Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazdor "TzG" zrobił coming out. Pokazał partnera. Znacie go jako Mistera Polski
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2024 18:58

Gwiazdor "TzG" zrobił coming out. Pokazał partnera. Znacie go jako Mistera Polski

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF; Canva

Wielki gwiazdor ostatniego sezonu “Tańca z gwiazdami” wyszedł z szafy. Początkowo plotkowano o jego romansie, teraz już się nie ukrywa. Jak wygląda jego ukochany?

"Taniec z gwiazdami": plotki o romansach

“Taniec z gwiazdami” od samego początku swojego istnienia obfitował w romanse. W końcu to na jego deskach zakochali się w sobie Kasia Cichopek i Michał Hakiel, a później Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Nic więc dziwnego, że przy okazji ostatniego sezonu również pojawiły się przeróżne, niepotwierdzone plotki.

W prasie szeptano o tym, co rzekomo łączy Maffashion i Michał Danilczuka, Roksanę Węgiel i Michała Kassina czy też Macieja Musiała i Darię Sytę. Jednak takiego obrotu spraw dużo osób mogło się nie spodziewać. Gwiazdor tej edycji właśnie podzielił się swoim szczęściem. Pokazał nagranie z ukochanym, szczegóły poniżej.

Wielka wojna w komentarzach po finale "TzG". Co piszą fani? Ostre zarzuty w stronę Roxie. Tuż przed finałem takie słowa

"Taniec z gwiazdami": coming out gwiazdora 14. sezonu

Na Instagramie właśnie pojawiło się całkiem nowe, urocze nagranie zakochanych gołąbków. Zapatrzeni w siebie panowie spędzają razem czas, przytulają, obdarzają czułościami i wyraźnie cudownie czują się w swoim towarzystwie. Film opatrzony był cytatem z piosenki “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” zespołu Skaldowie z 1968 roku, oraz wyznaniem:

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał pod nagraniem gwiazdor “TzG”.

Okazuje się, że plotki o zazdrości Kevina Mgleja o Roxie od początku nie miały sensu. Wpis z partnerem opublikował bowiem Michał Kassin. Mało tego: jego ukochany współpracował już w przeszłości z Roksaną. Sam jest bowiem tancerzem i choreografem. Wraz z Roxie działali przy układach do Eurowizji Junior i teledysku “Lay Low”. Ale to nie wszystko. Przystojniaka, który zdobył serce Michała, dobrze też znają pozostali uczestnicy programu Polsatu. Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Michał Kassin jest zakochany, pokazał film z partnerem

Jakub Pursa i Michał Kassin już dłużej nie ukrywają swojej miłości. Tancerzowi trafił się prawdziwy przystojniak! Kuba już dwa razy startował w zawodach na Mistera Polski: w 2021 i 2024 roku. Ale to nie wszystko. Dobrze znają go uczestnicy programu “Taniec z gwiazdami”.

W ostatnim sezonie “Tańca z gwiazdami” ukochany Michał Kassina układał choreografie nie tylko dla Roksany Węgiel, ale też dla Anity Sokołowskiej i Maćka Musiała. Wszystkie pięć układów zostało ocenionych na 40 punktów przez jury. W jednym z nich, z Anitą, miał nawet okazję pojawić się na parkiecie.

Jakub Pursa jest absolwentem Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Sam występował w programach tanecznych: “You Can Dance. Po Prostu Tańcz”, “Got To Dance. Tylko Taniec” i “World of Dance Polska”. Jako tancerz pracuje w między innymi w Teatrze Muzycznym ROMA, Mazowieckim Teatrze Muzycznym oraz Teatrze Cieni. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski, Europy i Świata International Dance Organization.

@jakub.pursa 🥹🥹🥹 Nie dość, że mogłem stworzyć tą choreografię to jeszcze zatańczyć! #tanieczgwiazdami ♬ dźwięk oryginalny - Jakub Pursa
Roksana Węgiel, Michał Kassin, Taniec z gwiazdami, coming out, zdjęcie partnera
Michał Kassin i Roxie Węgiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF