwszej zgłosił się, gdy jego relacja z ostateczną wybranką nie wypaliła.

Para zaczęła się spotykać, spędzać czas ze sobą oraz dziećmi z poprzednich związków. Wszystko wskazywało na to, że miłość kwitnie i nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Tymczasem na Instagramie Doroty pojawił się niepokojący wpis, który wywołał poruszenie wśród fanów.

Ktoś kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy… - napisała bohaterka “Rolnika…”

Miłośnicy programu nie kryli obaw, że adresatem postu może być sam Waldemar. Nieoczekiwanie 41-latek postanowił przerwać milczenie. Również w jego mediach społecznościowych pojawił się mocny wpis.

Dorota instagram
fot. instagram.com/bully_b33

"Rolnik szuka żony". Waldemar w mocnych słowach

Na InstaStory Waldemara z “Rolnik szuka żony” pojawił się wulgarny wpis, który może być uznany za dowód na to, że w życiu uczestnika programu Telewizji Polskiej doszło do czegoś przykrego.

Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym ku*wa nigdy nie dogodzisz... - czytamy.

Choć po poprzednim poście Doroty można by przypuszczać, że nad związek gwiazd “Rolnika…” nadciągnęły ciemne chmury, wpis Waldemara skierowany jest najprawdopodobniej do hejterów, o czym świadczą słowa, które pojawiły się pod komunikatem.

Hejterzy, nieskończenie mnie motywujecie. Wkrótce powrócę i obiecuję, że mnie popamiętacie. Zostańmy w kontakcie - napisał 41-letni rolnik.

Waldemar instagram
fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
rolnik szuka żony
Waldemar i Dorota, kadr: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
Waldemar, Dorota i Ewa, kadr: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
Dorota, Ania, Ewa i Waldemar, kadr: YouTube/Rolnik szuka żony