Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Od niedzieli zmiana w "Tańcu z Gwiazdami". Już współczujemy Dagmarze
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 11.04.2024 12:06

Od niedzieli zmiana w "Tańcu z Gwiazdami". Już współczujemy Dagmarze

Czy Dagmara Kaźmierska da radę zatańczyć 2 tańce z chorymi nogami?
fot. KAPiF

Szefostwo Polsatu już zaciera ręce. Bieżąca edycja “Tańca z Gwiazdami” okazała się sukcesem, a wszystko wskazuje na to, że nadchodzące odcinki wzbudzą jeszcze większe emocje. Pytanie tylko, czy największa gwiazda “TzG”, Dagmara Kaźmierska, wytrzyma to zawrotne tempo… Poznajcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2024 hitem Polsatu

To musiało się tak skończyć. Po trwającej aż 1,5 roku przerwie program “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powrócił tej wiosny do ramówki telewizji Polsat i z marszu stał się niekwestionowanym hitem. 

O tym, jak bardzo Polacy stęsknili się za swoim ukochanym “TzG” świadczą wyniki oglądalności. Pierwsze odcinki 27. edycji tanecznego show oglądało średnio około 2 milionów telewidzów, czyli zdecydowanie więcej niż ostatnie sezony programu. A wiele wskazuje na to, że może być jeszcze lepiej. O szczegółach piszemy poniżej.

Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG" Czegoś takiego w historii "TzG" jeszcze nie było. Polsat oficjalnie potwierdza zmiany

Znacząca zmiana w "TzG"

Tak jak w dotychczasowych sezonach “TzG”, gdy grono uczestników zaczyna się kurczyć, producenci zmuszeni są wprowadzać niezbędne i zarazem wpływające korzystnie na słupki oglądalności zmiany, aby wypełnić czas antenowy. Jednym ze sposobów jest zapraszanie do studia gości specjalnych w postaci popularnych muzyków, którzy swoimi występami umilają czas oczekiwania na wyniki głosowania.

Drugim chwytem, po który standardowo sięgają twórcy programu, jest zwiększanie liczby choreografii przygotowywanych przez uczestników. Nie inaczej będzie w tej edycji. 

Ulala! Przed każdą z naszych par w najbliższą niedzielę aż dwa tańce. To dopiero wyzwanie - ogłoszono w czwartek na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych.

Domyślacie się już, dla kogo może być to największy problem?

Dagmara Kaźmierska da radę zatańczyć dwa tańce w jednym odcinku?

Dla większości par nie powinno to stanowić większego problemu. Łatwo jednak się domyślić, dla kogo będzie to szczególnie trudne.

Mowa oczywiście o Dagmarze Kaźmierskiej, która przecież od czasu groźnego wypadku samochodowego ma poważne problemy zdrowotne z nogami i do tej pory z trudem radziła sobie z przygotowaniem jednego układu na tydzień. Przypomnijmy, że produkcja i tak poszła tańczącej w parze z Marcinem Hakielem celebrytce na rękę i pozwoliła jej występować w innym obuwiu, niż cała reszta uczestniczek.

Myślicie, że “królowa życia” stanie na wysokości zadania i podoła temu karkołomnemu zadaniu?

 

KAPIF_1000pix_K1187651F.jpg
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel z jurorami “TzG, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1183638F.jpg
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1179211F (1).jpg
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF