Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Roksana z Kevinem w "TzG" i mocne sceny na parkiecie. "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 21.04.2024 21:36

Roksana z Kevinem w "TzG" i mocne sceny na parkiecie. "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w "TzG"
fot.: KAPiF

Ostatnio bardzo dużo mówiło się o potencjalnym ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Teraz para sprawdziła się wspólnie na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Jak sobie poradzili?

Wyjątkowy ćwierćfinał w "TzG"

W ćwierćfinałowym odcinku programu „Taniec z Gwiazdami” uczestników czekało wyjątkowe wyzwanie. Tym razem na parkiecie nie towarzyszli im ich taneczni trenerzy, ale bliscy. Zawodnicy mieli możliwość samodzielnie wybrać, z kim zatańczą. W 8. odcinku show, zobaczyliśmy jak każdy z uczestników poradziło sobie z tańcem w parze ze swoimi bliskimi. W jakich duetach pojawili się na parkiecie?

  • Anita Sokołowska zaprosiła na parkiet swojego brata.
  • Maciej Musiał będzie występować z mamą, Anną Musiał.
  • Maffashion wybrała do tańca przyjaciółkę i wieloletnią asystentkę Katarzynę Brzezińską.
  • Krzysztof Szczepaniak zatańczy ze swoją ukochaną.
  • Roxie Węgiel wkroczy na parkiet z ukochanym Kevinem Mglejem.

Wielu ciekawił występ tych ostatnich, ponieważ, ostatnio znajdują się na ustach wszystkich z powodu doniesień o ślubie.

Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki Dagmara oberwała od jurorów, a Hakiel ją dobił. Zakpił w żywe oczy z podopiecznej

Doniesienia o ślubie Roksany Wegiel i Kevina Mgleja

W maju zeszłego roku Roksana Węgiel i Kevin Mglej ogłosili swoje zaręczyny, co wywołało spekulacje na temat nadchodzącego ślubu. Niedługo potem para zaczęła publicznie dyskutować o swoich planach dotyczących ceremonii.

Chociaż Roksana Węgiel cieszy się obecnie dużą popularnością wśród młodego pokolenia to szczegóły ceremonii, jak na razie zachowuje dla siebie. Według doniesień z portalu Party.pl uroczystość ma być przeprowadzona pod koniec tegorocznych wakacji, aby uniknąć konfliktu z zaplanowanymi występami Roksany w programie "Tańca z Gwiazdami".

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy. Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku - dodał informator.
 

Ostatnie doniesienia sugerują, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na połączenie swoich losów poprzez małżeństwo. W rejestrze CEIDG, gdzie widnieje firma Roxie, zaobserwowano zmianę nazwiska tuż przed świętami wielkanocnymi. Teraz widnieje tam jako Roksana Węgiel-Mglej, co może wskazywać na to, że para oficjalnie sformalizowała związek.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej razem w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana i Kevin zawładnęło parkietem. Jurorzy byli oczarowani ukochanym wokalistki. Kevin zebrał całą masę komplementów, ponieważ świetnie poradził sobie na parkiecie. 

Udany związek zależy od właściwych osób. Kevin jest właściwą osobą. Jaki ty byłeś szczery i naturalny. Myślałam, że przyłożysz Michałowi - powiedziała Pavlovic.

Inni jurorzy również nie szczędzili komplementów. Nagrodzili ich tango 40 punktami. Choreografia opierała się na walce dwóch mężczyzn o jedną kobietę. Emocji na parkiecie nie brakowało, były nawet pozorwane uderzenia. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF