Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Roxie reaguje na odejście Dagmary z "TzG". Teraz już wiadomo, co sądziła o jej tańcu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.04.2024 15:07

Roxie reaguje na odejście Dagmary z "TzG". Teraz już wiadomo, co sądziła o jej tańcu

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Internauci są w szoku na wieść o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka opowiedziała o poważnych problemach zdrowotnych. W komentarzach od razu rozpoczęła się gorąca dyskusja. Głos zabrała nawet Roksana Węgiel.

Dagmara Kaźmierska wywołała aferę w "Tańcu z Gwiazdami"

Gwiazda "Królowych życia" została jedną z uczestniczek 27. edycji tanecznego show Polsatu. Od pierwszych odcinków zaskakiwała jurorów i widzów. Na parkiecie nie mogła pokazać pełni swoich możliwości z uwagi na kłopoty zdrowotne, jednak nadrabiała urokiem.

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - powiedziała “Czarna Mamba” w jednym z odcinków. 

Z czasem jej pewność siebie zaczęła być problemem dla produkcji. W ostatnim odcinku zapowiedziała nawet, że może siedzieć na kanapie, a partnerujący jej Marcin Hakiel wykona resztę pracy. Słowa spotkały się z krytyką, tym bardziej że Dagmara Kaźmierska awansowała do ćwierćfinału programu przy zaledwie 7 punktach za jedną z choreografii.

W najbliższym odcinku miała wystąpić na scenie wraz z synem, Conanem. Plan szybko jednak uległ zmianie po jej najnowszym oświadczeniu. Dagmara Kaźmierska oficjalnie rezygnuje z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Nieoczekiwanie w czwartkowe popołudnie "królowa życia" odezwała się do obserwatorów w mediach społecznościowych. Niestety nie miała dla nich dobrych wiadomości. Musi zrezygnować z dalszego udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Jej decyzja została podyktowana kolejnymi problemami zdrowotnymi.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - zaczęła.

Widoczny na nagraniu Conan dołączył do oświadczenia mamy. Jej samopoczucie jest dla niego najważniejsze.

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić. Już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i eksploatowała te nogi. Do tego teraz doszło do żebro - dodał.

Okazuje się, że sytuacja jest naprawdę poważna, a Dagmara Kaźmierska zaczęła nawet miewać problemy z oddychaniem. Z przekąsem wspomniała też o Iwonie Pavlović.

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć - dodała kąśliwie.

Na koniec apelowała do internautów, by zadbali o swoje zdrowie. Ona sama ma zamiar skupić się na powrocie do sprawności. Pod oświadczeniem posypały się komentarze. Nie zabrakło słów innej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami".

Roksana Węgiel reaguje na decyzję Dagmary Kaźmierskiej

Wiadomość Dagmary Kaźmierskiej wywołała poruszenie wśród internautów. W końcu to za sprawą głosów widzów celebrytka dotarła tak wysoko w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz obawiają się o oglądalność show Polsatu. Nie zabrakło życzeń zdrowia dla "królowej życia".

  • To ja już nie oglądam.
  • Wielka strata dla widzów, ale zdrowie i Twoje samopoczucie najważniejsze. Dziękujemy za ogrom emocji i świetne widowisko.
  • Bardzo szkoda, dzięki tobie Dagmara oglądałam ten program. Pomimo problemów z nogami tańczyłaś, dla mnie jesteś wielka.
  • Dla mnie i tak wygrałaś!

Wśród komentarzy internautów znalazły się także słowa Roksany Węgiel. Gwiazdy zżyły się na planie programu Polsatu. Wygląda na to, że decyzja Dagmary Kaźmierskiej była szokiem również dla pozostałych uczestników "Tańca z Gwiazdami". 

O nieee! Trzymaj się kochana - napisała piosenkarka.

Reakcja Roksany nie pozostawia wątpliwości – jak dla niej Dagmara powinna dalej walczyć o Kryształową Kulę. Tym samym nie przeszkadzało jej, że tanecznie nie do końca szło jej tak dobrze, jak powinno. 

Dagmara Kaźmierska
Roksana Węgiel reaguje na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel reaguje na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami”, fot. KAPiF