Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uwaga, spoiler! Pokazali zwycięzców "Hotel Paradise"?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.05.2024 18:13

Uwaga, spoiler! Pokazali zwycięzców "Hotel Paradise"?

Hotel Paradise
Fot. TVN7

Już dziś finał “Hotel Paradise”! Która para wygrała? W “Dzień dobry TVN” zapowiedzieli jutrzejszych gości, czy zdradzili za dużo?

Kiedy finał "Hotel Paradise" TVN7?

Program “Hotel Paradise” emitowany jest dopiero od 2020 roku, ale już doczekał się 8 sezonów. Ostatni rozpoczął się 4 marca, a teraz przyszła pora na ostateczne rozstrzygnięcie. Finałowy odcinek programu zobaczymy już dziś, 14 maja, jak zwykle o godzinie 20:00 na TVN7. Prowadząca Klaudia El Dursi przez kilka tygodni opiekowała się grupą singli. Uczestnicy spędzili ten czas odizolowani od świata, bez telefonów i kontaktu z rodziną. Czy udało im się znaleźć miłość w luksusowym hotelu w Wietnamie?

W finale programu emocji dostarcza nie tylko to, kto wygra. Zwycięska para ma bowiem do wyboru: miłość czy pieniądze? Stają na tak zwanej ścieżce lojalności, na której płytkach wypisane są kwoty pieniędzy, od 50 do 100 tysięcy złotych. Każde z nich może rozbić trzymaną kulę, otrzymując kwotę, na której stoi, jednak wtedy druga osoba zostanie z niczym. Jeżeli żadne z nich się na to nie zdecyduje, dzielą wygraną po połowie, otrzymując po 50 tysięcy złotych. Co zobaczymy dzisiaj?

"Hotel Paradise". Wielka afera tuż przed finałem Wulgaryzmy i awantura między parą w "Hotelu Paradise". W sieci rozpętała się burza

Kto dotarł do finału "Hotel Paradise 8"?

8. sezon “Hotelu Paradise” rozgrywał się w Wietnamie. Tuż przed finałem odpadli Natalia Sielewonczuk i Michał Zając. W finałowym odcinku zobaczymy dwie pary. Która z nich wygra: Agnieszka Siedlak i Jędrzej Arian, czy Ada Borkowska i Bartosz Pankowski?

Szczególnie Bartek wywoływał przez cały sezon wiele kontrowersji. Jego wybuchowy charakter i postawa “macho” nie przyniosły mu zbyt wielu fanów wśród widzów programu. Niektórzy uważali wręcz, że znęca się nad Adą. Wcześniej mężczyzna próbował szczęścia z Luizą, ale i ta relacja była wybuchowa i trudna. Jak zachowa się dzisiaj?

Być może stacja TVN tuż przed finałem zdradziła za dużo. Tego zdania są internauci, którzy zwrócili uwagę na zwiastun, jaki pojawił się dziś w “Dzień dobry TVN”. Co tam ujawniono?

Kto wygrał w "Hotel Paradise 8"? Spoiler w "Dzień dobry TVN"?

Dziś w oficjalnych mediach społecznościowych programu pojawiło się pytanie do fanów, komu kibicują najbardziej. Tymczasem w komentarzach widzowie zwrócili uwagę na zwiastun jutrzejszego wydania “Dzień dobry TVN”. Pod koniec dzisiejszego programu zapowiadano gości na środę. Wśród nich wymieniono zwycięzców “Hotelu Paradise”.

Już jutro na naszych kanapach zwycięzcy “Hotelu Paradise”! Wybrali miłość, czy pieniądze? – mogliśmy usłyszeć w ostatnich minutach śniadaniówki.

W trakcie na wizji pokazano tylko jedną parę. Teraz internauci zastanawiają się, czy było to celowe działanie.

  • Już tak zaspoilerowaliście, że chyba nie będzie żadnego zdziwienia.
  • W DDTVN na koniec była zapowiedź, co będzie jutro. Zapowiedzieli rozmowę ze zwycięzcami HP i pokazali tylko Adę i Bartka.
  • Myślałam, że tylko ja na to zwróciłam uwagę. Totalnie się wywalili z tym – czytamy w komentarzach.

Część osób uważa jednak, że twórcy programu zrobili to specjalnie.

  • A może właśnie zrobili to dla zmyłki, że pokazali Bartka, a wygra Jędrzej?
  • Często dawali coś dla zmyłki, wycięte z kontekstu – zastanawiają się fani.

A jakie wy macie przeczucia co do finału? Poniżej możecie zobaczyć wspomniane ujęcia z “Hotelu”, które pojawiły się dziś w “Dzień dobry TVN”.

Hotel Paradise, DDTVN, spoiler finału, kto wygrał, przecieki
W “Dzień dobry TVN” ujawnili, kto wygra w “Hotel Paradise”?, fot. dziendobry.tvn.pl
Hotel Paradise, DDTVN, spoiler finału, kto wygrał, przecieki
W “Dzień dobry TVN” ujawnili, kto wygra w “Hotel Paradise”?, fot. dziendobry.tvn.pl