Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Niepokojący wpis w środku nocy na profilu Doroty z "Rolnika". Wspomina o kłamstwach. Mocne słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 11:23

Niepokojący wpis w środku nocy na profilu Doroty z "Rolnika". Wspomina o kłamstwach. Mocne słowa

"Rolnik szuka żony"
fot.: Instagram

Dorota z programu “Rolnik szuka żony” dodała nowy wpis w mediach społecznościowych. Jego treść wzbudziła niepokój. Szczegóły.

"Rolnik szuka żony" w Telewizji Polskiej

“Rolnik szuka żony” to fenomen Telewizji Polskiej. Zadebiutował na antenie w 2014 roku. W formacie biorą udział rolnicy i rolniczki, którzy poszukują miłości. Prowadzącą show od pierwszego odcinka jest Marta Manowska, a format cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Aktualnie na ekranach odbiorników emitowana jest 11. edycja “Rolnika”. 

W mediach jednak nadal jest głośno o uczestnikach poprzednich odsłon show.

 

Anna z "Rolnika" zniknęła z sieci. Poród za pasem, a ją spotkało tyle nieprzyjemności. To dlatego przestała publikować? Gwiazdy "Rolnika" razem na zdjęciu. W programie nie znalazły miłości. Teraz cieszą się czymś więcej

Związek Doroty i Waldka z "Rolnik szuka żony"

W 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” charakterystycznym i kontrowersyjnym uczestnikiem formatu był Waldemar, który w show skłaniał się ku Ewie. Ich związek okazał się bardzo burzliwy. Rozstali się tuż po programie, a matka Ewy udzieliła wywiadu, w którym mówiła o rzekomym zachowaniu Waldemara. 

Co za kłamstwa na wizji. Nie mogłam tego słuchać - mówiła kobieta. - To jakiś aktor! Na własne oczy widziałam, jak przyjechał do naszego domu z różami, 34 kupił, i naciskał na moją Ewę, żeby poszła z nim do finału, żeby razem to "zagrali" - opowiadała w rozmowie z ShowNews.

W finale Waldek pojawił się wspólnie z inną uczestniczką programu, czyli Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu. Kobieta postanowiła dać mu kolejną szansę. 

Para często dzieli się kadrami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Dzięki temu ich fani są na bieżąco z kolejnymi krokami, które podejmują Dorota i Waldek, by przenieść ich związek na wyższy poziom. 

Zaskakująca relacja na profilu Doroty z "Rolnika"

W sobotę 13 kwietnia na profilu Doroty, uczestniczki 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” pojawiła się zaskakująca, ale i niepokojąca relacja. Wpis pojawił się w środku nocy, więc widać, że coś spędza jej sen z powiek. Wspomniała o kłamstwach. 

Ktoś kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy…

Nie jest wiadome, co partnerka Waldka miała na myśli, ani do kogo kierowała te słowa. Co Wy myślicie na ten temat? Do kogo zwróciła się Dorota?

Dorota
Dorota "Rolnik szuka żony" dodała nowy wpis w social mediach, fot. Instagram
Dorota z
Dorota i Waldek z “Rolnik szuka żony”, fot. Instagram
Dorota z
Dorota  z “Rolnik szuka żony”, fot. Instagram
Dorota z
Dorota i Waldek z “Rolnik szuka żony”, fot. Instagram