Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie wściekli na decyzję produkcji. Nowa uczestniczka "Sanatorium miłości" nieźle namieszała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.04.2024 10:17

Widzowie wściekli na decyzję produkcji. Nowa uczestniczka "Sanatorium miłości" nieźle namieszała

Sanatorium miłości
fot. Facebook/Kadr z:"Sanatorium miłości", TVP

Widzowie z zapartym tchem oglądają losy uczestników 6. edycji programu "Sanatorium miłości". Wśród kuracjuszy dochodzi już po pierwszych wyznań miłości, ale i kłótni. Produkcja postanowiła namieszać. Nowa seniorka wprowadzi niezłe zamieszanie. Internauci nie są zadowoleni z takiego rozwoju programu.

Uczestnicy "Sanatorium miłości" w wirze uczuć i awantur

Bohaterowie popularnego programu TVP po raz kolejny wyjechali w podróż do uzdrowiska, by dać sobie szansę na nowe znajomości. Między uczestnikami rodzą się prawdziwe przyjaźnie, a nawet uczucia.

W 7. odcinku "Sanatorium miłości" będziemy mogli oglądać kolejne sercowe rozterki seniorów. Maria nie będzie w stanie opanować radości po romantycznym spotkaniu z Ryszardem, a później dojdzie do konfliktu ze Stanisławem, który usłyszy, jak kuracjuszka go krytykuje w towarzystwie Marii Luizy i Teodozji. Andrzej natomiast skonfrontuje uczucia jednej z seniorek.

Emocji nie zabraknie, a produkcja tylko czekała, by jeszcze bardziej podgrzać atmosferę. Bohaterowie wybiorą się do parku wodnego, gdzie czekać będzie na nich niespodzianka. Do turnusu dołączy nowa uczestniczka. Już na wstępie wzbudzi wiele emocji.

Przystojniak z "Sanatorium" dostał podwójnego kosza! Panie były bezwzględne. Zasłużył na takiego kopniaka? Fani "Sanatorium miłości" zrównali ją z ziemią. Uczestniczka nie wytrzymała. Tak się odgryzła

Nowa uczestniczka w "Sanatorium miłości"

To pierwszy raz, gdy produkcja zdecydowała się na taki zwrot akcji. Do trwającego już programu dołączy nowa bohaterka. Po zwiastunie odcinka co prawdę nie widać twarzy uczestniczki, jednak po reakcjach pozostałych można wywnioskować, że kobieta nieźle namiesza.

Na pierwszy spotkaniu będzie miała szansę bliżej poznać wszystkich mężczyzn "Sanatorium miłości". Niektórzy z nich od razu stracą głowę dla nowej koleżanki.

  • Miły głos, cieplutki taki.
  • Od uśmiechu zaczynamy.
  • O ja! - wyrwie się z ust uczestników.

Nieco chłodniej za to przyjmą nową uczestniczkę seniorki. Czy zobaczą w niej rywalkę o serca bohaterów?

  • Ona jest złodziej - słyszymy w zapowiedzi z ust Małgorzaty.

Nie da się ukryć, że pojawienie się kolejnej kuracjuszki może doprowadzić do sercowych roszad i kolejnych konfliktów. Internauci ocenili decyzję produkcji. Przyrównali "Sanatorium miłości" do kontrowersyjnych programów.

Internauci wściekli na decyzję "Sanatorium miłości"

Widzowie TVP jeszcze nie mieli do czynienia z tak radykalnymi zmianami w formule programu. Nie brak jednak komentarzy osób, które są wyraźnie niezadowolone z takiego "plot twistu". Pojawiły się nawet porównania do kontrowersyjnych programów takich jak "Hotel Paradise" czy "Love Island".

  • Co wyście zrobili z tym programem... To był fajny, ciepły program, po co te sensacje, sianie fermentu, sztuczne aranżowanie kłótni. Przykro się na to patrzy przy porównaniu poprzednich edycji.
  • Sanatorium inspiruje się Hotelem Paradise? 
  • Kurcze miałam szacunek do tego programu, a teraz tworzy się "wyspa miłości" powroty, odejścia, szkoda, bardzo szkoda, to już nie ten program co był na początku, a szkoda bo miło się oglądało.

Wygląda na to, że to dopiero początek zamieszania w "Sanatorium miłości". Jakie zmiany zajdą po dołączeniu nowej uczestniczki do kuracjuszy? Najbliższy odcinek już w niedzielę, 21 kwietnia, o godzinie 21:20 w TVP1.

Sanatorium miłości
Nowa uczestniczka w "Sanatorium miłości", fot. Facebook
Sanatorium miłości
Nowa uczestniczka w "Sanatorium miłości", fot. Facebook