Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nie tylko Dagmara zarobiła krocie. Tyle już zgarnęli uczestnicy "TzG"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 16:13

Nie tylko Dagmara zarobiła krocie. Tyle już zgarnęli uczestnicy "TzG"

Ile zarobili uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"?
fot. KAPiF

Finał “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Właśnie ujawniono, ile pieniędzy zgarnęli uczestnicy do tej pory za udział w show. Kosmiczne kwoty!

Ile zarobiła Dagmara Kaźmierska za udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Niewątpliwie Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z Gwiazdami” zdobywała awans dzięki głosom widzów. W przedostatnim odcinku udało się jej przejść dalej, mimo że jurorzy przyznali jej zaledwie 7 punktów. Produkcja nawet obawiała się, że celebrytka może zdobyć zwycięstwo całej edycji. Ostatecznie zrezygnowała z udziału w show.  

Istnieje szansa, że Dagmara Kaźmierska powróci do “Tańca z Gwiazdami” w parze z Marcinem Hakielem w finale programu. Jednak wszystko zależy od jej stanu zdrowia. Emocje są naprawdę ogromne. Pojawiły się również niepotwierdzone informacje na temat wynagrodzenia, które celebrytka miała otrzymywać za udział w każdym odcinku programu.

Ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program "Dagmara szuka męża" okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek - podawało źródło Pudelka.

Postanowiono również potwierdzić te informacje u samej zainteresowanej. Jej odpowiedź była bardzo tajemnicza. 

Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

Dagmara Kaźmierska skomentowała kwestię swoich zarobków w "TzG"

Celebrytka słynie z bezpośredniości, co zauważyli widzowie programu "Tańca z Gwiazdami". Niejednokrotnie stanęła w obronie swojej osoby w obliczu krytyki ze strony jurorów. Tym razem jednak dyskusja skupia się wokół pokaźnej sumy, jaką otrzymuje za swoje taneczne umiejętności.  

Portal "Fakt" próbował skontaktować się z Dagmarą Kaźmierską w celu uzyskania komentarza na temat zaskakujących doniesień. Jednak celebrytka nie miała zbyt wiele do powiedzenia na ten temat.

Pieniądze lubią ciszę, o pieniądzach się nie rozmawia. Miłej niedzieli życzę - przekazała i rozłączyła się.

Ujawniono teraz również stawki innych uczestników “Tańca z Gwiazdami”. 
 

Ile zarobili inni uczestnicy w "Tańcu z Gwiazdami"?

W programie "Taniec z Gwiazdami" znane osobistości mają nie tylko okazję nauczyć się tańczyć, ale także zarobić spore pieniądze. Zanim nawet rozpoczęło się show, portal Pudelek ujawnił, jakie wynagrodzenia mogą otrzymać poszczególne gwiazdy. Osoba zaangażowana w produkcję programu wyjawiła, że największe sumy trafią do najbardziej rozpoznawalnych postaci, takich jak Maffashion czy Maciej Musiał. Przewidziano im od 15 do 20 tysięcy złotych za każdy odcinek. Według serwisu "ShowNews", podobną kwotę do Dagmary Kaźmierskiej mogła otrzymać Małgorzata Ostrowska-Królikowska.  

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, Musiał do tej pory zarobił co najmniej 120 tysięcy złotych. Oczywiście ta kwota wzrośnie o przynajmniej 15 tysięcy złotych, ponieważ aktor zapewnił sobie miejsce w kolejnym odcinku. Warto zaznaczyć, że jeśli dotrze do finału, prawdopodobnie otrzyma co najmniej 150 tysięcy złotych. Dagmara również nie może narzekać na swoje zarobki - mogła zarobić 70 tysięcy złotych. Natomiast Małgorzata Ostrowska-Królikowska za trzy tygodnie pracy najprawdopodobniej otrzymała "tylko" 30 tysięcy złotych.     

Ile do tej pory zarobili do tej pory uczestnicy
Ile do tej pory zarobili do tej pory uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"?
"Taniec z Gwiazdami", fot. KAPiF