Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Polały się łzy w "TzG". Iwona Pavlovic nie wytrzymała po tym, co zrobiła Sokołowska. Emocje wzięły górę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 21:10

Polały się łzy w "TzG". Iwona Pavlovic nie wytrzymała po tym, co zrobiła Sokołowska. Emocje wzięły górę

Anita Sokołowska
fot.: KAPiF

Anita Sokołowska w 8. odcinku “Tańca z Gwiazdami” zatańczyła Taniec współczesny. Polały się łzy. Iwona Pavlovic nie wytrzymała. 

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami"

W ćwierćfinałowej rundzie programu "Taniec z Gwiazdami" uczestnicy stanęli przed ogromnym wyzwaniem. Tym razem nie  mieli swoich regularnych trenerów tanecznych jako partnerów na parkiecie, ale swoich bliskich. Zawodnicy mieli samodzielnie wybierać, z kim chcą zatańczyć. Kto wystąpił w ćwierćfinale?

  • Krzysztof |Szczepaniak zatańczy z ukochaną.
  • Anita Sokołowska zaprosiła na parkiet swojego brata.
  • Maciej Musiał będzie występować z mamą, Anną Musiał.
  • Maffashion wybrała do tańca przyjaciółkę i wieloletnią asystentkę Katarzynę Brzezińską.
  • Roxie Węgiel wkroczy na parkiet z ukochanym Kevinem Mglejem.
     

Anita Sokołowska sprawiła, że Iwona PAvlovic nie wytrzymała. Polały się łzy.

Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza

Anita Sokołowska o bracie

Anita Sokołowska w wywiadzie dla “Vivy” wyznała, że najważniejszą dla niej osobą był ojciec. Jego śmierć była dla niej bardzo bolesna. Aktorka zawdzięcza mu ogrom wspomnień. Po tej stracie to głównie ona zajmowała się domem. Była to też okazja do zbliżenia się z bratem. Mężczyzna nigdy nie chciał robić kariery w show-biznesie. Sokołowska wystąpi z nim jednak w ćwierćfinale “TzG”. 

Wcześniej wystąpił te z nią na krótkim wideo ze łzami w oczach, mówiła o ich relacji, jaką udało im się stworzyć. Widać było, że są ze sobą bardzo blisko. Zanim jednak pojawiła się na parkiecie z bratem zatańczyła taniec współczesny z Jackiem Jeschke. Dlaczego Iwona Pavlovic nagle zaczęła płakać.

Anita Sokołowska w "Tańcu z Gwiazdami" doprowadziła Pavlovic do łez

Anita Sokołowska od samego początku jest faworytką “Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek zbiera coraz wyższe noty. W ćwierćfinale rozbiła bank. Za taniec współczesny do piosenki z filmu Notre Dame jurorzy nagrodzili ją najwyższymi notami. Z Jackiem zebrali 40 punktów.

Iwona Pavlovic jako pierwsza oceniała parę. Nie mogła ukryć wzruszenia po tym, co zobaczyła na parkiecie. 

Ale dzisiaj dodam swoją emocję. Nie chce, żeby mi się makijaż zmył. To było przecudowne - mówiła łamiącym się głosem Iwona.

Takich emocji u Iwony Pavlovic w tej edycji jeszcze nie widzieliśmy. 

Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF