Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ostro przed finałem "Sanatorium". Fani zażenowani zachowaniem pań
Kamila Szamik
Kamila Szamik 12.05.2024 18:19

Ostro przed finałem "Sanatorium". Fani zażenowani zachowaniem pań

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

Tuż przed finałem opublikowano rozmowę pań z “Sanatorium miłości”. Fani są zniesmaczeni tym, jak zachowały się kuracjuszki. 

"Sanatorium miłości" w TVP

Program telewizyjny "Sanatorium miłości" nadawany na antenie TVP od 2019 roku cieszy się dużą popularnością. Nie brakuje w nim przypadków, gdzie uczestnicy znajdują miłość, która trwa także po zakończeniu programu. Nawet między uczestnikami różnych edycji potrafią zapłonąć uczucia. Świeżym przykładem są Ula Flisek z 5. sezonu oraz Andrzej Sikorski z 4. serii, którzy obecnie są w związku.  

Aktualnie trwa 6. sezon programu, gdzie pomiędzy uczestnikami widać silne emocje. Widzowie mogą śledzić rozwijające się romanse, fascynacje, a nawet narodziny prawdziwych uczuć. Dodatkowo ogłoszono, że będzie kolejna edycja "Sanatorium miłości", co potwierdzono na oficjalnym profilu programu. 

Andrzej z "Sanatorium Miłości" nie powstrzymał łez. Ma złamane serce Uczestnicy "Sanatorium miłości" potwierdzają związek

Wielki finał "Sanatorium miłości"

12 maja na antenie TVP1 zostanie wyemitowany finałowy odcinek programu "Sanatorium miłości". Zakończenie turnusu będzie uroczyście celebrowane na wielkim balu z czerwonym dywanem, który wzbogaci wybór Królowej i Króla turnusu. Kto ostatecznie zdobędzie to wyjątkowe wyróżnienie według opinii uczestników, zostanie ujawnione wkrótce.  

Przez ostatnie cztery tygodnie Krynica-Zdrój stała się domem dla seniorów, którzy postanowili szukać miłości. Wśród nich znaleźli się Maria, Maria Luiza, Maria, Janina, Elżbieta, Małgorzata i Teodozja, wybijające się silnymi charakterami. W historii programu po raz pierwszy dominowały intrygi, konflikty, sceny zazdrości i uszczypliwości między paniami, zastępując dobrą zabawę. Natomiast panowie, w tym Andrzej, Stefan, Tadeusz, Ryszard, Stanisław i Zygmunt, okazali się być zabawni, wrażliwi i szarmanccy.

Na początku pojawił się problem ze stworzeniem monolitu. Z drugiej strony może ta grupa wcale nie musi być monolitem? Mieliśmy spektrum charakterów, walczyliśmy z brakiem akceptacji, walczyliśmy o akceptację, ale finał okazał się budujący - powiedziała. 

Przed finałem ujawniono konflikt Małgorzaty i Eli

Konflikt uczestniczek "Sanatorium miłości"

Na profilu na Instagramie "Sanatorium miłości pojawiło się nagranie, na którym Małgorzata i Ela debatują kogo zaprosić na bal. Wśród nich znalazł się konflikt interesów. 

 • A ty Elu?
 • Chciałabym Stasia zaprosić.
 • Co? Kto? A ja już to zrobiłam, wiesz Elu?
 • O widzisz. 
 • Ja już go zaprosiłam. 
 • Może zmienić zdanie. Nie wiedziałam, że zdeklarowali się sobie. Nie wiem, być może mi odmówi. Aczkolwiek słyszałam coś, że powiedziałaś, że będziesz walczyć o niego. Nie wiem, nie biorę tego do serca i pod uwagę.
 • Elu, ja zauważyłam, że ty sobie wszystko do serca bierzesz tak na poważnie. Ona chce za wszelką scenę rozbić to co się rodzi, bo to się rodzi.
 • Gosiu, ty zrobisz tak, jak będziesz chciała, a ja ci dzisiaj i to z ręką na sercu mówię, że Stasiu się nie będzie z tobą spotykał - zakończyła nieprzyjemna wymianę zdań Ela.

Po komentarzach okazuje się, że fani są zażenowani rozmową, która mogą obejrzeć na wideo. 

 • Jak oni te baby do programu dobierali, co jedna to bardziej wredna.
 • Małgorzata okropna kobieta. Stanisław super. Ela dobrze pocisnela i ma rację, taki Stasio w życiu by nie wziął takiej baby jak Goska.
 • Jakie stare, takie głupie. – czytamy, a to tylko niektóre z wpisów.

Jak myślicie, jak zakończy się 6. sezon “Sanatorium”?

"Sanatorium miłości", fot. Instagram
"Sanatorium miłości", fot. Instagram