Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Pojednanie Edzi i Dagmary?! Niewiarygodne, co Roxie zrobiła, by pogodzić przyjaciółki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.04.2024 21:57

Pojednanie Edzi i Dagmary?! Niewiarygodne, co Roxie zrobiła, by pogodzić przyjaciółki

Taniec z gwiazdami
fot. KAPiF

W 8. odcinku “Tańca z gwiazdami” zdarzyło się coś niezwykłego. Czy Roksana Węgiel pogodzi Dagmarę Kaźmierską i jej dawną przyjaciółkę Edzię? Wreszcie są jednomyślne.

"Taniec z gwiazdami": co wydarzyło się w 8. odcinku?

8. odcinek programu “Taniec z gwiazdami” upływa pod znakiem silnych emocji. Już w pierwszej rundzie, kiedy uczestnicy tańczyli ze swoimi trenerami, padło rekordowo dużo “czterdziestek”. Na najwyższe noty zasłużyli Maffashion i Michał Danilczuk, Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. 

W drugiej części programu zrobiło się jeszcze bardziej emocjonalnie, ponieważ gwiazdy tańczyły ze swoimi bliskimi. Ale nie tylko to wywołało duże wrażenie. Roxie od początku wspierała Dagmarę, a kiedy ta ogłosiła swoje odejście z “TzG”, była pierwszą uczestniczką, która złożyła jej wyrazy współczucia. Dzisiaj zdarzyło się coś jeszcze.

Trenowali dwa dni i usłyszeli gwizdy. Tak Szczepaniak i Janicka zatańczyli w ćwierćfinale "TzG" Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem

Dlaczego Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia" są w konflikcie?

Dagmara Kaźmierska i Edyta „Edzia” Nowak-Nawara stały się znane dzięki programowi “Królowe życia”. Tam były przyjaciółkami. Często się spierały na ekranie, ale równie szybko godziły. Z czasem jednak coś zaczęło się między nimi psuć. Dagmara mówiła później w wywiadach, że zauważyła pierwsze zmiany po jej wypadku samochodowym, do jakiego doszło w 2019 roku.

Panie odsuwały się od siebie, a fani Kaźmierskiej donieśli jej, że w swoich relacjach live w sieci Edzia nie wypowiada się o niej najlepiej. Od złośliwostki do uszczypliwości, finalnie przestały ze sobą rozmawiać. Jednak od momentu, w którym Dagmara wzięła udział w “Tańcu z gwiazdami”, spór pomiędzy paniami się bardzo zaognił. Edyta otwarcie komentowała w sieci, że jej dawna przyjaciółka powinna odpaść. W końcu, w wywiadzie dla Świata Gwiazd, Kaźmierska nie wytrzymała.

Jak się mówi, śmieci się same wynoszą z naszego życia i teraz czuję radość i teraz czuję naprawdę ulgę i dziękuję tam opatrzności, że to tak wyszło, że nie ma jej w moim życiu. Nie potrzeba nam drodzy ludzie, takich koło siebie osób i to jest chyba dobrze, że Edzi już też nie ma, tak miało być. No, czuje ulgę. Teraz jestem szczęśliwa. Dobrze, że tak się stało – wypaliła Królowa w rozmowie z nami.

A co wydarzyło się w 8. odcinku?

8. odcinek "Tańca z gwiazdami": zgoda Dagmary i Edzi?

Na początku 8. odcinka “TzG” widzowie mogli zobaczyć Dagmarę Kaźmierską. Tym razem jednak jedynie na monitorze. Królowa połączyła się ze studiem online, przez kamerkę. Kiedy prowadzący zapytali ją, komu teraz kibicuje, nie wahała się ani chwili.

Wszyscy, którzy oddawali na mnie głosy, bardzo was proszę, żebyście wybrali sobie swojego faworyta. Teraz jest naprawdę poprzeczka bardzo wysoko zawieszona. Wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego obrazka. Ale moje serce jest naszą Roxie, naszą iskierką. Dziękuję – ogłosiła Dagmara.

Roxie, Michałowi Kassinowi i Kevinowi Mglejowi poszło dziś świetnie. W obu rundach Roksana zdobyła maksymalne 40 punktów. Zgadniecie, kto się z tego ucieszył? Właśnie Edyta! Kiedy w naszych mediach społecznościowych zapytaliśmy, czy Węgiel powinna wygrać, Edzia skomentowała to bardzo znacząco aż czterema serduszkami. Wreszcie zgadzają się w czymś z Dagmarą. Czy może być to początek naprawy relacji?

Taniec z gwiazdami, 8 odcinek
Dagmara kibicuje Roxie, fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, konflikt, krytyka po Tańcu z gwiazdami
Edyta NowakNawara reaguje na taniec Roxie, fot. instagram.com/swiat.gwiazd