Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Para z "Sanatorium miłości" razem w jacuzzi. Fani oburzeni. Tadeusz i Maria przesadzili?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.04.2024 10:28

Para z "Sanatorium miłości" razem w jacuzzi. Fani oburzeni. Tadeusz i Maria przesadzili?

Maria i Tadeusz z "Sanatorium miłości"
Maria i Tadeusz z "Sanatorium miłości", fot. Instagram

“Sanatorium miłości” budzi wśród widzów ogromne emocje. Teraz dwoje uczestników show zapozowało w jacuzzi. Według fanów Maria i Tadeusz zdecydowanie przesadzili. 

Fenomen "Sanatorium miłości"

Program "Sanatorium miłości" cieszy się ogromną popularnością od swojego debiutu w 2019 roku na antenie Telewizji Polskiej. Już szósta edycja tego show jest emitowana w tym wiosennym sezonie, co przyciąga uwagę wielu widzów.  Uczestnicy przebywający w sanatorium starają się odnaleźć prawdziwą miłość i szczęście, co stanowi główny wątek programu. Widzowie z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów i ich relacje. 

Martę Manowską ponownie widzimy w roli gospodyni programu, co sprawia, że zespół i widzowie czują się jak w domu. Marta prowadzi również inną popularną produkcję TVP, "Rolnik szuka żony".

Bardzo ciekawą postacią “Sanatorium miłości” jest Maria, która ostatnio pochwaliła się niesamowitą metamorfozą.

Takiej randki w "Sanatorium miłości" nie było w żadnej edycji! Stefan wiedział, jak zawrócić w głowie dwóm kuracjuszkom: "Kiep chłopak! Ma siłę" Podjęto trudną decyzję. "Sanatorium miłości" znika z anteny TVP. Marta Manowska wyjaśnia

Maria z "Sanatorium miłości" mocno schudła

Uczestniczka ta zyskała sympatię widzów od samego początku. Maria przeszła już wiele w swoim życiu, w tym trzy małżeństwa. Opowiadała o swoich doświadczeniach, włącznie z prowadzeniem pensjonatu w Zakopanem oraz pobytu w Szwecji przez kilka lat.  

Jej ostatnim partnerem był ojciec znanego piosenkarza, który niedawno został wybrany do reprezentowania swojego kraju na Eurowizji. Po zakończeniu nagrań do programu Maria przeszła znaczną metamorfozę. Bardzo solidnie zadbała o siebie, co przyniosło szybkie efekty. Maria ujawniła, że od października już zgubiła 12 kilogramów.

Strach, schudłam po programie 12 kg od października. Zdrówko – napisała Maria na Facebooku.

Teraz Maria i jeden z uczestników miłosnego show zostali ukazani na zdjęciach, które wzbudziły kontrowersje.

Tadeusz i Maria zapozowali w jacuzzi. Fani są zniesmaczeni

Przemiany w relacjach między uczestnikami programu oraz powstanie nowych par nie spotkały się z powszechnym uznaniem. Andrzej prawdopodobnie będzie zazdrosny o Teodozję, która spędza romantyczny czas w SPA z Ryszardem. 

Z kolei Tadeusz skupia się na relaksujących momentach z Marią w jacuzzi, co nie przypadło do gustu wielu obserwatorom. Zdjęcia z ich spotkania wywołały spore zamieszanie, szczególnie biorąc pod uwagę, że Tadeusz dotychczasowo deklarował Janinę jako swoją wybrankę.

  • Oj Tadeusz Janinka nie będzie zadowolona. 
  • Tadziu, nie bądź Andrzejem, nie skacz z kwiatka, na kwiatek.  
  • Zamiana par, ale Janinka byłaby zazdrosna – czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z nimi?

Maria i Tadeusz z
Maria i Tadeusz z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
"Sanatorium miłości", fot. Instagram