Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestniczka "Sanatorium miłości" przekazała smutne wieści. Plotki się potwierdziły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.05.2024 09:10

Uczestniczka "Sanatorium miłości" przekazała smutne wieści. Plotki się potwierdziły

Sanatorium miłości
fot. Facebook

Bohaterowie programu "Sanatorium miłości" po raz kolejny zaskoczyli widzów. Dopiero co cieszyliśmy się szczęściem jednej z par, a teraz pojawiają się smutne informacje. Co wydarzyło się po opuszczeniu przez nich telewizyjnego show? Jeszcze nie tak dawno mieli poważne plany względem swojego związku.

"Sanatorium miłości" w TVP. Bohaterów łączą silne uczucia

Od pięciu lat widzowie Telewizji Polskiej poznają losy spragnionych miłości seniorów. Na wspólnym turnusie pomiędzy bohaterami "Sanatorium miłości" rodzą się prawdziwe przyjaźnie, a także silne uczucia. Nie brak również konfliktów i afer, które poróżniły już niejedną znajomość.

Widzowie jednak najbardziej upodobali sobie momenty, w których dwójka seniorów uświadamia sobie, że łączy ich prawdziwa miłość. Ich ścieżka do wspólnego związku wzrusza widzów i daje nadzieję na odnalezienie drugiej połówki bez względu na wiek. 

W 6. edycji byliśmy świadkami romantycznej znajomości Janiny i Tadeusza. Wszystko wskazywało na to, że duet zostanie razem także po finałowym odcinku. Najnowsze doniesienia jednak szokują. Jak potoczyły się ich losy?

Wielki Finał "Sanatorium miłości" wśród dramatów. Ile par razem? Ostro przed finałem "Sanatorium". Fani zażenowani zachowaniem pań

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości" byli "pewniakami" tej edycji

Od samego początku duet miał się ku sobie. Wymieniane po cichu czułe słówka, romantyczne spotkania i wspólnie spędzony czas sprawiły, że Janina i Tadeusz wyznali sobie miłość przed kamerami "Sanatorium miłości". Wszystko wskazywało na to, że to właśnie oni zostaną ulubieńcami widzów.

Podczas finałowego odcinka co prawda nie założyli szarf "Królowej i Króla Turnusu", jednak z programem żegnali się z jeszcze większym wyróżnieniem. Jako para snuli poważne plany co do związku.

Warto było tu przyjechać. Dzisiaj się wszystko spełniło. Usłyszałam, że ktoś mnie kocha, że jestem ważna dla tej osoby. […] Patrząc w oczy Tadeusza to myślę, że to jest to - mówiła zadowolona Janina.

Również Tadeusz wierzył, że telewizyjna przygoda jest dopiero początkiem ich wspólnej przyszłości.

Czuję się taki spełniony i czuję, że ta miłość między nami się powiększa. […] Wyjeżdżamy razem i będziemy kontynuować zdobytą miłość - zapewniał.

Niedługo po finałowym odcinku "Sanatorium miłości" pojawiły się nieco mniej optymistyczne doniesienia. Duet podjął ostateczną decyzję w sprawie związku. To koniec ich romantycznej historii.

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości" jednak się rozstali. Co spowodowało zerwanie?

Choć wydawało się, że uczucie seniorów przetrwa trudności, rzeczywistość okazała się jednak inna. Duet nie zamierzał dłużej kontynuować miłosnej relacji. O wszystkim powiedziała sama Janina.

Nie jesteśmy razem. Tadeusz świetnie zaczął, ale… ja potrzebuję innego mężczyzny. On jest dziś moim znajomym i mocno trzymam kciuki za to, żeby miał z kim wyprowadzać swoje pieski. Wielokrotnie powtarzałam w programie, że nie mam pewności, że jestem dla niego ważna, ale nie wszystkie moje wypowiedzi pokazały kamery. Po prostu nie zbudowaliśmy więzi i nie mam o to pretensji. Wciąż mamy ze sobą kontakt - wyznała bohaterka "Sanatorium miłości" w rozmowie z portalem Shownews.pl.

Co zatem mogło doprowadzić do takiego obrotu znajomości? Duet jeszcze podczas turnusu zapewniał, że będzie się regularnie spotykał pomimo dzielących ich odległości. Z biegiem czasu okazało się jednak, że utrzymanie takiego związku nie jest łatwym zadaniem.

No przyjedzie do mnie na jakiś czas a ja przyjadę do niej - mówił Tadeusz jeszcze przy Marcie Manowskiej.

W rzeczywistości nie udało się jednak im zachować bliskich relacji. Janina podkreśla, że nadal utrzymuje kontakt z Tadeuszem. Serwis Shownews.pl zawiadamia natomiast, że senior ma już znaleźć sobie pocieszenie u innej bohaterki. Jego serce miała skraść Majka, która jako pierwsza w historii "Sanatorium miłości" podjęła decyzję o odejściu. Ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś głębszego?

Sanatorium miłości, fot. Facebook
Uczestnicy 6. edycji "Sanatorium miłości", fot. Facebook
Sanatorium miłości, fot. Facebook
Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości", fot. Facebook