Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Conan reaguje na rezygnację Dagmary! Ujawnia, co działo się za kulisami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.04.2024 14:39

Conan reaguje na rezygnację Dagmary! Ujawnia, co działo się za kulisami

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała, że rezygnuje z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Jest komentarz jej syna Conana. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Cieszy się ona ogromną sympatią ze strony fanów formatu, którzy chętnie oddawali na nią swoje głosy, mimo niskich ocen jury za jej występy. W ostatnim odcinku "Królowa życia' usłyszała wiele ostrych słów za broadway jazz, który zatańczyła z Marcinem Hakielem. 

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. To już jest stanie z gwiazdami - padło z ust Iwony Pavlović. 

W tej sytuacji z “Czarną Mambą” zgodziła się Ewa Kasprzyk, która przyznała, że przez cały czas trwania show Dagmary czekała, aż ta zacznie tańczyć. Z kolei Rafał Maserak nie mógł się doczekać końca tego widowiska. Para otrzymała za tą choreografię jedynie 7 punktów

Telewidzowie zdecydowali jednak, że Kaźmierska i Hakiel przechodzą dalej, a z programem odpadają Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. 

Dagmara wszystkim zagrała na nosie! Wyrzucą ją z "TzG"? Nie szkodzi, i tak już przeszła do historii show "TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami"

 

Dagmara Kaźmierska opublikowała w czwartek 18 kwietnia nowe nagranie w mediach społecznościowych. W zamieszczonym wideo “Królowa życia” przekazała szokującą informację, że odchodzi z “Tańca z gwiazdami”!

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z Gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć, ale nie dało rady - wyznała. 

Kaźmierska zakończyła wypowiedź z typowym dla siebie humorem:

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem, tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Ja już po prostu nie daję rady. Nie mogę nawet oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść (...). Przynajmniej "Czarna Mamba" odetchnie z ulgą, nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku.

Conan reaguje na odejście mamy z "Tzg"

Conan Kaźmierski wraz z mamą nagrał materiał, w którym Dagmara przekazała informację o odejściu z “Tzg”. Pomiędzy jej wypowiedziami on również zabrał głos i wyznał, ze nie mógł pozwolić, żeby jego matka cierpiała.

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić, już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro - stwierdził Conan.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski,Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF