Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.01.2024 15:11

Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor ma kłopoty ze zdrowiem po debiucie w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor ma za sobą pierwsze odcinki jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Wydania spotkały się z ogromną reakcją internautów. Okazuje się, że miały spory wpływ także na gwiazdę. Jej synowa opowiedziała o zdrowiu prezenterki. Jest aż tak źle?

Katarzyna Dowbor debiutuje w "Pytaniu na śniadanie"

Po zwolnieniu wszystkich dotychczasowych gwiazd śniadaniówki produkcja musiała szybko zaprezentować widzom nowych prowadzących, by nie stracić ciągłości emisji. Od pewnego czasu możemy obserwować, jak na antenie TVP czuje się Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos, Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. 

Szczególnie ostatnia para wywołała sporą reakcję widzów. Po głośnym zwolnieniu prezenterki z programu Polsatu "Nasz nowy dom" nie trzeba było długo czekać, aż konkurencyjna stacja zainteresuje się współpracą. W końcu dziennikarka ma ogromne doświadczenie przed kamerami.

Joanna Koroniewska w rozmowie z portalem Shownews.pl przyznała, że Katarzyna Dowbor świetnie czuła się na planie "Pytania na śniadanie" i z pewnością kontynuowałaby tę przygodę. Niestety na jej drodze pojawiły się także pewne komplikacje.

Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ". Nie jest dobrze Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz pojawili się z tym "PnŚ". Wystarczył jeden symbol, by wywołać zamieszanie

Joanna Koroniewska na premierze

Aktorka pojawiła się na oficjalnej premierze filmu "Dziewczyna influencera" w reżyserii Szymona Gonery. Przed fotografami prezentowała się zjawiskowo w czarnej mini, ozdobnej marynarce i prostym biustonoszu. Na zdjęciach nie brakowało uśmiechów jednak Joanna Koroniewska nie była w pełni usatysfakcjonowana.

Podczas wydarzenia przy jej boku miała zjawić się Katarzyna Dowbor, która od lat wspiera karierę synowej. Tym razem jednak nowa gwiazda TVP nie mogła zjawić się wśród reporterów. Okazuje się, że prezenterkę zatrzymały w domu kłopoty ze zdrowiem.

Jeszcze niedawno oglądaliśmy ją pełną wigoru w wydaniu "Pytania na śniadanie". W rzeczywistości zmagała się z problemami. Jak się czuje?

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska zdradza, jak się czuje Katarzyna Dowbor po debiucie w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Joanna Koroniewska o zdrowiu Katarzyny Dowbor

Praca w śniadaniówce nie jest łatwym zadaniem. Prowadzący muszą być gotowi na każdą ewentualność, a emitowanie programu na żywo wymaga od nich umiejętności improwizacji. Weekendowe wejścia Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie" dało się jej we znaki.

Mama miała być tu dzisiaj z nami, ale jest po trzech odcinkach i po prostu nie dała rady. Wiem, że nie dała rady dlatego, że po prostu intensywność tej pracy jest bardzo duża. Rozchorowała się. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Miała tu być z nami… Mama jest tak silną kobietą. Zresztą to ona mnie nauczyła powiedzenia: "Psy Szczekają, karawana jedzie dalej". Zawsze, kiedy mam cięższy okres, myślę sobie o tym - tłumaczyła nieobecność teściowej Joanna Koroniewska.

Katarzyna Dowbor ma chwilę do odpoczynku po intensywnym maratonie występów w TVP. Przy obecnych trzech parach "Pytania na śniadanie" grafik gwiazdy może być bardzo napięty. Na szczęście na dniach mamy poznać kolejne nazwiska, które dołączą do obsady śniadaniówki.

Katarzyna Dowbor
Joanna Koroniewska zdradza, jak się czuje Katarzyna Dowbor po debiucie w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Joanna Koroniewska zdradza, jak się czuje Katarzyna Dowbor po debiucie w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl