Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Jej mina mówi wszystko". Tak zachowywała się Ostrowska-Królikowska po tym, jak odpadła z "TzG"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.03.2024 09:21

"Jej mina mówi wszystko". Tak zachowywała się Ostrowska-Królikowska po tym, jak odpadła z "TzG"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Taniec z Gwiazdami
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF/Instagram

Niedzielny wieczór zafundował widzom Polsatu kolejną dawkę emocji za sprawą programu "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie zaprezentowała się m.in.: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która po 3. odcinku musiała opuścić show. Co czuła po ogłoszeniu wyników? Internauci zwrócili uwagę na jej zachowanie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Tym razem gwiazdy zaprezentowały przed jurorami i widzami choreografie do ponadczasowych utworów szwedzkiego zespołu ABBA. Na parkiecie nie zabrakło niespodzianek, a jedna z uczestniczek zgarnęła maksymalną ilość punktów od Iwony Pavlović, Ewy Kasprzyk, Rafała Maseraka i Tomasza Wygody.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z Kamilem Gwarą zaprezentowała tango do hitu "Mamma mia". Choć aktorce na parkiecie towarzyszył dobry nastrój i uśmiech, nie zabrakło krytyki ze strony ekspertów. Iwona Pavlović nie zostawiła na niej suchej nitki.

Małgosia jest mi ciężko powiedzieć coś przykrego. To nie była tragedia, ja nie wiem co to było. Wyszłaś zdezorientowana. Nie było bioder, nie było ramy nie było nóg nie było niczego - wyznała smutno.

Mimo pomyłek duet zgarnął 28. punktów, co wcale nie plasowało ich na końcu tabeli. Szczęście jednak im nie sprzyjało.

Kto na widowni "Tańca z Gwiazdami"? Ciężarna Kubicka, Gilon z ukochanym, Socha, Sienkiewicz "Taniec z Gwiazdami". Ogłosili wyniki, a publiczność zamilkła! To naprawdę ONI odpadli?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami"

W tanecznym hicie Polsatu rozpoczęła się już prawdziwa rywalizacja, a każdy odcinek zapowiada pożegnanie się z jednym z duetów. W końcu to najlepsza para sięgnie po Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną, 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza. 

Niestety z programem "Taniec z Gwiazdami" pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Publiczność na moment ucichła, gdy dowiedziała się, że to właśnie gwiazda "Klanu" opuszcza parkiet. Później nadszedł czas na podsumowanie przygody.

Aktorka wraz z tancerzem udzieliła krótkiego wywiadu dziennikarzowi Polsatu, który trafił do mediów społecznościowych. Internauci od razy zwrócili uwagę na zachowanie gwiazdy. Szczegóły poniżej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po wynikach "Tańca z Gwiazdami". Internauci w szoku, jak się zachowała

Na parkiecie nie brakowało emocji, a poza nim duet, który odpadł z odcinka, mógł na spokojnie podsumować całą przygodę w programie. Jak czuła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska po ogłoszeniu wyników "Tańca z Gwiazdami"?

Ja w tej chwili odpoczywam. Właśnie zdjęłam buty, które mnie uciskały… - przyznała.

Pomimo szybko zakończonej przygody w telewizyjnym show, aktorka zapowiedziała, że nadal chce spróbować swoich sił na parkiecie. Takie nowiny mogą być pocieszające dla internautów, którzy mocno kibicowali gwieździe.

  • Bardzo podobały mi się Państwa występy! Bardzo sympatyczna para i jest Pani w świetnej formie!
  • Tak! Musicie trenować i udostępniać!!!
  • Ogromny smutek ale coś się kończy coś zaczyna… - komentowano.

Część internautów skupiła się jednak na zachowaniu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, a nie jej słowach. Zauważono przewrócenie oczami, a także smutne miny. Gwiazda aż tak żałowała odejścia z "Tańca z Gwiazdami"?

  • Jak oczami przewróciła, obrażona chyba.
  • Widzę w Małgorzacie coś takiego... nieszczerego.
  • Trochę dziwna kobieta, nie mogę jej zrozumieć dziwne zachowanie to widać.
  • Jej mina na początku wszystko mówi - zwracano uwagę.

Emocje związane z pożegnaniem gwiazdorskiego duetu będą coraz większe. Kolejna eliminacja już w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami", 24 marca o godzinie 20:00 w Polsacie.

Nam również udało się porozmawiać z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską po tym, jak odpadła z “Tańca z Gwiazdami”. W wywiadzie z Moniką Maszkiewicz dla swiatgwiazd.pl przekazała, że nie czuje urazy do jury i zdaje sobie sprawę z tego, jakie są jej umiejętności związane z tańcem. Przekazała, że udział w programie był dla niej wspaniałym doświadczeniem.

Coś się kończy. Jestem pewna, że coś innego się zaczyna. Spotkałam tu fantastycznych ludzi.l Tancerze, naprawdę wielki szacunek, pokora. Nie miałam do czynienia do tej pory z tym światem. Właściwie jestem wdzięczna losowi i Polsatowi za tę propozycję, ponieważ poznałam fantastycznych ludzi, bardzo dobrze się bawiłam. Zadbałam o własne ciało i kondycję, myślę, że to jest wielka wartość. A to, że odpadłam mój Boże, za tydzień też ktoś odpadnie. Przyjmuję to z pokorą i uśmiechem. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na wyniki “Tańca z Gwiazdami”?, fot. KAPiF