Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Finał 8. sezonu programu "Hotel Paradise". To oni wygrali
Anna Lipska
Anna Lipska 14.05.2024 20:53

Finał 8. sezonu programu "Hotel Paradise". To oni wygrali

Hotel Paradise 8
fot. Instagram

Finał 8. sezonu programu "Hotel Paradise". Kto wygrał randkowe show? Bartek i Ada czy Jędrzej i Agnieszka? Pieniądze, czy miłość? Oto szczegóły.

"Hotel Paradise 8"

Za nami już 7 sezonów popularnego randkowego show TVN7. Poszukiwania miłości prowadzą młodych ludzi do tego, żeby pojawić się w “Hotel Paradise” i pod okiem Klaudii El Dursi poszukać drugiej połówki. 

Jakie są zasady programu? Aby przetrwać, każdy uczestnik musi zakończyć tydzień z partnerem u boku. Dopuszczalne są wszelkiego rodzaju intrygi i gierki. Utrudnieniem jest to, że do ekipy stale dołączają nowi mieszkańcy i potrafią nieźle namieszać. Do finału docierają tylko najwytrwalsi, ale i tam czeka ich niełatwa decyzja. 

Para, która okaże się najlepsza, zostanie poddana ostatecznej próbie. Zadecyduje, czy wybierze miłość i podzieli się główną wygraną w wysokości 100 tys. zł po połowie, czy też każda osoba zgarnie całą pulę dla siebie. Jak zakończyła się 8. edycja miłosnego show?

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać Dramat w "Hotelu Paradise". Najpierw to zrobiła na oczach wszystkich, a teraz? "Jestem pop**na"

Kto w finale "Hotel Pardise 8"?

Finałowy odcinek 8. sezonu "Hotelu Paradise" zobaczyliśmy we wtorek, 14 maja o godz. 20:00 na antenie TVN7. Program można było oglądać również na platformie Player.pl.

Jędrzej Arian i Agnieszka Siedlak weszli do finału 8. edycji "Hotelu Paradise". W ostatecznej rozgrywce ich konkurentami będą Adrianna Borkowska oraz Bartosz Pankowski. 

Szczególnie Bartek wywoływał przez cały sezon wiele kontrowersji. Jego wybuchowy charakter i postawa nie przyniosły mu zbyt wielu fanów. Niektórzy uważali wręcz, że znęca się nad Adą. Wcześniej mężczyzna próbował szczęścia z Luizą, ale i ta relacja była niezwykle trudna. 

Być może stacja TVN tuż przed finałem zdradziła za dużo. A o tym, która z par wygra program, decydowali pozostali uczestnicy. Na kogo zagłosowali?

Kto wygrał "Hotel Paradise 8"? Kasa czy miłość?

Byliśmy świadkami głosowania. To uczestnicy, którzy odpadli głosowali na parę, która według nich powinna wygrać. Każdy musiał uzasadnić swój wybór. Nie brakowało zaskakujących decyzji. Wskazywali głównie na wielką przemianę Bartka.

Ostatecznie wygrali Agnieszka i Jędrek. Przed nimi stanęła decyzja. Czy pieniądze, czy miłość? Na ścieżce lojalności okazało się, że górą pieniądze. Agnieszka rzuciła kulą. W ten sposób zakończył się 8. sezon “Hotelu Paradise”. Co wy na to?