Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dagmara Kaźmierska jeszcze nie kończy z "Tańcem z Gwiazdami". Zdradziła swoje plany
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.04.2024 19:57

Dagmara Kaźmierska jeszcze nie kończy z "Tańcem z Gwiazdami". Zdradziła swoje plany

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Czy to oznacza, że już nie zobaczymy jej w programie? “Królowa życia” właśnie wyjawiła, jakie ma plany.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska opuściła "Taniec z gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska była ulubienicą widzów programu “Taniec z gwiazdami”. Udawało się jej przechodzić do kolejnych odcinków nawet pomimo bardzo niskich not od jurorów. Niestety, podczas jednego z ostatnich treningów złamała żebro. Początkowo miała nadzieję, że pokona kontuzję, jednak ból okazał się zbyt silny.

Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, których zawiodłam. Przynajmniej Czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć – wyjaśniła Królowa Życia.

Jej sytuacja bardzo zasmuciła pozostałe gwiazdy “TzG”, w tym nawet Czarną Mambę, która w ocenach była wobec Dagmary bezlitosna. Czy wpłynęło to na obecny stosunek Kaźmierskiej do programu? Jakie ma plany na dzisiejszy wieczór?

Nagrał, jak Pavlović komentuje Dagmarę. Po rezygnacji z "TzG" odgryzła się za jej przytyk Powracający do "TzG" Krzysztof Szczepaniak przerwał milczenie. Zwrócił się bezpośrednio do Dagmary

Gwiazdy reagują na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"

Kiedy dziennikarz Damian Glinka zapytał Iwonę Pavlović, co sądzi o decyzji Dagmary, jurorka bardzo się zasmuciła i wyraziła współczucie.

Naprawdę bardzo współczuję. Jeżeli rzeczywiście aż tak ją to boli, że utrudnia jej to taniec, to ja współczuję, naprawdę. Mało tego, współczuję jej ze względów zdrowotnych – to po pierwsze. A drugie, myślę, że dla niej to nie była łatwa decyzja, dlatego że w tym programie gwiazdy i tancerze tworzą taką fajną rodzinę taneczną. Myślę, że ona się tam dobrze czuła, więc jeżeli zrezygnowała, to na pewno nie z przyjemnością, tylko z lekkim żalem. Dlatego jej współczuję, ale niech się kuruje, niech zdrowieje – zapewniała Czarna Mamba.

Z lekkim opóźnieniem pojawiło się też oświadczenie Krzysztofa Szczepaniaka, który wrócił do programu po odejściu Kaźmierskiej.

Nie odzywaliśmy się od wczoraj, ponieważ jeszcze to do nas dochodzi, zerwaliśmy się ze swoich miast, Sara z Poznania, a ja z Łodzi. Dlaczego mi się zrymowało trzynastozgłoskowcem…? Jesteśmy w szoku. Chcieliśmy powiedzieć przede wszystkim i co najważniejsze, do ciebie, Dagmaro. Absolutnie rozumiem. Zdrowie jest najważniejsze, pomimo wszelkich zabaw. I to jest niby utarty frazes, ale trzeba swoje zdrowie szanować. I myślę, że to jest też duża odwaga, że podjęłaś taką decyzję i zadbałaś o siebie – przekazał aktor.

A co na to wszystko Królowa Życia? Czy definitywnie zamknęła ten rozdział w Polsacie?

Co planuje teraz Dagmara Kaźmierska?

Kaźmierska zamieściła dziś krótkie nagranie, w którym nie tylko zapewniła, że będzie oglądać program, ale też zachęciła do tego samego swoich fanów.

Halo, robaczki! Jak tam u was niedziela? A ja zaraz lecę do Mańcia i do Pawełka na “Taniec z gwiazdami”. Oglądamy, kibicujemy. No, 20:00 w Polsacie przed telewizorami. Widzimy się! – zapewniła Dagmara, mając na myśli swoich przyjaciół, Pawła Jaglarza i Mariana Nawrockiego, którzy wielokrotnie pojawiali się z jej mediach społecznościowych.

U Królowej zapowiada się więc mimo wszystko miły wieczór.

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami, czy wróci do programu, jakie ma plany?
Dagmara Kaźmierska, fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami, czy wróci do programu, jakie ma plany?
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, “Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF