Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ten uczestnik "Sanatorium Miłości" zaszedł wszystkim za skórę. Poważny konflikt w programie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.04.2024 22:20

Ten uczestnik "Sanatorium Miłości" zaszedł wszystkim za skórę. Poważny konflikt w programie

"Sanatorium miłości"
Uczestnicy "Sanatorium miłości", fot. Instagram

W “Sanatorium miłości” nie brakuje emocji. W ostatnim odcinku jeden z uczestników podpadł pozostałym kuracjuszom. Nie wygląda to dobrze. Szczegóły. 

"Sanatorium miłości" na antenie TVP

"Sanatorium miłości" to format Telewizji Polskiej, który po raz pierwszy pojawił się na antenie stacji w 2019 roku. Na przestrzeni lat zdobył wielu wiernych telewidzów, dzięki czemu tej wiosny emitowana jest 6. odsłona show. Odbiorcy chętnie oglądają poczynania uczestników przebywających w sanatorium, którzy poszukują miłości i szczęścia. Gospodynią programu po raz kolejny jest Marta Manowska, która prowadzi także inny format TVP -"Rolnik szuka żony". 

Nowe odcinki programu skierowanego przede wszystkim do seniorów już wystartowały, a emocji nie brakuje. Doszło do pierwszego poważnego konfliktu.

Iwona i Gerard z "Sanatorium" nie tak planowali te święta. "Z przyczyn od nas niezależnych...". Co się stało? Takiej randki w "Sanatorium miłości" nie było w żadnej edycji! Stefan wiedział, jak zawrócić w głowie dwóm kuracjuszkom: "Kiep chłopak! Ma siłę"

Kłótnie w "Sanatorium miłości"

Niedawno w programie doszło do kłótni dwóch pań - Małgorzaty i Teodozji o jednego mężczyznę, Andrzeja. Pierwsza z wymienionych wyraźnie zauroczyła się seniorem, jednak ten wydawał się bardziej skłonny ku drugiej. 

Teodozja jest na pewno bardzo ładną kobietą. Oparła się o moje uda, było bardzo fajnie. Ładnie pachniała. Może się do niej zbliżę. Nie wiem, na jaką odległość, jest ciekawą i interesującą osobą - opowiadał Andrzej.

Uczestnik zdecydował się zaprosić kobietę na randkę, na co ona z chęcią przystała. Cała sytuacja nie przypadła do gustu Małgorzacie. 

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że ten cholernik zaproponował Teodozji randkę, wyjście, zaproszenie. Może on nie jest zdecydowany, z którą by chciał tutaj spędzić czas - mówiła. 

Małgosia jednak utrzymywała, że nie zamierza rezygnować z walki o Andrzeja, a o Teodozji wyraziła się następująco:

Teodozja przyczepiła się do Andrzeja. Podeszła do mnie, była bardzo miła, jeszcze buziaka dała. Spryciula. Taka jaszczura.

Druga z uczestniczek jednak nie przejęła się zachowaniem konkurentki i stwierdziła, że czas pokaże, czy stworzą z Andrzejem związek. 

Uczestnik "Sanatorium miłości" nielubiany przez grupę

Andrzej z Milanówka wyznał w programie, ze mieszka w domu pomocy. Zrobił tym ogromne wrażenie na pozostałych uczestnikach “Sanatorium miłości”. Część z nich jednak zwróciła uwagę, że mężczyzna jest zbyt pewny siebie oraz często poucza osoby ze swojego otoczenia. 

Uczestnik przerywa także wypowiedzi innych. Taka sytuacja miała miejsce kilka razy w przypadku Marty Manowskiej, a także podczas warsztatów muzycznych grupy z Tomaszem Szczepanikiem, znanym z zespołu “Pectus”. Andrzej notorycznie przerywał muzykowi i wyrażał swoje zdanie, jak ten powinien przeprowadzić spotkanie. 

On bez przerwy coś mówi, bez przerwy by dyktował - irytował się Stanisław z Irlandii.

Przy jednym z kolejnych wywodów mężczyzny, kilkoro uczestników zasłoniło uszy, by go nie słyszeć. Okazuje się także, że Teodozja wystawiła Andrzeja! Kobiecie nie spodobał się fakt, że podczas zorganizowanych przez Manowską warsztatów w celu pogodzenia mężczyzny i Małgosi, ten nie chciał przeprosić uczestniczki za to, że z nią flirtował, a potem zostawił bez słowa. Po tym wydarzeniu Andrzej zaprosił Teodozję na wspólną kąpiel w jacuzzi. Ta zgodziła się, jednak nie przyszła na miejsce spotkania, wybrała basen z pozostałym uczestnikami. 

Spodziewalibyście się takiego obrotu wydarzeń?

Andrzej z
Andrzej z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy z "Sanatorium miłości", fot. Instagram