Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zrównali Conana z ziemią po jego słowach o rezygnacji mamy z "TzG"! Szok, że Dagmara mu na to pozwoliła
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 19:12

Zrównali Conana z ziemią po jego słowach o rezygnacji mamy z "TzG"! Szok, że Dagmara mu na to pozwoliła

Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z "TzG!
fot. KAPiF

Odejście Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami” wywołało w sieci ogromne poruszenie. Jej syn Conan również nie mógł powstrzymać się od komentarza. Internauci są oburzeni tym, co powiedział. 

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

W czwartek 18 kwietnia Dagmara Kaźmierska opublikowała nowe nagranie w mediach społecznościowych. W tym filmie zatytułowanym "Królowa życia" przekazała szokującą wiadomość, że rezygnuje z udziału w programie "Tańca z gwiazdami".

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z Gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was roz8weselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć, ale nie dało rady - wyznała. 

Na zakończenie swojej wypowiedzi Kaźmierska pokazała swój charakterystyczny, pełen humoru styl.

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem, tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Ja już po prostu nie daję rady. Nie mogę nawet oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść (...). Przynajmniej "Czarna Mamba" odetchnie z ulgą, nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku.

Jej syn również uczestniczył w tym nagraniu.

Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki Conan Kaźmierski nie pojawi się już w "TzG"? Dagmara zabrała głos. Nie kryje emocji po aferze z Pavlovic

Conan Kaźmierski reaguje na odejście matki z "TzG"

Conan Kaźmierski wraz z matką nagrał film, gdzie Dagmara przekazała informacje o swoim odejściu z "Tzg". Między jej wypowiedziami Conan również się odezwał, mówiąc, że nie mógł pozwolić, by jego matka cierpiała.

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić, już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro - stwierdził Conan. 

Jego wypowiedź jednak nie spodobała się wszystkim. 

Internauci ostro reagują na reakcję Conana

Mimo że Conan wypowiedział tylko jedno zdanie, w sieci zawrzało. Jedna z internautek zarzuciła mu, że nie powinien decydować o tym, co wolno Dagmarze, a co nie. Wspomniała również o tym, że według niej przeważającym czynnikiem decydującym o odejściu Królowej Życia z show był rosnący hejt. 

Nie rozumiem, czemu syn się wypowiada, na co się może godzić, a na co nie…Pani jest dorosłą osobą i za siebie odpowiedzialną , syn może co najwyżej doradzić. W każdym razie dobra decyzja jeśli chodzi o zdrowie, myślę, że zrobiła to Pani z obawy o hejty jeśli zostałaby Pani na finał, a zostałaby na pewno, mnóstwo osób pisało, że odda głos nawet po to by Pani wygrała – napisała internautka.   

Zgadzacie się z nią? Dziwne jest także to, że Dagmara pozwoliła synowi na takie słowa. Z reguły, to ona podkreśla, że Conanek "ma się jej słuchać".

Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z
Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z "TzG! , fot. KAPiF
Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z
Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z "TzG! , fot. KAPiF