Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.04.2024 21:20

Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy

"Taniec z gwiazdami"
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Wyznała, że kolega z programu przeprosił ją za komentarz, który napisał w mediach społecznościowych. O co chodzi? Sprawdzamy!

Dagmara Kaźmierska na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to gwiazda telewizji, która popularność zdobyła, dzięki programowi “Królowe życia”, emitowanym w latach 2016-2022 przez stację telewizyjną TTV. W 14. edycji “Tańca z gwiazdami” partneruje jej Marcin Hakiel. Tworzą duet uwielbiany przez fanów programu. Telewidzowie z niecierpliwością czekają na moment, w którym Dagmara wychodzi na parkiet. Jednak jurorzy nie zawsze wypowiadają się przychylnie o jej występach. 

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - powiedziała “Czarna Mamba” w jednym z odcinków. 

Dwa tygodnie temu z programem pożegnał się Aleks Mackiewicz, który zbierał wysokie noty od jury. Po tym wydarzeniu w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się komentarze, w których internauci prosili Kaźmierską, by dobrowolnie odeszła z programu, a wtedy Aleks powróciłby na jej miejsce. “Królowa życia” przyznała, że myślała o takiej decyzji, jednak zdecydowała się pozostać:

Ja bym od razu chciała odejść, a żeby został Aleks. Tak mam. Dwa tygodnie temu miałam kryzys, bardzo chciałam jechać do domu, do mamy, było mi smutno w tej Warszawie, ale Conan przyjechał, został ze mną kilka dni i jakoś mi to przeszło. Teraz znowu nabrałam wiatru w żagle, mogę tu zostać, jeżeli państwo będą tego sobie życzyć, aczkolwiek powtarzam - nie jest fajnie stać na końcu i mieć świadomość, że ten ktoś obok tańczył lepiej, ale on odpada.

Dagmara wszystkim zagrała na nosie! Wyrzucą ją z "TzG"? Nie szkodzi, i tak już przeszła do historii show "TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"

Kaźmierska i Hakiel w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"

W poprzednim odcinku “Tańca z gwiazdami” przed uczestnikami postawiono wyzwanie: zatańczyć dwie choreografie. Pierwszym tańcem Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela był quickstep, za który zdobyli 16 punktów od jury. Natomiast w drugim występie zaprezentowali broadway jazz. Tym razem jednak jurorzy byli bezlitośni w swoich ocenach.

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. To już jest stanie z gwiazdami - powiedziała Pavlović.

Kasprzyk za ro przyznała, że przez cały czas trwania show “Królowej życia” czekała na moment, w którym faktycznie zacznie tańczyć. Z kolei Rafał Maserak przyznał szczerze:

Ja czekałem kiedy to się skończy.

Dagmara i Marcin otrzymali 7 punktów za tą choreografię, czy w sumie 23 punkty za odcinek. Telewidzowie postanowili jednak, że Kaźmierska przechodzi do ćwierćfinału, a  z show pożegnał się aktor, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. 

Kaźmierska o przeprosinach ze strony innego uczestnika "Tzg"

Dagmara Kaźmierska niedawno udzieliła wywiadu, w którym została zapytana przez dziennikarza “Vivy!” o nastroje po tym jak, decyzją telewidzów z programu odpadł Aleks Mackiewicz, który bardzo dobrze radził sobie na parkiecie, a dalej przeszła ona, mimo krytyki od jury. W tamtym momencie, w sieci wybuchła burza. Fakt, ze aktor pożegnał się z show został skomentowany także przez innych uczestników “Tzg”. Jednym z nich był Maciej Musiał, a jego słowa zostały odebrane, jako cios w Kaźmierską:

????!!!!!!! niesprawiedliwe fest - napisał.

Dagmara w odpowiedzi wyznała, ze nie miała pojęcia o tym komentarzu, jednak przyznała, że Musiał przeprosił ją za te słowa i podkreśliła, że aktorem w tamtym momencie musiały targać emocje, a sama nie ma mu tego za złe.

Sama nawet nie widziałam tego komentarza, dopiero ludzie mi podesłali. Maciej zadzwonił do mnie po całej sytuacji. W naszej rozmowie przeprosił mnie za to. On jako uczestnik to najmocniej powinien wiedzieć, na jakich zasadach program funkcjonuje. Jakieś pewnie targały nim emocje, że tak napisał. On mi wytłumaczył, dlaczego tak się stało. Ja nie mam do niego żalu - wyznała. 

“Królowa życia" kontynuowała, zwracając się do widzów:

Drodzy Państwo, tak jak Marcin to powiedział, na pewnym etapie już tego programu wkraczają tu bardzo mocne emocje i chyba tylko my z Hakielem nie ulegamy im. 

Dagmara ujawniła także, że według niej w obecnej edycji między uczestnikami nie ma negatywnych emocji, a ona nie ma do nikogo żalu. 

Co o tym myślicie? Poniżej rozmowa Świata Gwiazd z Dagmarą Kaźmierską.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Maciej Musiał, fot. KAPiF
Maciej Musiał, fot. KAPiF