Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 20:17

Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem

Taniec z Gwiazdami
fot.: KAPiF

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną uczestniczką tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jej syn Conan również podpadł produkcji show. Teraz matka i syn zatańczyli wspólnie na parkiecie w 8. odcinku. Jak im poszło?

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami"

W ćwierćfinałowym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" widzowie będą świadkami wyjątkowego wyzwania dla uczestników. Tym razem na parkiecie nie będą towarzyszyć im ich regularni taneczni trenerzy, lecz bliscy. Zawodnicy mieli możliwość samodzielnie wybrać, z kim będą tańczyć. W następnym odcinku zobaczymy więc, jak każdy z uczestników poradzi sobie z tańcem w parze ze swoimi bliskimi.

  • Krzysztof Szczepaniak z ukochaną.
  • Anita Sokołowska zaprosiła na parkiet swojego brata.
  • Maciej Musiał będzie występować z mamą, Anną Musiał.
  • Maffashion wybrała do tańca przyjaciółkę i wieloletnią asystentkę Katarzynę Brzezińską.
  • Roxie Węgiel wkroczy na parkiet z ukochanym Kevinem Mglejem.

Dagmara Kaźmierska ma całkiem imponujące grono fanów. Wspierał ją również Conan, który ostatnio nawet zbyt emocjonalnie jej kibicował. Celebrytka pomimo ogromnego poparcia telewidzów zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie. 

Od niedzieli zmiana w "Tańcu z Gwiazdami". Już współczujemy Dagmarze Osoba z produkcji "TzG" wygadała się na temat liczby SMS-ów na Dagmarę. "Nawet w stacji są zaskoczeni"

Conan został ukarany przez produkcję "Tańca z Gwiazdami"

Od samego początku programu "Tańca z gwiazdami", Conan Kaźmierski był oddanym kibicem swojej mamy, Dagmary, wspierając ją podczas jej występów. Przynosił jej bukiety kwiatów i nie wahał się interweniować, gdy jurorzy wydawali krytyczne opinie na temat jej tańca. Jednak wszystkich zaskoczył, gdy zwrócił uwagę Iwonie Pavlović.

Produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni - zdradził informator portalu “Pudelek”.

Nasza redakcja postanowiła zbadać sytuację i dotarła do osoby, która pracuje przy produkcji popularnego show. Jak się okazuje, powyższe informacje są prawdziwe. 

To prawda, że produkcja poprosiła Dagmarę o interwencję i rozmowę z Conanem. Wszyscy wiedzą, że on nie chciał źle i że czasem emocje biorą górę, ale w programie emitowanym na żywo nie można pozwalać sobie na takie incydenty - przekazano Światu Gwiazd.

Produkcja programu "Taniec z gwiazdami" znalazła sposób na rozwiązanie trudnej sytuacji z udziałem Conana Kaźmierskiego. Dotychczas siedział on wraz z innymi znanymi osobami przy specjalnie przygotowanych stolikach dla gości, tuż przy parkiecie. Jednak teraz Conan siedział wyżej, obserwując występy gwiazd z góry. 

Jak zaczął się kolejny odcinek programu już bez udziału Dagmary Kaźmierskiej? Co powiedzieli prowadzący?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami": komentarz prowadzących

Dagmara Kaźmierska pomimo ogromnego wsparcia fanów nie mogła brać dalej udziału w show. Wszystko przez obolałe po wypadku nogi i dodatkowo złamane żebro. Swoją decyzję przekazała w social mediach. 

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

Nie można się dziwić, że odcinek rozpoczął się od komentarza prowadzących w tej sprawie. 

Jak państwo wiecie z powodów zdrowotnych z programu zrezygnowali Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Prawo powrotu do programu miał Krzysztof Janicki i z niego skorzystał. To oznacza, że półfinał będzie na naprawdę wysokim poziomie. 

Nagle na parkiet wszedł Marcin Hakiel, a Dagmara połączyła się przez wideorozmowę. Zapytana o samopoczucie odpowiedziała:

Gorzej bywało a bili brawo. Jestem cała obolała. Musicie dalej oglądać.

Zwróciła się też do Iwony Pavlovic. 

Moja kochana najpiękniejsza Aleksis. W końcu odetchniesz z ulgą.

Tak zaczął się ćwierćfinał “Tańca z Gwiazdami”. 

@krzysztof_stachowiak Dagmara nie pojawiła się osobiście w studiu, pożegnać się z widzami. @Taniec z Gwiazdami @polsat @Dagmara Kaźmierska #tanieczgwiazdami #dagmarazkrólowychżycia #dagmarakaźmierska ♬ dźwięk oryginalny - Krzysztof
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF