Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TVN nie chce mieć nic wspólnego z Dagmarą. Ruch, który zmienia wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.04.2024 19:21

TVN nie chce mieć nic wspólnego z Dagmarą. Ruch, który zmienia wszystko

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska stała się znana na całą Polskę dzięki programom z Grupy TVN. Teraz stacja zdecydowała się na stanowczy ruch wobec dawnej gwiazdy. To ostateczny koniec jej kariery?

Czego dopuściła się Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska nie ukrywała swojej kryminalnej przeszłości. Nikt jednak nie wiedział, że szczegóły zarzutów, jakie jej postawiono, były aż tak poważne. Reportaż portalu Goniec ujawnia zeznania jednej z pracownic agencji towarzyskiej celebrytki, jaką ta prowadziła od 2005 roku aż do zatrzymania przez policję w 2009.

W reportażu nie brakuje przerażających opisów tego, jak traktowane były podwładne Kaźmierskiej. Mowa jest o pobiciach, w tym takich, które skutkowały pobytem w szpitalu, karach polegających na gwałcie, zastraszaniu, przemocy psychicznej i fizycznej. Z trzech lat zasądzonego wyroku w więzieniu spędziła 14 miesięcy.

Dobrze za to pamięta, jak w pewnym momencie – pomimo wiedzy o jej chorobie nowotworowej – zaczęto zmuszać ją do opalania się w solarium. Miała dzięki temu "ładniej wyglądać". Śledczym wyzna: “Prawdopodobnie ten przerzut do nerki zawdzięczam Dagmarze. Ja się jej nie boję, bo w sumie mi obojętne, co ze mną będzie” – czytamy na portalu Goniec zeznania jednej z kobiet.

Telewizyjna kariera Kaźmierskiej rozpoczęła się w stacji TTV należącym do TVN, a w ostatnim czasie została gwiazdą Polsatu. Jak obie stacje zareagowały na ujawnienie upiornej przeszłości Dagmary?

Tak Kaźmierska karała podwładne w agencji. Szczegóły są szokujące To Kaźmierska chciała zrobić z dzieckiem pracownicy. Okrutne

Afera z Dagmarą Kaźmierską: jak zareagował Polsat?

Na Polsacie ostatnio Kaźmierską można było zobaczyć nie tylko w “Tańcu z gwiazdami”, ale też w programie "Dagmara szuka męża”. Pierwszy sezon z celebrytką w roli głównej dobiegł końca, ale cały czas można było oglądać jego powtórki. Odcinki były też dostępne w Polsat Box Go.

Od wczoraj programu “Dagmara szuka męża” nie znajdziemy już w serwisie streamingowym Polsatu. Zmieniono także ramówkę: od soboty 27 maja zamiast powtórek programu z Kaźmierską pojawią się odcinki serialu ”Gliniarze". Wydaje się też mało prawdopodobne, by pojawiła się ona w finale “Tańca z gwiazdami”. Mimo to reakcja rzecznika prasowego Polsatu pozostawia wiele do życzenia.

Nie mam nic do powiedzenia na razie w tej sprawie w ogóle. Co mielibyśmy komunikować? Nie planujemy wydawać żadnych komunikatów w tej sprawie. Nie wypowiadamy się na ten temat w ogóle – ogłosił Tomasz Matwiejczuk w rozmowie z “Faktem”.

Tymczasem Edward Miszczak odesłał dziennikarzy właśnie do Matwiejczuka, wydaje się więc, że Polsat nie przygotowuje żadnego oświadczenia w trwającej aferze. A jaką postawę pokazuje TVN? Szczegóły poniżej.

Stacja TVN reaguje na ujawnione fakty o Dagmarze Kaźmierskiej

Kaźmierska była jedną z gwiazd stacji TTV, należącej do TVN Warner Bros. Discovery. Wszystko zaczęło się oczywiście w 2016 roku, od osławionego programu “Królowe życia”. Została tam przedstawiona jako właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do Polski po pobycie w USA. Później pojawiała się w kolejnych formatach, jak “Made in Maroko”, już jako główna bohaterka.

Choć pierwsze doniesienia o przestępczej przeszłości Dagmary pojawiły się już w 2017 roku, programy z nią wciąż były emitowane. “Królowe życia” przestały być emitowane w 2022 roku, po dwunastu sezonach. Stare odcinki były oczywiście dostępne w serwisie TVN Player, powtarzano je też w TTV.

Dzisiaj z serwisu streamingowego Player zniknęły nie tylko wszystkie sezony “Królowych życia” z Dagmarą Kaźmierską, ale też program “Made in Maroko”. Nie ma nawet odcinka reality show Kuby Wojewódzkiego z 2020 roku, w którym ako gość pojawiła się Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska, programy TTV, reakcja stacji TVN
Dagmara Kaźmierska w “Królowych życia”, fot. YouTube @TTV
Dagmara Kaźmierska, programy TTV, reakcja stacji TVN
Dagmara Kaźmierska i Conan w “Królowych życia”, fot. YouTube @TTV

Źródło: Goniec, Wirtualne Media