Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marcin Hakiel reaguje na odejście Dagmary z "TzG"! W końcu mógł powiedzieć, co przeżywał na treningach
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 18:10

Marcin Hakiel reaguje na odejście Dagmary z "TzG"! W końcu mógł powiedzieć, co przeżywał na treningach

Reakcja Marcina Hakiela na podejście Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”, ale posiadała również  grono wiernych fanów. Wielkie zdziwienie spowodowała jej nagła decyzja o odejściu z show. Teraz Marcin Hakiel zareagował na tę sytuację. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to znana postać telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Widzowie polubili ją za jej dystans do siebie i poczucie humoru. Postanowiła wziąć udział w popularnym programie stacji telewizyjnej Polsat - "Taniec z gwiazdami". Jej tanecznym partnerem został Marcin Hakiel, który po 15 latach powrócił do tego formatu.  

Para Kaźmierska-Hakiel cieszy się dużym uznaniem widzów, uznawaną za ulubiony duet programu. W sieci krąży informacja, że Dagmara co tydzień zbiera najwięcej głosów od publiczności. Niemniej jednak jurorzy nie byli pod wrażeniem jej tanecznych występów, co stanowi pewien kontrast.

W 7. odcinku "Tańca z gwiazdami" Dagmara Kaźmierska wraz z Marcinem Hakielem zaprezentowali dwie choreografie. Pierwszą z nich był quickstep, za który otrzymali 16 punktów od jurorów. Drugi taniec, broadway jazz, stał się przedmiotem szerokiej dyskusji w mediach, ponieważ jurorzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem ich występu.

Za drugą prezentację, sędziowie przyznali im zaledwie 7 punktów, co po zsumowaniu dało łącznie 23 punkty. Niemniej jednak, dzięki wsparciu telewidzów, Dagmara i Marcin awansowali do ćwierćfinału programu "Taniec z gwiazdami".

Jak się jednak okazało ku zdziwieniu wszystkich, Królowa życia podjęła decyzję o odejściu z show. 

Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "TzG"

W momencie zbliżania się do ćwierćfinału Kaźmierska przekazała zasmucającą nowinę. Gwiazda show podjęła decyzję o wycofaniu się z programu.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady. 

Conan również przyłączył się do oświadczenia Dagmary:

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić. Już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i eksploatowała te nogi. Do tego teraz doszło do żebro.

Kaźmierska wspomniała także o swoich problemach z oddychaniem. 

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

Na zakończenie, celebrytka zaapelowała do swoich fanów:

Żarty żartami. Dbajcie o zdrowie kochani. Macie jedno, a chorób tysiące. Ja chciałam dobrze. No nie da rady. Tak miało być.

Teraz Marcin Hakiel wypowiedział się o decyzji tanecznej partnerki. 

Marcin Hakiel reaguje na odejście Dagmary z "TzG"

Partner taneczny Dagmary – Marcin Hakiel właśnie poprowadził na swoim Instagramie swoją pierwszą transmisję live. Zanim padły pierwsze pytania od obserwatorów, tancerz postanowił poruszyć kwestię, która najbardziej ciekawiła wszystkich. Na początku wyraził nadzieję, że Królowa życia, jak najszybciej powróci do zdrowia. 

No tak jak już pewnie większość z was widziała moja wspaniała gwiazda z tej edycji “Tańca z Gwiazdami”, nasza wspaniała królowa, no zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Oczywiście zdrowie jest najważniejsze, także wszyscy trzymamy kciuki, żeby było jak najszybciej, jak najlepiej z tym zdrowiem – powiedział.

Podziękował również Kaźmierskiej za wspólny udział w show. Pochwalił ją za to, jak mimo przeciwności świetnie dawała radę. Uznał też, że według niego jest zwyciężczynią. 

Ja chciałem tylko tak od siebie dodać, że bardzo jakby dziękuje Dagmarze za ten wspólny czas, no bo jednak dwa i pół miesiąca wspólnych prób, nawet chyba ciutkę więcej. Sporo czasu mnie nie było w domu […]. Ode mnie chciałem tylko powiedzieć, że dla mnie Dagmara jest tutaj zwyciężczynią, bo pomimo wszystkich swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo. Pierwsze treningi, to było, jakby ciężko nam było jakiekolwiek kroki stawiać, jakby udało nam się kilka choreografii zrobić. Oczywiście dzięki państwu, dzięki widzom przechodziliśmy z odcinka na odcinek. To jest świetna przygoda i na prawdę Dagmaro dla mnie to był super czas i dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu – dodał.

Będziecie tęsknić za tą parą w “Tańcu z Gwiazdami”?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF