Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Legendarna Stanisława Ryster wraca do mediów po rewelacjach o Kasi Dowbor. Co za słowa!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.01.2024 17:38

Legendarna Stanisława Ryster wraca do mediów po rewelacjach o Kasi Dowbor. Co za słowa!

Kasia Dowbor, Stanisława Ryster
Kasia Dowbor, Stanisława Ryster, fot. KAPiF

Świat Gwiazd ujawnił, że Katarzyna Dowbor została nową prowadzącą “Pytanie na śniadanie”. Na temat gwiazdy wypowiedziała się Stanisława Ryster, która kilka lat temu została z dnia na dzień zwolniona z TVP. Potem usunęła się w cień. Ten komentarz to powrót gwiazdy do świata mediów.

Kasia Dowbor straciła rolę prowadzącej "Nasz nowy dom"

W tamtym roku szef Polsatu Edward Miszczak podjął decyzję dotyczącą wprowadzenia “świeżości” w niektórych produkcjach stacji. Wiązało się to również ze zwolnieniem niektórych gwiazd. Widzowie byli bardzo niezadowoleni kiedy okazało się, że program “Nasz nowy dom” od teraz będzie prowadzony przez Elę Romanowską zamiast legendarnej Kasi Dowbor. 

Zapytałam pana Miszczaka, jakie ma merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie miał żadnych. Wspomniał o jakichś badaniach, których wyniki nie były dla mnie korzystne, ale okazało się, że to kompletna bzdura. Chwilę później opublikowano, jaka oficjalnie była oglądalność "Naszego nowego domu" i okazało się, że wyższa niż rok temu. Więc ani pomysł na program się nie wyczerpał, ani ja nie spowalniałam tego pociągu – wyznała Dowbor w rozmowie z portalem “Plejada”.  

“Nasz nowy dom” stracił bardzo dużą oglądalność po wprowadzeniu tej zmiany. 

Kasia Dowbor wraca do Polsatu ratować "Nasz nowy dom"? Odpowiedź mogła być tylko jedna "Szanujcie swoje mamy". Katarzyna Dowbor dosadnie o ustaleniach z synem i synową

Stanisława Ryster o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom"

O tej rewolucji w programie wypowiedziało się wiele znanych gwiazd. Jedną z nich jest Stanisława Ryster. W rozmowie z “Faktem” zdobyła się na komentarz, który jednocześnie jest jej powrotem do świata mediów – prezenterka po zwolnieniu z TVP usunęła się w cień i bardzo rzadko komentowała wydarzenia publiczne.

Prezenterkę związaną przez lata z TVP na pewno uradował fakt, że – jak poinformował Świat Gwiazd – Kasia Dowbor poprowadzi “Pytanie na Śniadanie”. Ryster jest pod wrażeniem talentu oraz osobowości gwiazdy. 

Nic z tego nie rozumiem, co komu ona przeszkadzała. Jak ona ślicznie z tymi rodzinami rozmawiała, jak ona to doskonale prowadziła. I nagle ni z tego, ni z owego przestała się podobać. Na pewno nie publiczności, ja w to nie uwierzę. Pewnie ktoś tam w Polsacie musi Kasi bardzo nie lubić, bezpodstawnie – dodaje Ryster.

Stwierdziła też, że Polsat nie miał żadnych konkretnych powodów, aby zwolnić Kasię Dowbor. Wymieniła również cechy, jakie ceni w prezenterce. 

Odkąd Katarzyny Dowbor nie ma w programie "Nasz nowy dom" przestałam to oglądać. Bardzo się dziwię, że ją zdjęli z tego programu. Nie mogę tego pojąć i nie jestem w stanie tego zrozumieć. Miła, ciepła, nie mizdrząca się, ładnie mówiąca po polsku no i ładna – powiedziała “Faktowi” Stanisława Ryster.

Stanisława Ryster o Katarzynie Dowbor w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"

Stanisława Ryster uważa, że Kasia Dowbor powinna jak najszybciej wrócić do telewizji. Twierdzi, że jest ona świetną prowadzącą. Pochwaliła zarówno jej urodę jak i sposób prowadzenia programu “Nasz nowy dom”.

Zawsze ładnie mówiła, ma taką zdrową urodę, takie piękne włosy, takie zdrowie przez nią przechodzi. Ja nie wyobrażam lepszej prowadzącej od niej. Program "Nasz nowy dom" bardzo jej pasował. Razem z nią miał coś z charakteru bajki, czyli spełnienie marzeń dla wielu ludzi, wielu rodzin. Kaśka bez podlizywania się tym ludziom, robiła to świetnie – powiedziała Ryster.

Przypomnijmy, że Dowbor oprócz zapowiedzianej roli w “Pytaniu na śniadanie” poprowadziła ostatnio też inny program. “Dowborowa od nowa” to produkcja polegająca na tym, że gospodyni zaprasza widzów do swojego domu i udziela im rad jak odnowić stare meble i przedmioty. Premiera miała miejsce na Canal+ Domo 9 grudnia o 18.30. Kolejne odcinki będą dostępne dopiero w marcu. 

A wy lubicie Kasię Dowbor?

Kasia Dowbor, fot. KAPiF
Kasia Dowbor, fot. KAPiF
Kasia Dowbor, fot. KAPiF
Kasia Dowbor, fot. KAPiF
Kasia Dowbor, fot. KAPiF
Kasia Dowbor, fot. KAPiF