Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > To oni są ukochaną parą z "Sanatorium". Fani nie mają wątpliwości
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.05.2024 15:04

To oni są ukochaną parą z "Sanatorium". Fani nie mają wątpliwości

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

Finał 6. odsłony “Sanatorium miłości” coraz bliżej. Widomo, która para cieszy się największą sympatią widzów. Szczegóły. 

"Sanatorium miłości" hitem Telewizji Polskiej

“Sanatorium miłości” to format Telewizji Polskiej, który pojawił się na antenie stacji w 2019 roku, Od tego czasu cieszy się dużą sympatią wśród telewidzów. Uczestnikami produkcji są seniorzy, którzy chcieliby dać sobie drugą szansę na miłość i zaznanie szczęścia. 

Do programu zgłaszają się uczestnicy z różnych zakątków Polski. W “Sanatorium miłości” powstały związki, które trwają do dziś. Przykładową parą są Iwona i Gerard, uczestnicy 2. edycji produkcji. Zakochani wzięli ślub i do dziś są obecni w mediach społecznościowych. 

Na ekranach odbiorników emitowana jest 6. odsłona show, a jej finał już w niedzielę. 

Wygadała się tuż przed finałem "Sanatorium". Co zdradziła? Rozstanie pary z "Sanatorium miłości". Sensacyjne wieści tuż przed finałem

Finał 6. edycji "Sanatorium miłości"

Już w najbliższą niedzielę zostanie wyemitowany finał programu “Sanatorium miłości”. W 6. odsłonie show brało udział wiele nietuzinkowych osobowości. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników formatu był Andrzej z Milanówka. Mężczyzna podzielił się swoją historią, a życie go nie oszczędzało. Jednak pozostali kuracjusze nie mieli o nim najlepszego zdania. 

Wiele emocji towarzyszyło jego relacji z Małgorzatą i Teodozją, jednak ostatecznie obie panie odrzuciły jego względy. Po raz pierwszy w historii “Sanatorium miłości” zdarzyło się, że ktoś z uczestników zrezygnował z udziału w produkcji. Maria Luzia z Gliwic postanowiła odejść z show. Jej miejsce zajęła Maria z Łodzi, co było kolejnym emocjonującym wydarzeniem w “Sanatorium”. 

Uwielbiana para "Sanatorium miłości"

Na oficjalnym profilu programu “Sanatorium miłości” na Instagramie pojawiła się informacja, że wielki finał programu, który zobaczymy już w niedzielę 12 maja, wraz z Martą Manowską poprowadzi wokalista i prezenter Rafał Brzozowski. 

Para często razem współpracuje. Jakiś czas temu poprowadzili finał programu “The Voice Senior”. Dodano również wspólne zdjęcie gospodarzy z pytaniem “Kto z Was też uważa, że to wymarzona para prowadzących?”. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i ciepłych słów dla Manowskiej i Brzozowskiego:

  • Prowadzący w samą dziesiątkę.
  • Super, tak powinno zostać. 
  • Bardzo się cieszę że widzę wspaniała parę prowadzących program "Sanatorium Miłości ". Na pewno będę oglądała do miłego zobaczenia w Niedzielę. Pozdrawiam serdecznie.
  • Super para prowadzących.

Czyżby to oni byli najbardziej ulubiona parą tej edycji? Co o tym myślicie?

Marta Manowska i Rafał Brzozowski, fot. Instagram
Marta Manowska i Rafał Brzozowski, fot. Instagram
Marta Manowska i Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Marta Manowska i Rafał Brzozowski, fot. KAPiF