Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Rozstanie pary z "Sanatorium miłości". Sensacyjne wieści tuż przed finałem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2024 20:21

Rozstanie pary z "Sanatorium miłości". Sensacyjne wieści tuż przed finałem

Sanatorium miłości
Fot. TVP

Finał 6. sezonu “Sanatorium miłości”. Jak wyglądali uczestnicy podczas balu? Czy komuś udało się przenieść uczucie do życia codziennego?

Kiedy finał "Sanatorium miłości"?

6. sezon “Sanatorium miłości” już wkrótce dobiegnie końca. Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany 12 maja na TVP1, jak zwykle o godzinie 21:20. Czeka nas prawdziwie widowiskowe zakończenie szóstej serii programu. Uczestnicy wezmą udział w balu, na którym zostanie wybrany Król i Królowa turnusu. Jednak nie tylko na wieści o tym wyróżnieniu czekają widzowie.

Ostatnia edycja programu TVP obfitowała w liczne konflikty i spory. Zwłaszcza panie nie mogły jakoś żyć w zgodzie. Ze zwiastunów odcinka, jakie właśnie pojawiły się w sieci wynika, że nie inaczej będzie i w 10. epizodzie. Rozstrzygnie się też wiele uczuciowych dylematów: niestety, wygląda na to, że bardzo obiecująca historia nie znajdzie szczęśliwego zakończenia. Która para podobno się rozstała?

Gorące sceny w "Sanatorium miłości". Na całusach się nie skończyło Bohaterka "Sanatorium miłości" zdemaskowała matrymonialnego oszusta. Wszyscy dali się nabrać

Które pary "Sanatorium miłości" są razem?

O tym, którym seniorom i seniorkom udało się znaleźć miłość podczas turnusu, dowiemy się już w ostatnim odcinku. A jest na co czekać. W ostatnich epizodach wiele par zaczęło pielęgnować rodzące się między nimi zauroczenie. Przykładem są Małgosia i Stanisław, którzy bardzo otworzyli się na siebie przy okazji lekcji baletu.

Tak był dzisiaj wpatrzony w moje oczy, że ja sama w szoku byłam. On tak patrzył i tak się uśmiechał szczerze. To da się wyczuć. Nie wiem, czy się zakochuje, ale tak to wygląda – mówiła Małgorzata w programie

Z przykrą, niespodziewaną odmową spotkał się ostatnio Andrzej, kiedy próbował zaprosić na bal Teodozję. Okazało się, że Ryszard okazał się szybszy. Jednak to nie ich podobno czeka twarde lądowanie w rzeczywistości. Której parze podobno się nie udało?

"Sanatorium miłości": doniesienia o rozstaniu

Pod koniec 9. odcinka, który pokazano ostatnio w TVP widać na zwiastunie, że Marta Manowska płacze. Nie wygląda to na łzy szczęścia. Oczywiście nie wiadomo tego jeszcze na pewno, jednak montaż wskazuje, że relacje Janiny i Tadeusza uległy pogorszeniu. Byłaby to wielka strata, bo jeszcze niedawno kuracjuszka chwaliła się Manowskiej gorącymi scenami w windzie.

Całował mnie grzecznie, ale w windzie było niegrzecznie, między piętrami. Tylko szkoda, że to tylko pierwsze piętro – zdradziła Janina prowadzącej.

Janina i Tadeusz wpadli sobie w oko już w drugim odcinku i spotkali się na randce. Ostatnio jednak mężczyzna narzekał na nadopiekuńczość partnerki. Na dodatek portal ShowNews dotarł do informatora, który nie miał do przekazania radosnych wieści.

Nie ma żadnej pary w tej edycji. Wszyscy panowie z programu nadal szukają partnerek. W internecie znajdują dziewczyny z poprzednich edycji i umawiają się na spotkania. Tadeusz też jest wolny – ujawniło źródło serwisu.

Podobno jednak Janina nie płakała długo po mężczyźnie. Już dostaje mnóstwo wiadomości od zauroczonych nią widzów programu.

Sanatorium miłości, finał, zerwanie, plotki
Janina i Tadeusz, “Sanatorium miłości”, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp
Sanatorium miłości, finał, zerwanie, plotki
Janina i Tadeusz, “Sanatorium miłości”, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Źródło: ShowNews