Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Projektant gwiazd ocenił dom Kasi Dowbor. Nagle wypalił: "Podróbki marmurów, plastikowe złote listwy". O co chodzi?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.02.2024 20:26

Projektant gwiazd ocenił dom Kasi Dowbor. Nagle wypalił: "Podróbki marmurów, plastikowe złote listwy". O co chodzi?

Kasia Dowbor
Kasia Dowbor, fot. KAPiF "Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)

Kasia Dowbor zasłynęła jako prowadząca programu “Nasz nowy dom”. Decyzja szefa Polsatu dotycząca jej zwolnienia była dla widzów szokująca. Gwiazda szybko przeniosła się do innej stacji, zostając prowadzącą “Pytania na Śniadanie”. Ekspert stacji od wnętrz wypowiedział się o domu Dowbor. 

Kasia Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie"

Kasia Dowbor od 2013 roku prowadziła uwielbiany przez widzów program “Nasz nowy dom”. Po tylu latach musiała pożegnać się z tym stanowiskiem, a na jej miejsce przyszła Elżbieta Romanowska. Fani byli oburzeni tą decyzją podjętą przez dyrektora programowego Polsatu Edwarda Miszczaka. Kasia Dowbor wypowiadała się o tej sytuacji publicznie. 

Zapytałam pana Miszczaka, jakie ma merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie miał żadnych. Wspomniał o jakichś badaniach, których wyniki nie były dla mnie korzystne, ale okazało się, że to kompletna bzdura. Chwilę później opublikowano, jaka oficjalnie była oglądalność "Naszego nowego domu" i okazało się, że wyższa niż rok temu. Więc ani pomysł na program się nie wyczerpał, ani ja nie spowalniałam tego pociągu – wyznała Dowbor w rozmowie z portalem “Plejada”.  

Gwiazda długo jednak nie trwała w zastoju zawodowym. Ostatnio debiutowała razem z Filipem Antonowiczem na antenie TVP w programie “Pytanie na Śniadanie”. Nowi gospodarze w ten sposób przywitali się  z widzami. 

Dzień Dobry teraz już oficjalnie witamy wszystkich państwa bardzo, bardzo serdecznie w “Pytaniu na śniadanie” - zaczęła Kasia.  Rozpoczniemy dzisiaj z wami dzień i mamy nadzieję, że będzie to dzień wspaniały - dodał Filip. 

Dowbor przyznała się do delikatnej tremy, mimo doświadczenia w prowadzeniu formatów na żywo. 

Drodzy państwo ja się trochę denerwuje i za Filipa i za siebie. Ja tu wróciłam, ale Filip jest pierwszy raz w telewizji - wyjaśniła Kasia.

Kto publicznie zadeklarował wsparcie Kasi w nowej roli?

Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ". Nie jest dobrze

Jak mieszka Kasia Dowbor?

Kasia Dowbor przez lata prowadzenia “Nasz nowy dom” zyskała sympatię nie tylko fanów, ale też współpracowników. Wiesław Nowobilski, który był kierownikiem budowy w programie, powiedział, że bardzo trzyma kciuki za prezenterkę.

Zresztą Kasia się odnajdywała w każdej sytuacji: czy u nas, czy w innym programie, także jest stworzona do tego. Pozytywnie oceniam tę zmianę. Kasia się wszędzie sprawdzała, także wydaje mi się, że wszystko jest w porządku - komentował Wiesław Nowobilski w rozmowie z ShowNews.pl.

Na planie “Pytania na Śniadanie” Kasia Dowbor spotkała się z Jonatanem Kilczewskim. Mężczyzna jest projektantem wnętrz i prowadzi serię na antenie TVP “To jest z Polski”. Wyznał portalowi ShowNews.pl, że jest oczarowany nową gospodynią “PnŚ”.

Kasia to osoba, którą jako nastolatek oglądałem w "Pytaniu na śniadanie", później byłem fanem jej programu remontowego, a teraz razem pracujemy w "Pytaniu na śniadanie!" Tak się składa, że mieliśmy już okazję spotkać się na planie i porozmawiać o wnętrzach, które są zarówno moją pasją jak i Kasi.

Mężczyzna nie mógł odpuścić sobie komentarza dotyczącego wnętrza domu Kasi Dowbor, który był pokazywany w programie “Dowborowa od nowa”. Co powiedział?

Co projektant gwiazd sądzi o domu Kasi Dowbor?

Jonatan Kilczewski ocenił wystrój wnętrz w domu Kasi Dowbor. Stwierdził, że ta przestrzeń świetnie łączy różne style. Podzielił się też innymi szczegółami, które urzekły go w domu gwiazdy. 

Kasia kolekcjonuje piękną porcelanę, daje nowe życie starym meblom i o wnętrzach i designie moglibyśmy pewnie rozmawiać godzinami. Podobnie jak w przypadku Moniki Olejnik będę tu niestety mało obiektywny… ponieważ jestem fanem zarówno Kasi jaki i jej domu! To jest takie wnętrze, w którym czuć ciepło, nie ma przepychu, nie ma potrzeby udowadnianie czegokolwiek, ponieważ kobieta z takimi sukcesami nie musi już nikomu niczego udowadniać. 

I dodał:

Dom Kasi świetnie przeplata dobry design minionych lat, z przytulnymi, ciepłymi wnętrzami. To nie jest od tzw linijki i to jest w tym najpiękniejsze! To jest taki przykłada o którym wspominałem, w kontekście Agnieszki Chylińskiej. Można mieć eklektyczne wnętrze, można mieć pamiątki oraz dużo różnych elementów we wnętrzu pozornie do siebie nie pasujących, a jednocześnie stworzyć piękną i spójną przestrzeń – powiedział.

Kilczewski stwierdził również, że rzadko zdarza się, że czyjś dom jest tak bardzo zgodny z jego właścicielem, jak w tym przypadku.

Ten dom w 100% oddaje Ksi charakter - ciepłej i dobrej osoby, która niczego nie udaje, czego nie mogę powiedzieć o innych polskich gwiazdach telewizji i internetu, które mają w domach i mieszkaniach imitacje marmurów, plastikowe złote listwy udając pseudo luksus, który z luksusem ma tyle wspólnego co ja z baletem – dodał.

A wam podobają się wnętrza urządzone przez Kasię Dowbor?

Kasia Dowbor, fot.
Kasia Dowbor, fot."Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)  
Kasia Dowbor, fot.
Kasia Dowbor, fot."Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)  
Kasia Dowbor, fot.
Kasia Dowbor, fot."Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)  
Kasia Dowbor, fot.
Kasia Dowbor, fot."Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)  
Kasia Dowbor, fot.
Kasia Dowbor, fot."Dowborowa od nowa", Canal+ Domo (2023)