Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Temu też winna Dagmara?". Burza po ostatnim odcinku "TzG". Nie tak to miało wyglądać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.04.2024 08:18

"Temu też winna Dagmara?". Burza po ostatnim odcinku "TzG". Nie tak to miało wyglądać

Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF

Kolejny odcinek “Tańca z gwiazdami” za nami, a widzowie znów są niepocieszeni rezultatem głosowania. W sieci wybuchła istna burza. W komentarzach nie brakowało odwołań do Dagmary Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska żegna się z "Tańcem z gwiazdami"

Po tym, jak tydzień temu z “Tańcem z gwiazdami” pożegnać musieli się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, w sieci zawrzało. Część fanów nie godziła się na fakt, że z programu odpadli jedni z faworytów do zwycięstwa.

Swoje rozgoryczenie wielbiciele pary przenieśli na Dagmarę Kaźmierską, której pomimo słabych ocen ławy jurorskiej, bez większych problemów udawało się awansować z odcinka na odcinek.

Tymczasem w środku minionego tygodnia doszło do nieoczekiwanego. Choć jeszcze niedawno gwiazda “Królowych życia” podkreślała, że udział w show daje jej dużą frajdę, nagle wydała oświadczenie, w którym powiadomiła, że rezygnuje z dalszego udziału w formacie.

Jurorzy "TzG" wbili bolesne szpile Dagmarze. Iwona Pavlovic w ogóle się nie hamowała "TzG". Smutne, jak to się skończyło! To oni odpadli w ćwierćfinale. Wymowna reakcja widzów: "To jest żart?"

"Wielki" powrót do "Tańca z gwiazdami"

Jak przekonywała Dagmara Kaźmierska, jej rezygnacja z udziału w “Tańcu z gwiazdami” związana jest z poważnymi problemami zdrowotnymi, o których wspominała już jakiś czas temu.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - orzekła uczestniczka.

Jakby mało było zaskoczeń, w związku z rezygnacją Dagmary Kaźmierskiej, produkcja “Tańca z gwiazdami” ujawniła, że do show powracają Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy w niedzielę ponownie mieli okazję do zmierzenia się na parkiecie z pozostałymi parami. Czy było jednak warto?

Burza po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"

Kontynuacja przygody Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej w “Tańcu z gwiazdami” nie potrwała zbyt długo. Widzowie ponownie zadecydowali, że to właśnie oni muszą rozstać się z programem.

Jak widać, obwinianie za ich niepowodzenie Dagmary Kaźmierskiej nie było do końca zasadne, o czym postanowili przypomnieć internauci pod postem na oficjalnej stronie show.

  • I kogo to dzisiaj wina skoro nie Dagmary? Roksany?
  • Tydzień temu pluli jadem na Dagmarę, ciekawe komu dziś się oberwie.
  • Halo ludzie, tak płakaliście za Krzysztofem, że Dagmara blokuje mu udział w programie, bo mogła odpaść. Dagmara zrezygnowała. Krzysztof wrócił, a wam jak zwykle nie chciało się oddać nawet darmowego głosu w aplikacji na swojego faworyta. Brawo wy.
  • Temu też winna Dagmara? - dopytują fani.
taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF