Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dagmara Kaźmierska miażdży Iwonę Pavlovic po rezygnacji z "TZG"! Miło już było, teraz czas na prawdę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 14:37

Dagmara Kaźmierska miażdży Iwonę Pavlovic po rezygnacji z "TZG"! Miło już było, teraz czas na prawdę

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska odeszła z “Tańca z gwiazdami”. W oświadczeniu wideo odpowiedziała na krytykę Iwony Pavlović, z którą musiała mierzyć się co tydzień. To nie są miłe słowa.

"Taniec z Gwiazdami" w Polsacie

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" długo oczekiwali na trwającą właśnie edycję. Przez długi czas nie było pewne, czy w ogóle dojdzie do kontynuacji tego tanecznego show. Edward Miszczak trzymał widzów w niepewności, ale w końcu nadszedł moment, kiedy ogłoszono, że mamy nowy sezon i to jeszcze z pełnym zestawem gwiazd! 

Do rywalizacji przystąpiło 12 par, a wśród nich znane i lubiane postaci, takie jak Anita Sokołowska, która stała się jedną z faworytek programu, Maciej Musiał, również radzący sobie nieźle na parkiecie, idolka młodzieży Roksana Węgiel oraz charyzmatyczna Dagmara Kaźmierska, znana jako “Królowa Życia”.

Ta uczestniczka wzbudziła największe kontrowersje. 

Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza Dagmara oberwała od jurorów, a Hakiel ją dobił. Zakpił w żywe oczy z podopiecznej

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Znana celebrytka z produkcji „Królowe życia” postanowiła wziąć udział w show pomimo urazów nóg z wypadku. Niestety, konsekwencje urazu są widoczne na parkiecie, jednak zawsze starała się nadrobić to humorem i dystansem. 

Dzięki głosom telewidzów para przechodziła przez kolejne odcinki jak burza. Jurorzy nie oszczędzili jej krytyki, ale Dagmara nie traciła animuszu i zawsze z uśmiechem podchodziła do nowych wyzwań. Ostatnio Conan naraził się nawet produkcji, broniąc matki przed ostrymi słowami Czarnej Mamby. 

A co takiego o Dagmarze mówiła Iwona? W jednym z odcinków tak podsumowała taniec gwiazdy:

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle – powiedziała Iwona.

Wtedy mikrofon od Dagmary przejął Conan, który przyszedł na scenę, by wręczyć matce kwiaty:

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła…

Dagmara publicznie zwróciła Conanowi uwagę:

Tutaj mama się zgadzała z panią Iwonką i tu nie ma dyskusji, synek!

Dagmara Kaźmierska odpowiada Iwonie Pavlovic

18 kwietnia Dagmara przekazała smutne wieści. Kaźmierska zrezygnowała z “Tańca z gwiazdami”. Powiedziała o tym podczas transmisji na żywo, którą poprowadziła z Conanem. 

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

W trakcie rozmowy nawiązała do Iwony Pavlović. Skończyły się czułości i dyplomacja. Dagmara wreszcie bez ogródek odpowiedziała na krytykę Czarnej mamby, która nie miała końca.

Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, których zawiodłam. Przynajmniej Czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

Z kolei zapytana przez Świat Gwiazd, co sądzi o notach Iwony, wyznała:

Najchętniej to dałaby mi ZERO – powiedziała Dagmara w rozmowie z nami.

Całe oświadczenie Dagmary zamieszczamy poniżej.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlovic, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlovic, fot. KAPIF