Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Anna Kalczyńska dosadnie o zwolnieniu z TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor. "Żal i kłucie w sercu"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.08.2023 12:03

Anna Kalczyńska dosadnie o zwolnieniu z TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor. "Żal i kłucie w sercu"

Anna Kalczyńska o zwolnieniu w TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska o zwolnieniu w TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor, fot. KAPiF

Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie swojego zwolnienia z “Dzień dobry TVN”. Gwiazda w gorzkich słowach opowiedziała o kulisach odejścia ze śniadaniówki i porównała swoją sytuację do tej, w jakiej całkiem niedawno znalazła się Katarzyna Dowbor.

Anna Kalczyńska zwolniona z "Dzień dobry TVN"

Anna Kalczyńska wraz z partnerującym jej Andrzejem Sołtysikiem oraz Małgorzatą Rozenek, Małgorzatą Ohme i Agnieszką Woźniak-Starak, została zwolniona z “Dzień dobry TVN”.

Program śniadaniowy przeszedł obsadową rewolucję, a ostatecznie w składzie prowadzących znalazły się jedynie trzy pary gospodarzy. Kalczyńska od samego początku nie ukrywała ogromnego zaskoczenia decyzją stacji. Teraz postanowiła ją obszernie skomentować i nie żałowała gorzkich słów.

Anna Kalczyńska (2).png
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zostali zwolnieni z “Dzień dobry TVN”, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki, matki swojego dziecka?! Przyłapano ich razem

Anna Kalczyńska ma żal do TVN

Anna Kalczyńska podzieliła się na Instagramie swoją refleksją na temat zwolnienia z TVN. Jak przyznała, jest jej bardzo przykro, że nie otrzymała od stacji żadnej innej propozycji, którą mogłaby wziąć pod uwagę.

Małgosia Rozenek gdzieś krąży i się pojawia, Agnieszka Woźniak-Starak także. Nie pojawiła się żadna propozycja dla mnie i szczerze mówiąc, to chyba zabolało mnie najbardziej. Rozumiem, że można mieć inny pomysł na program, ale jednak z moimi zdolnościami, doświadczeniem, znajomością języków, wydawać by się mogło, że jakieś miejsce dla mnie mogłoby się znaleźć - powiedziała była gospodyni “Dzień dobry TVN”.

Gwiazda wspominała również dzień swojego odejścia z programu. Jak przyznała, nie podano jej żadnych argumentów i nie wyjaśniono powodów decyzji o zrezygnowaniu z jej dalszego udziału w show.

Moja rozmowa z kierownictwem “Dzień dobry TVN” była bardzo krótka. Kiedy dowiedziałam się, że mają taki plan wobec mnie, to po prostu podziękowałam i wyszłam. Po co tutaj przedłużać. Dlaczego dopytywać o powody, które widocznie są, a których ja nie akceptuję, bo czułam się przecież nierozłącznym elementem tego programu, współtwórczynią, więc o co tu pytać - mówiła dziennikarka.

Anna Kalczyńska (3).png
Anna Kalczyńska ma żal do TVN za swoje zwolnienie, fot. KAPiF

Anna Kalczyńska jak Katarzyna Dowbor?

Zwolnienia w TVN-ie wyprzedziły zmiany obsadowe w Polsacie. Dyrektor programowy stacji ze słoneczkiem najpierw zredukował skład jurorski “Twoja twarz brzmi znajomo”, a następnie pozbył się z “Naszego nowego domu” Katarzyny Dowbor.

Anna Kalczyńska zasugerowała, że jej sytuacja jest bardzo podobna do tej, z którą zmagała się poprzedniczka Elżbiety Romanowskiej.

Powtórzyłam dokładnie historię pani Katarzyny Dowbor. Żal i kłucie w sercu jest na pewno. Ale zmiany też są potrzebne - orzekła optymistycznie dziennikarka.

Anna Kalczyńska (1).png
Anna Kalczyńska, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor.png
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska (4).png
Anna Kalczyńska, fot. KAPiF