Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tylko u nas: Dorota i Waldek z "Rolnika" się rozstali! Przykro słuchać, jak zakończyła się ich miłosna historia
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.04.2024 21:36

Tylko u nas: Dorota i Waldek z "Rolnika" się rozstali! Przykro słuchać, jak zakończyła się ich miłosna historia

Rozstanie Waldka i Doroty z "Rolnika",
fot. Facebook

Waldemar i Dorota z 10. edycji “Rolnik szuka żony” byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par. Przez jakiś czas wydawało się, że układa im się świetnie. Teraz jednak okazało się, że para już jakiś czas temu się rozstała! Tylko w Świecie Gwiazd szczegóły.

Wybory Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Waldemar, uczestnik dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony", odnalazł miłość w trakcie programu, choć jego droga do tego uczucia była nieco skomplikowana. Zaproponował trzem kandydatkom, by dołączyły do niego na gospodarstwie. Pierwszą, która musiała się pożegnać z Waldemarem, była Ania, a następnie Dorota. Na koniec, Waldemar zdecydował, że chce budować trwały związek z Ewą, jednak niestety ta decyzja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

W finale programu okazało się, że z powodu wielu nieporozumień uczestnicy stracili kontakt, a ich relacja zakończyła się bardzo nieprzyjemnie. Waldemar postanowił wówczas skontaktować się ponownie z Dorotą, którą wcześniej wyeliminował z show. Na szczęście okazało się, że kobieta nie żywiła urazy wobec niego. Ku zaskoczeniu wszystkich razem pojawili się w finale.

Ciężarna Ania z "Rolnika" wraca po przerwie na Instagram. "Trochę ciężko". Już nie owija w bawełnę Niepokojący wpis w środku nocy na profilu Doroty z "Rolnika". Wspomina o kłamstwach. Mocne słowa

Waldemar i Dorota z "Rolnika" swoimi wpisami sugerowali już rozstanie?

Gdy związek z Ewą nie spełnił oczekiwań, Waldemar od razu skontaktował się z Dorotą. Zaczęli spędzać czas razem, włączając w to również swoje dzieci z poprzednich związków. Wszystko wydawało się układać doskonale, a ich miłość kwitła. Jednak niespodziewany wpis na Instagramie Doroty wywołał niepokój wśród ich fanów oraz przyniósł wiele zamieszania.

Ktoś kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy… - napisała bohaterka “Rolnika…”

Na Instagramie Waldemara z programu "Rolnik szuka żony" pojawił się nieodpowiedni wpis, który może sugerować, że doszło do nieprzyjemnej sytuacji w życiu uczestnika programu Telewizji Polskiej.

Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym ku*wa nigdy nie dogodzisz... - czytamy.

Teraz jednak potwierdziły się najczarniejsze scenariusze. 

Waldek i Dorota z "Rolnika" rozstali się

Skontaktowaliśmy się z naszym informatorem. Potwierdził on niepokojące doniesienia o Waldku i Dorocie. Zdradził, że to wcale nie rolnik zerwał związek z Ewą. W rzeczywistości to jego kandydatka nie chciała dłużej ciągnąć tej relacji i odmówiła wystąpienia w finale. 

W programie miał wyraźną ochotę na związek ze śliczną piosenkarką - Ewą Kryzą. Chciał zaimponować jej tańcem i mówił, że pięknie by razem wyglądali. Reżyser złapał go na kłamstwie i na korespondencji z inną dziewczyną z internetu, z którą nawet się spotkał. Przed kamerami brutalnie zerwał tę znajomość. Ewa odrzuciła jego zaloty i nie dała się skusić na wspólne wystąpienie w finałowym odcinku, choć przybył do niej z kwiatami – powiedział informator Świata Gwiazd.

Wyjawił też, że już na początku tego roku Waldemar pokazywał się z innymi kobietami, m.in. z uczestniczką 4. edycji programu Natalią Kwaśniewską. To z nią się świetnie bawił, kiedy Dorotka była w domu. 

Na ostatni odcinek dała się namówić Dorota - wystąpili jako para, pokazali się w PNŚ, poszli na Sylwestra, ale już w lutym Waldi bawił się bez Dorotki razem z Natalią Kwaśniewską, która była kandydatką w 4. serii Rolnika.  W ostatnią sobotę też razem imprezowali na 30. urodzinach Natalii – dodał.

To jeszcze nie wszystko! 

Wśród rolników krążą plotki, że Waldemar i Dorota się rozstali, ale mało kto jest na tyle odważny, żeby zadać Waldkowi pytanie wprost. Jeśli rzeczywiście to koniec relacji, sami powinni zdecydować się na oświadczenie.

Informator Świata Gwiazd zdradza:

Wszyscy na to czekają. Waldek zdaje sobie z tego sprawę. Doroty zbyt długo nie było u jego boku, a to rodzi plotki. Z dnia na dzień stał się celebrytą, udziela wywiadów, a w tej sprawie milczy. Robi liczne live'y, powinien się w nich odnieść do sytuacji.

Okazuje się też, że wielu dostrzega pewną zależność, jeśli chodzi o partnerki rolnika:

Kobiety z jego otoczenia milczą. Była żona nie dała się namówić na wywiady. Ewa także bardzo szybko ucięła kontakty i znajomość. To mówi bardzo dużo o osobowości Waldka… - kończy informator Świata Gwiazd.

Jak myślicie? Czy w końcu któreś z nich odważy się potwierdzić doniesienia osobiście?

Waldemar z
Waldemar z "Rolnika", fot. Instagram
Waldemar z
Waldemar z "Rolnika", fot. Instagram