Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
30.04.2024 20:18 Kasia Dowbor odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Jest oficjalny komentarz

Katarzyna Dowbor została prowadzącą “Pytania na śniadanie” dopiero kilka miesięcy temu. Czyżby już miała odejść z programu? Jest oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Nasz nowy dom
24.04.2024 10:31 "Nasz nowy dom": Dowbor spotkała po latach bohatera programu. Jak radzi sobie po koszmarnym wypadku?

Katarzyna Dowbor przez dekadę była prowadzącą programu "Nasz nowy dom". Ruszając na pomoc potrzebującym rodzinom, poznała wiele łamiących serce historii. Niedawno miała okazję ponownie zobaczyć bohaterów jednego z odcinków. Jak radzą sobie po koszmarnym wypadku?

Katarzyna Dowbor, EdwardMiszczak
28.03.2024 22:14 Dowbor ujawnia koszmarne kulisy zwolnienia z Polsatu. Przed spotkaniem z Miszczakiem dostała SMS-a. Mówi, jak została upokorzona

Katarzyna Dowbor bardzo przeżywała decyzję Edwarda Miszczaka. Po zwolnieniu z „Naszego nowego domu” znalazła już stałą, nową pracę. Jak teraz opisuje moment zwolnienia? Właśnie podała nowe szczegóły, mówi o publicznym upokorzeniu.

Pytanie na śniadanie
28.03.2024 09:37 Prowadzący "PnŚ" musieli przeprosić męża Agnieszki Kaczorowskiej. Na wizji zrobiło się nie zręcznie

Widzowie "Pytania na śniadanie" muszą być przygotowani na różne wpadki w wykonaniu prowadzących. Program emitowany jest na żywo, a o pomyłkę w stresie nietrudno. Na własnej skórze przekonali się o tym nowi prowadzący. Przed kamerami musieli przeprosić męża Agnieszki Kaczorowskiej.

Katarzyna Dowbor
09.02.2024 16:35 Jak Kasia Dowbor wyglądała przed debiutem i po debiucie w telewizji? Te archiwalne fotki to prawdziwy rarytas! Tak zmieniła się w gwiazdę

Katarzyna Dowbor to jedna z najpopularniejszych wśród telewidzów osobowości medialnych. Niedawno gwiazda zaliczyła powrót do TVP. Sprawdzamy, jak się zmieniła na przestrzeni lat. To nie do wiary.

Kasia Dowbor
05.02.2024 20:26 Projektant gwiazd ocenił dom Kasi Dowbor. Nagle wypalił: "Podróbki marmurów, plastikowe złote listwy". O co chodzi?

Kasia Dowbor zasłynęła jako prowadząca programu “Nasz nowy dom”. Decyzja szefa Polsatu dotycząca jej zwolnienia była dla widzów szokująca. Gwiazda szybko przeniosła się do innej stacji, zostając prowadzącą “Pytania na Śniadanie”. Ekspert stacji od wnętrz wypowiedział się o domu Dowbor. 

Katarzyna Dowbor
30.01.2024 15:11 Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści

Katarzyna Dowbor ma za sobą pierwsze odcinki jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Wydania spotkały się z ogromną reakcją internautów. Okazuje się, że miały spory wpływ także na gwiazdę. Jej synowa opowiedziała o zdrowiu prezenterki. Jest aż tak źle?

Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ", fot. KAPiF
29.01.2024 12:40 Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ". Nie jest dobrze

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w miniony weekend zadebiutowali jako prowadzący “Pytania na śniadanie”. Na tetmat występu nowych gospodarzy wypowiedzieli się specjaliści. Nie zabrakło słów krytyki.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz z serduszkami WOŚP
28.01.2024 10:24 Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz pojawili się z tym "PnŚ". Wystarczył jeden symbol, by wywołać zamieszanie

“Pytanie na śniadanie” przechodzi prawdziwą rewolucję. Wymieniono wszystkich prowadzących, ale to nie wszystko. Tego nikt się nie spodziewał. Oto co pojawiło się na antenie w niedzielnym odcinku. 

Pytanie na śniadanie
27.01.2024 14:10 Niesłychana niespodzianka w "PnŚ". Prowadzący rzucili się jej w ramiona. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" opiewało w wiele niespodzianek nie tylko dla widzów TVP. Poznaliśmy kolejny duet prowadzących. Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz zadebiutowali głośną akcją. Tego jeszcze w śniadaniówce nie było. Przerwali program i wywołali morze wzruszeń.

Joanna Koroniewska, Katarzyna Dowbor
27.01.2024 12:16 Joanna Koroniewska wrzuciła to do sieci w dniu debiutu teściowej w "PnŚ". Zrobiła jej konkurencję

W sobotni poranek Katarzyna Dowbor przeżyła swój debiut na antenie "Pytania na śniadanie". Nowy duet długo zapowiadany był jako ogromna niespodzianka produkcji. Teraz widzowie mają okazję zobaczyć jak radzi sobie słynna dziennikarka. Nie ma jednak łatwo, ponieważ Joanna Koroniewska wystosowała apel do obserwatorów. "Zabierze" widzów teściowej?

Wpadki w Pytaniu na śniadanie
27.01.2024 11:39 Nie obyło się bez wpadek w "Pytaniu na śniadanie". Najpierw Kasia, a później Filip. Ten debiut zdecydowanie zapamiętają

“Pytanie na śniadanie” poprowadzili w sobotę nowi prowadzący. Na ekrany wróciła Katarzyna Dowbor, a u jej boku zadebiutował dziennikarz radiowy Filip Antonowicz. Nie obyło się bez kilku wpadek. Co się działo? 

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w Pytaniu na śniadanie
27.01.2024 09:46 Widzowie ocenili nowy duet "PnŚ". Szybko wyrobili sobie o nich zdanie. W sieci lawina komentarzy

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz nowymi gwiazdami “Pytania na śniadanie”. Jak na nowych prowadzących zareagowali widzowie? Szybko wyrobili sobie zdanie. 

Pytanie na śniadanie
27.01.2024 09:22 Kim jest Filip Antonowicz? To telewizyjny debiut nowego prowadzącego "Pytanie na śniadanie"

Widzowie "Pytania na śniadanie" długo czekali na sobotni poranek. Na antenie śniadaniówki pojawiła się doskonale znana gwiazda telewizji, Katarzyna Dowbor. Już wiadomo, kto został jej programowym partnerem. Kim jest Filip Antonowicz? Para od pierwszych minut dała popis umiejętności.

Katarzyna Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"
27.01.2024 07:50 Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć

Jak ostatnio informował Świat Gwiazd Kasia Dowbor została gospodynią “Pytania na Śniadanie”. Po tym jak zwolniono ją z wieloletniej posady prowadzącej “Nasz nowy dom”, znalazła dla siebie inne miejsce. Za nami debiut Kasi Dowbor w śniadaniówce TVP. Jak jej poszło?

Pytanie na śniadanie
26.01.2024 17:16 Nowy przeciek ws. partnera Kasi Dowbor w "PnŚ". Czy to jest dobra decyzja? Ale połączenie...

Nowi prowadzący w „Pytaniu na śniadanie” wciąż budzą wiele emocji. Jednak angaż Katarzyny Dowbor to z pewnością strzał w dziesiątkę! Ale kto będzie współprowadzącym wraz z nią? Pojawiły się nowe doniesienia, czy to zestawienie to dobry pomysł?

Oficjalne potwierdzenie kolejnej rewolucji w "PnŚ", fot. KAPiF
26.01.2024 13:04 Oficjalne potwierdzenie kolejnej rewolucji w "Pnś". Widzowie jutro oszaleją z radości

W sobotnim wydaniu “Pytania na śniadanie” zadebiutować ma nowa para prowadzących. Od kilku dni plotkowało się na temat możliwości angażu do programu jednej z popularnych dziennikarek. Dziś wiemy już, kto przywita nas o poranku w TVP.

Znaleźli idealnego partnera dla Dowbor w "PnŚ", fot. KAPiF
24.01.2024 15:07 "Pytanie na śniadanie": Znaleźli idealnego partnera dla Kasi Dowbor! Szykuje się wielki transfer z TVN-u

Katarzyna Dowbor jest, według pogłosek, typowana do roli nowej gospodyni “Pytania na śniadanie”. Wiele wskazuje, że pojawił się również partner, który towarzyszyć będzie jej w porannym show TVP.

Kasia Dowbor, Stanisława Ryster
22.01.2024 17:38 Legendarna Stanisława Ryster wraca do mediów po rewelacjach o Kasi Dowbor. Co za słowa!

Świat Gwiazd ujawnił, że Katarzyna Dowbor została nową prowadzącą “Pytanie na śniadanie”. Na temat gwiazdy wypowiedziała się Stanisława Ryster, która kilka lat temu została z dnia na dzień zwolniona z TVP. Potem usunęła się w cień. Ten komentarz to powrót gwiazdy do świata mediów.

Katarzyna Dowbor
09.12.2023 23:15 Zabrali Katarzynie Dowbor program. Zrobiła swój. Edward Miszczak już może żałować

Katarzyna Dowbor przestała prowadzić „Nasz nowy dom”, a oglądalność spadła na łeb na szyję. Teraz dziennikarka ma własny, nowy program. Właśnie wyemitowano pierwszy odcinek. Jakie zrobił wrażenie? Edward Miszczak może pluć sobie w brodę…

Katarzyna Dowbor
16.10.2023 08:19 "Zabolało mnie to". Dramat Katarzyny Dowbor po zwolnieniu z "Nasz Nowy Dom"

Katarzyna Dowbor po zakończeniu współpracy z Polsatem opowiedziała o kulisach powstawania programu "Nasz nowy dom". Po wielu wyrzeczeniach i poświęceniach nie przypuszczała, że zostanie potraktowana przez produkcję w taki sposób. Zdradziła też, do czego zmuszała własną córkę. 

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
27.09.2023 09:21 Kasia Dowbor wraca do Polsatu ratować "Nasz nowy dom"? Odpowiedź mogła być tylko jedna

Po zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor program "Nasz nowy dom" musi mierzyć się z wieloma problemami. Najnowszy sezon nie przypadł do gustu odbiorcom. Czy prezenterka wróci, by ratować dawny hit stacji?

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
25.09.2023 17:07 Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły

Zrobiło się nieciekawie wokół programu “Nasz nowy dom”. Edward Miszczak może pożałować zwolnienia Katarzyny Dowbor. Widzowie okazali się bezwzględni.

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
11.09.2023 17:24 Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy

Widzowie Polsatu pożegnali kolejną gwiazdę, która współpracowała ze stacją od ponad dekady. W serialu "Przyjaciółki" występowała już od pierwszych odcinków. Edward Miszczak na pożegnanie wykazał się serdecznym gestem. Nie wszystkie gwiazdy mogły na to liczyć podczas odejścia.

Anna Kalczyńska o zwolnieniu w TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor, fot. KAPiF
30.08.2023 12:03 Anna Kalczyńska dosadnie o zwolnieniu z TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor. "Żal i kłucie w sercu"

Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie swojego zwolnienia z “Dzień dobry TVN”. Gwiazda w gorzkich słowach opowiedziała o kulisach odejścia ze śniadaniówki i porównała swoją sytuację do tej, w jakiej całkiem niedawno znalazła się Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor
16.08.2023 19:35 Katarzyna Dowbor uderza w Edwarda Miszczaka. Opowiedziała, w jaki sposób ją zwolnił!

Katarzyna Dowbor już wcześniej wyrażała smutek z powodu zwolnienia z programu „Nasz nowy dom”. Nigdy jednak nie była tak szczera, jak teraz. W najnowszym wywiadzie opowiedziała dokładnie, jak wyglądała jej rozmowa z Edwardem Miszczakiem i co zabolało ją najmocniej. Co usłyszała od prezesa Polsatu? Jej relacja łamie serce.

Katarzyna Dowbor
26.06.2023 10:44 Katarzyna Dowbor nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? Wymowne nagranie, fani od razu zrozumieli

Katarzyna Dowbor udostępniła w mediach społecznościowych pozornie niewinne nagranie na temat swoich żywieniowych preferencji. Internauci szybko jednak wyłapali aluzję. Już wiedzą, jaki krok w zawodowej karierze obierze prezenterka.

"Nasz nowy dom": Oto, co spotkało Elżbietę Romanowską na planie. Popłynęły łzy
22.06.2023 10:44 "Nasz nowy dom": Oto co spotkało Elżbietę Romanowską na planie. Nie obyło się bez łez

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli gospodyni “Naszego nowego domu”. Ostatnio pokazała, co spotkało ją na planie. Gwiazda nie była w stanie powstrzymać łez.