Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Jurorzy "TzG" wbili bolesne szpile Dagmarze. Iwona Pavlovic w ogóle się nie hamowała
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 21.04.2024 22:49

Jurorzy "TzG" wbili bolesne szpile Dagmarze. Iwona Pavlovic w ogóle się nie hamowała

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w “Tańcu z gwiazdami”, a i tak jest wciąż na ustach wszystkich. Podczas pierwszego odcinka na żywo po jej nagłym odejściu z show, jurorzy pozwolili sobie na serię złośliwości. Co powiedzieli?

Dagmara Kaźmierska odeszła z "TzG"

To było zdecydowanie najgłośniejsze wydarzenie tego tygodnia w polskim show-biznesie. Ulubienica widzów “Tańca z gwiazdami”, kontrowersyjna i niezwykle charyzmatyczna celebrytka Dagmara Kaźmierska, dobrowolnie zrezygnowała z dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Decyzja byłej gwiazdy reality show “Królowe życia” podyktowana była problemami natury zdrowotnej. 

Przypomnijmy, że Kaźmierska od dawna skarżyła się na silny ból nóg, będący przykrym skutkiem groźnego wypadku samochodowego, któremu uległa kilka lat temu. Na tym jednak niestety się nie skończyło. Podczas jednego z treningów do niedzielnego ćwierćfinału “TzG” Dagmara doznał bolesnej kontuzji żeber, która uniemożliwiła jej kontynuowanie przygody na parkiecie.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.
 

Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem Kevin Mglej? Tego o nim nie wiecie. Nieznane fakty z życia ukochanego Roxie Węgiel

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami": co się działo?

Jak to się mówi w branży rozrywkowej - show must go on. Choć już bez Dagmary Kaźmierskiej i partnerującego jej Marcina Hakiela, w niedzielę punktualnie o godzinie 20 rozpoczął się wyczekiwany ćwierćfinał “TzG”. 

Każda z gwiazd miała do przygotowania aż dwie choreografie - do jednej z nich musiały zaprosić swoich bliskich. Tym samym widzowie Polsatu mogli chociażby zobaczyć, jak Roxie Węgiel tańczy ze swoim ukochanym, Kevinem Mglejem

Podczas oceniania występów gości specjalnych jurorzy nie omieszkali zrobić wyraźnych i zarazem dość złośliwych aluzji do Kaźmierskiej. Szczegóły poniżej.

"Taniec z Gwiazdami": Jurorzy wbijają szpile Dagmarze Kaźmierskiej

Jako pierwszy szpilę Dagmarze wbił Rafał Maserak. Zrobił to po występie Macieja Musiała z jego piękną mamą.

Były gwiazdy, które nie tańczyły tak na obcasie - powiedział juror.

Ironicznego komentarza skierowanego w Kaźmierską nie odmówiła sobie także Iwona Pavlović.

Zdarzały się w tym programie gwiazdy, które nie były w stanie przez tydzień nauczyć się tyle, co ty - oznajmiła ekspertka po występie Krzysztofa Szczepaniaka.

Tym razem Czarna Mamba mogła pozwolić sobie na więcej, bo Królowa życia nie miała możliwości riposty. Myślicie, że oglądającej wszystko w telewizji Dagmarze podniosło się ciśnienie?

KAPIF_1000pix_K1196395F.jpg
Dagmara zdalnie połączyła się ze studiem TzG, fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1197026F.jpg
Jurorzy “TzG”, fot. KAPiF