Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony" jeszcze się nie zaczął, a już afera z uczestnikiem. Fani apelują do produkcji o zmianę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.04.2024 12:41

"Rolnik szuka żony" jeszcze się nie zaczął, a już afera z uczestnikiem. Fani apelują do produkcji o zmianę

kadry: YouTube/Rolnik szuka żony
fot. kadr YouTube

11. edycja “Rolnik szuka żony” jeszcze się nie rozpoczęła, a już budzi kontrowersje. Wszystko za sprawą jednego z uczestników programu. Widzowie nalegają na wprowadzenie zmian.

"Rolnik szuka żony". 11. edycja w drodze

“Rolnik szuka żony” okazał się istnym fenomenem. Reality show Telewizji Polskiej, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski poszukują miłości swojego życia, wzbudził ogromne zainteresowanie widzów i doczekał się już dziesięciu edycji.

Ostatnia spotkała się ze szczególnie ciepłym przyjęciem, choć finał rozczarował wielu fanów. Okazało się bowiem, że kilka ze znajomości zawiązanych przed kamerami, rozpadło się tuż po tym, jak na planie padł ostatni klaps.

Tymczasem kolejna, jedenasta edycja “Rolnika…” jest już w drodze na ekrany, a w Wielkanoc wyemitowano specjalny odcinek, w którym mieliśmy okazję poznać bohaterów najnowszej odsłony formatu. Jeden z nich wzbudził szczególne emocje.

Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione "Kobieta bez klasy". Fani zażenowani zachowaniem bohaterki "Sanatorium miłości". Mocno oberwała

"Rolnik szuka żony". Kontrowersyjny uczestnik programu

Chodzi o pochodzącego z województwa podlaskiego Pawła, pracującego na gospodarstwie skupionym przede wszystkim na produkcji mlecznej. Jego pasją są biegi i piłka nożna, jednak swoją przyszłość mężczyzna wiąże z rolnictwem.

Ma nadzieję odnaleźć pannę z “czystą kartą”, której “wszędzie jest pełno”, pomocnej, charyzmatycznej i chcącej posiadać potomstwo.

Jeszcze chcę, żeby od niej taka energia życiowa biła, np. że jak obudzę się przy niej, to zobaczę ten piękny uśmiech, to będę mógł pracować cały dzień - przekonywał pan Paweł w rozmowie z Martą Manowską.

Fanów show zadziwia jednak fakt, że uczestnik ma zaledwie… 23 lata. W sieci nie brakuje oburzenia i nawoływania do wprowadzenia zmian w “Rolniku…”

Internauci zaskoczeni wiekiem uczestnika "Rolnik szuka żony"

Wielu internautów wyraża zadziwienie postawą pana Pawła. Nie mogą zrozumieć, dlaczego mężczyzna w tak młodym wieku nie dał sobie szansy na znalezienie miłości w swoim otoczeniu.

Pojawiają się też zarzuty dotyczące niedojrzałości niektórych z uczestników “Rolnika…”. Fani apelują, by wprowadzić ograniczenie wiekowe, które uniemożliwiłoby angaż do programu osób poniżej 30 roku życia.

  • Następny, 23 lata on żony szuka.
  • Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30 rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami.
  • Jest taki młody, że sam powinien znaleźć dziewczynę, a nie poprzez tv. Program powinien dać szansę na związek osobom co najmniej 30+.
  • To nie jest wiek na szukanie żony i to w programie. Coś tu nie gra z tym kolesiem.
  • Trochę podobny do Stasia z “W pustyni i w puszczy”.
  • Taki młodziutki na ten program - czytamy pod postem na Instagramie “Rolnik szuka żony”.
rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony