Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Trenowali dwa dni i usłyszeli gwizdy. Tak Szczepaniak i Janicka zatańczyli w ćwierćfinale "TzG"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.04.2024 20:34

Trenowali dwa dni i usłyszeli gwizdy. Tak Szczepaniak i Janicka zatańczyli w ćwierćfinale "TzG"

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
fot. KAPIF

W “Tańcu z gwiazdami” coraz silniejsze emocje. Co się wydarzyło w ćwierćfinale programu? Wrócili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Jak im poszło po dwóch dniach treningów? Szczegóły. 

"Taniec z gwiazdami": 14. edycja show

Taniec z gwiazdami” to hit stacji telewizyjnej Polsat. Tej wiosny na ekranach odbiorników emitowana jest 14. edycja popularnego formatu. Produkcja powróciła na antenę po krótkiej przerwie w nowej odsłonie. 

Doszło do modyfikacji w składzie jury. W “Tzg” za stołem jurorskim nie zasiadają już Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny, Ich miejsce zajęli tancerz i choreograf, Tomasz Wygoda, aktorka Ewa Kasprzyk oraz tancerz Rafał Maserak. 

Gospodarzami show po raz kolejny są Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Obok nich zabrakło Izabeli Janachowskiej, która zdecydowała się zakończyć współpracę z produkcją. Uczestnicy najnowszej odsłony “Tańca z gwiazdami” od pierwszego odcinka trzymają wysoki poziom. 

Dagmara wszystkim zagrała na nosie! Wyrzucą ją z "TzG"? Nie szkodzi, i tak już przeszła do historii show "TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"

Kto wszedł do ćwierćfinału "Tzg"?

Ostatni odcinek “Tańca z gwiazdami” nie obył się bez silnych emocji. W siódmym epizodzie programu pary miała za zadanie wykonać na tanecznym parkiecie dwie choreografie. Roksana Węgiel po raz kolejny zachwyciła jury i otrzymała łącznie za sambę i walca wiedeńskiego 79 punktów. Równie dobrze poradziła sobie Anita Sokołowska, która z Jackiem Jeschke zatańczyła rumbę i quickstepa. Iwona Pavlović po drugim występie nazwała aktorkę “zwierzakiem parkietowym”. Para zdobyła w sumie 75 punktów. 

Szerokim echem w sieci odbił się ponownie show Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy w pierwszej kolejności zaprezentowali choreografię do quickstepa, a ich drugim tańcem był broadway jazz. Jurorzy w ostrych słowach skomentowali te wystąpienia. “Królowa życia” otrzymała w sumie 23 punkty. Decyzją telewidzów do ćwierćfinału przeszli:

  • Roksana Węgiel i Michał Kassin
  • Maffashion i Michał Danilczuk 
  • Anita Sokołowska i Jacek Jechke
  • Maciej Musiał i Daria Syta
  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Z programem pożegnali się Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Celebrytka zrezygnowała z udziału w show. 

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami"

Zatańczyli rumbę po dwóch dniach. Kiedy skończyli, usłyszeli gwizdy i wiwaty zachwytu. Po tylko dwóch dniach treningów ich taniec zrobił na wszystkich wrażenie. 

Zatańczyłeś od pięty, ale przykryłeś to wszystko, brawo - Iwona Pavlović - Wróciłeś i tak pięknie zatańczyłeś.

Wygoda komplementował i nie ukrywał zachwytu.

To była mission impossible - podziwiała Kasprzyk.

Dodał swoje także Maserak:

To, że od pięty, to było celowe.

Potem były komplementy, ale ostatecznie otrzymali 35 punktów. Widać zabrakło kilku dni, żeby dopracować choreografię. 

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF