Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kasprzyk dogryzła Pavlovic na wizji. Emocje wzięły górę. Reakcja Iwony? Tego jeszcze nie było
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.04.2024 21:50

Kasprzyk dogryzła Pavlovic na wizji. Emocje wzięły górę. Reakcja Iwony? Tego jeszcze nie było

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Za nami już pierwszy taniec Maffashion i Michała Danilczuka w ćwierćfinale “Tańca z gwiazdami”. Jak im poszło? Czy powtórzyli sukces sprzed tygodnia i ponownie otrzymali 40 punktów od jury? Show skradły kłócące się jurorki.

Maffashion na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Maffashion to niekwestionowana gwiazda w internecie. Jako jedna z pierwszych blogerek modowych w Polsce odniosła ogromny sukces. Dziś posiada własne biznesy i działa jako influencerka. Tej wiosny wkroczyła na parkiet popularnego programu stacji telewizyjnej Polsat - “Tańca z gwiazdami”, a jej partnerem został Michał Danilczuk. 

Duet z odcinka na odcinek robi ogromne postępy. Jurorzy pozytywnie oceniają ich występy, a Kuczyńska i jej partner cieszą się sympatią wśród telewidzów, którzy chętnie na nich głosują. Para typowana jest na faworytów uwielbianego show. Jak poszło im w ćwierćfinale?

Smutna muzyka i łamiący się głos. Maffashion pękła przed kamerą. Chwilę później musiała wyjść na parkiet Widownia „TzG” zaczęła gwizdać po występie Maffashion. Tym razem nie poszło jej najlepiej

Maffashion w 7. odcinku "Tzg"

Kuczyńska i jej partner jako pierwsi weszli na parkiet, tym samym rozpoczynając 7. odcinek “Tańca z gwiazdami”. Para zaprezentowała przed jurorami i publicznością paso doble. Jako pierwszy wypowiedział się Rafał Maserak, który pochwalił Maffashion, za emocje, jakie przedstawiła w tej choreografii. Wtórowała mu Kasprzyk:

Moje lekcje aktorstwa w ogóle nie są już Tobie potrzebne. Pękła ta skorupa, był ogień i ogień, cudowne, nowoczesne, wspaniałe. 

Iwona Pavlović pochwaliła show pary, jednak zwróciła uwagę, iż musza popracować nad technicznymi kwestiami.  Para ostatecznie otrzymała 34 punkty. Drugim tańcem Julii i Daniela był walc angielski. Tym razem “Czarna Mamba” wypowiedziała się w samych superlatywach pod adresem duetu:

To jest miód na moje ale myślę, że i na Państwa serce.

Tomasz Wygoda również nie krył zachwytu, a jego zdanie podzielała Ewa Kasprzyk. Za walca angielskiego para zdobyła 40 punktów, a decyzją telewidzów Maffashion przeszła do ćwierćfinału “Tańca z gwiazdami”.

Kłótnia Kasprzyk i Pavlovic po występie Maffashion

Zatańczyli fokstrota połączonego z tańcem nowoczesnym. Iskrzyło między nimi niezwykle na parkiecie. Dostrzegli to jurorzy. 

Wy jesteście taką całością. Cudnie się na was patrzy. Wypiłam kawę, a po kawie wzbudza się we mnie złość. Iwona, cekiny były zarezerwowane dla mnie - powiedziała Kasprzyk, zaczepiając Iwonę.

Iwona zamilkła i nie odpowiedziała ani słowa. Natomiast błyskawicznie podsumowała taniec Maff i Michała.

Dzisiaj anieli oszaleli - podsumowała występ Pavlović. 

Para otrzymała 40 punktów, ale to wymiana zdań między jurorkami najbardziej rozbawiła publiczność. 

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF