Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Dagmara nazwała Pavlović "Alexis". Odpowiedziała jej przed naszą kamerą
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 17:43

Dagmara nazwała Pavlović "Alexis". Odpowiedziała jej przed naszą kamerą

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
fot. KAPiF

Od kiedy Dagmara Kaźmierska pojawiła się w “Tańcu z Gwiazdami”, wszyscy wyczuli napięcie między nią a Iwoną Pavlović. Teraz jurorka w rozmowie ze Światem Gwiazd ostro podsumowała “królową życia”. Padły bardzo mocne słowa.

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Najgłośniejszym wydarzeniem minionego tygodnia w polskim show-biznesie była bez wątpienia rezygnacja Dagmary Kaźmierskiej z dalszej rywalizacji w programie "Taniec z Gwiazdami". Dagmara, ulubienica widzów i kontrowersyjna celebrytka, dobrowolnie zrezygnowała z walki o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych ze względu na problemy zdrowotne. Od dłuższego czasu skarżyła się na silne bóle nóg, wynikające z poważnego wypadku samochodowego sprzed kilku lat. Niestety, podczas jednego z treningów do niedzielnego ćwierćfinału "TzG" doznała bolesnej kontuzji żeber, co uniemożliwiło jej kontynuowanie udziału w programie.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

W 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" występ Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela zebrał rekordowo niską ocenę - zaledwie 7 punktów. W związku z tym doszło do ostrej wymiany zdań między Dagmarą a Iwoną Pavlović. 

  • Dla mnie to się zaczyna robić męczące. Gdybym wyłączyła muzykę, zdjęcia i te wszystkie dodatki, każdy taniec byłby w sumie identyczny: jadę po bandzie, uśmiecham się, nic nie umiem, ale ludzie mnie kochają. Super, ja to doceniam. Ale tanecznie, 90 proc. u mnie w ocenie to jest technika, a tylko 10 proc. to charyzma i to masz, gratuluję – mówiła Iwona do Dagmary.
  • Ten program, drodzy państwo, jest rozrywkowo-taneczny i ja jestem tą częścią rozrywkową i tego się trzymajmy – odpowiedziała Kaźmierska.
  • Ja się z tobą zgodzę, tylko ja jestem tutaj sędzią zawodowym – podsumowała sucho Czarna Mamba.
  • A czy ja coś mówię? Ja panią kocham, pani Iwonko – dodała na koniec uczestniczka.

Ostatnio jeden z portali postanowił dowiedzieć się od jurorki więcej na temat jej relacji z Kaźmierską.

Nagrał, jak Pavlović komentuje Dagmarę. Po rezygnacji z "TzG" odgryzła się za jej przytyk Reakcja Pavlović na rezygnację Dagmary z "TzG". Krytykowała ją najostrzej. Teraz też miała wiele do powiedzenia

Ivona Pavlović szczerze o stosunku do Dagmary Kaźmierskiej

W jednym z ostatnich wywiadów reporter portalu Pomponik zapytał jurorkę, czy miała zamiar specjalnie dyskredytować Dagmarę, o co posądzało ją wielu internautów. Iwona stanowczo przedstawiła swoje stanowisko:

Proszę cię... Ja naprawdę bardzo zajmuję się swoim życiem. Uważam, że to jest najważniejsze, jak my żyjemy sami dla siebie, ze sobą. Życie Dagmary tak naprawdę mnie nie interesuje ani w dobrą, ani złą stronę. Natomiast w programie interesował mnie jej taniec, który był fatalny. To nie było niszczenie [przyp. red. jej osoby]. Nie miałam za bardzo czego oceniać. To mnie rzeczywiście - jako sędziego - lekko denerwowało. Co mam oceniać, jeśli ktoś nie wykonuje minimalnej pracy.  

Iwona podsumowała temat, mówiąc, że niedawno znalazła chwilę dla siebie i ponownie obejrzała występy Mariusza Pudzianowskiego. Jej zdaniem, choć sportowiec nie był wyjątkowo zdolny tanecznie, świetnie bawił się na parkiecie i zaprezentował swoje największe atuty. Równie ciekawe kwestie padły w wywiadzie z jurorką dla Świata Gwiazd. Szczegóły poniżej.

Czy Iwona Pavlović uważa Kaźmierską za najgorszą uczestniczkę wszech czasów?

Dziennikarka Świata Gwiazd, Monika Maszkiewicz, zapytała Pavlović o porównanie do bohaterki kultowego serialu “Dynastia”, które padło z ust Kaźmierskiej na początku odcinka.

Dagmara wydaje mi się bardzo barwną osobą i to porównanie do Alexis bardzo mnie rozbawiło. Uważam, że było śmieszne (…) Pamiętajmy, że to jest program rozrywkowy. Tak, jak mam nadzieję, Dagmara dzieliła moja oceny na pół, tak jak jej słowa dzielę na pół. Jako człowieka jest mi jej szkoda, że musiała zrezygnować. A skoro zrezygnowała, to myślę, że to musiała być trudna decyzja - wyznała jurorka w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

Następnie dziennikarka Świata Gwiazd zapytała taneczną ekspertkę o rekordowe niskie oceny jury dla Dagmary. Pavlović nie gryzła się język i wprost przyznała, że Kaźmierska faktycznie była najgorszą tancerką w całej historii show.

Niestety podium trochę się zmieniło. Kiedyś uważałam inaczej, ale wydaje mi się, że z perspektywy czasu Dagmara teraz była najsłabszą uczestniczką ze wszystkich programów, jakie były - stwierdziła “Czarna Mamba”.


Co dokładnie miała na myśli? Zobacz cały wywiad z Iwoną Pavlović dla Świata Gwiazd poniżej.
 

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlović, fot. KAPiF