Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.04.2024 09:24

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”. Później zszokowała wszystkich decyzją o odejściu z show. Teraz wiadomo, ile zgarnęła za udział w programie. 

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska jest popularną twarzą w świecie telewizji. Zyskała rozgłos dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", gdzie jej dystans do siebie i poczucie humoru zdobyły uznanie widzów. Niedawno brała udział w popularnym show stacji Polsat - "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem tanecznym jest Marcin Hakiel, który po 15 latach powrócił do tego formatu. 

Para ta zyskała serca widzów, zdobywając najwięcej głosów tydzień po tygodniu. Niemniej jednak jurorzy programu nie byli zachwyceni tanecznymi umiejętnościami Dagmary, znanej również jako "Królowa życia".

W siódmym odcinku “Tańca z gwiazdami” Kaźmierska wraz z Hakielem zaprezentowali dwie różne choreografie. Pierwszą z nich był quickstep, za który otrzymali 16 punktów od jurorów. 

Drugi taniec, broadway jazz, stał się przedmiotem licznych dyskusji i komentarzy w mediach, głównie ze względu na ostre słowa krytyki skierowane w stronę ich występu przez jurorów. Mimo otrzymania jedynie 7 punktów za ich drugą choreografię, co łącznie dało im 23 punkty, Dagmara i Marcin zostali wybrani przez telewidzów do awansu do ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami". 

Pomimo krytyki jurorów, wsparcie publiczności pozwoliło im kontynuować rywalizację w programie. Dagmara podjęła jednak decyzję o rezygnacji z show. 

Histeryczna reakcja internautów po rezygnacji Dagmary z "TzG". Nie do wiary, co wypisują! Conan reaguje na rezygnację Dagmary! Ujawnia, co działo się za kulisami

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Tuż przed ćwierćfinałem Dagmara Kaźmierska ogłosiła swoją smutną decyzję — postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

Opowiedziała o tym, co jej dolega.

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

Jednemu z serwisów udało się dowiedzieć, ile Dagmara zgarnęła za występy.

Ile Dagmara zarobiła w "Tańcu z Gwiazdami"?

Można było spekulować, że Dagmara Kaźmierska za swój udział w show zarobiła ogromną kwotę. Ta teza wydaje się być prawdziwa, gdyż portalowi “Pudelek” udało się dowiedzieć, jak bardzo Królowa życia dorobiła się na udziale w “TzG”.

Ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program „Dagmara szuka męża” okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek – podało źródło portalu.   

Dodatkowo zauważono, że inni uczestnicy zgodzili się na obniżenie stawek, częściowo dlatego, że dla niektórych z nich udział w programie "Taniec z gwiazdami" jest długoterminową lokatą, ponieważ występy na parkiecie programu stanowią znaczną promocję ich osobistego wizerunku.

Wśród uczestników są osoby, które albo chciałyby po programie zaczepić się w Polsacie na dłużej, albo liczą na nowe oferty i współprace wynikające z nowo zdobytej popularności – stwierdził rozmówca Pudelka.

Myślicie, że Dagmara zarobiła dużo?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF