Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"
Anna Lipska
Anna Lipska 16.04.2024 17:37

"TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

“Taniec z Gwiazdami” to jeden z tych programów, które wywołują wielkie emocje. Okazuje się, że gwiazdy, które biorą w nim udział, przeżywają nie tylko wielką przygodę, ale doświadczają ogromnego szczęścia. U jednej z nich wszystko zakończyło się ciążą tuż po show.

"Taniec z gwiazdami". To już 14 edycji

Na 14. edycję “Tańca z gwiazdami” przyszło poczekać fanom formatu. Nowy dyrektor Polsatu Edward Miszczak długo trzymał wszystkich w niepewności. Już wiadomo, że chodziło o obsadę. Chciał, żeby gwiazdy zaproszone do programu były z najwyższej półki i przyciągnęły przed ekrany nową grupę widzów. 

Kiedy zaczęła się giełda nazwisk i pojawiło się wśród nich Kaźmierska, zrobiło się bardzo gorąco. Wiadomo było, że to zwiastuje niezłe show! Do tego trenerem Dagmary został Marcin Hakiel. Fani zacierali ręce. I nie mogą czuć się zawiedzeni. 

Baron po ślubie, a jego była dziewczyna ogłasza rozstanie: "Rodziłam swój ból". Jeszcze niedawno z ukochanym robili warsztaty dla par Wielka radość gwiazdy "Rolnika". Urocze zdjęcie słodkiego maluszka i jego mamy trafiło do sieci

"Taniec z gwiazdami" wzbudza wielkie emocje

W zeszłym odcinku “Tańca z gwiazdami” z programem sensacyjnie pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. To była sensacja, ponieważ jurorzy oceniali ten duet bardzo wysoko.

W programie zostali Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Roxie Węgiel i Michał Kassin, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Maciej Musiał i Daria Syta oraz Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk. 

Edycja obfituje w wielkie emocje, głównie za sprawą Dagmary, która pokazuje wielką charyzmę, ale co wielu ma jej do zarzucenia, niekoniecznie technikę taneczną. W niemal każdym odcinku wdaje się w dyskusję z jurorami, a jej syn próbuje interweniować. Nie da się jej odmówić uroku, ale wszyscy z niecierpliwością czekają, jak się zakończy jej przygoda.

Ciąża po "Tańcu z gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", a jej trenerem by Jacek Jeschke. W rozmowie z Faktem zdradziła, że niedługo po emisji programu zaszła w długo wyczekiwaną ciążę! To dlatego chętnie zatańczyłaby po raz kolejny. W 

Ja bym po prostu się zgodziła, ale czy ktoś mnie zaprosi, to nie wiem, ale na pewno bym nie odmówiła ze względu na to, że po prostu taniec mają tyle radości i tyle szczęścia. Ja zresztą po tamtym "Tańcu z gwiazdami" chwilę później zaszłam w ciążę. Mam wrażenie, że po dwóch latach starania, kiedy w końcu tańczyłam i moje ciało, dusza i umysł były tak szczęśliwe, że napiłam się wszystkim, co dobre. I to był dla mnie bardzo szczęśliwy czas, więc na pewno bym nie odmówiła — wyjawia.

Jak widać, taniec jest świetną terapią i daje tyle szczęścia, że nawet łatwiej jest zajść w ciążę! Na świecie pojawi się Henio, który jest małym promyczkiem w rodzinie Szatanów. 

Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF