Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Joanna Koroniewska wrzuciła to do sieci w dniu debiutu teściowej w "PnŚ". Zrobiła jej konkurencję
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.01.2024 12:16

Joanna Koroniewska wrzuciła to do sieci w dniu debiutu teściowej w "PnŚ". Zrobiła jej konkurencję

Joanna Koroniewska, Katarzyna Dowbor
Joanna Koroniewska zrobiła TO w dzień debiutu Katarzyny Dowbor, fot. KAPiF/instagram.com/joannakoroniewska/

W sobotni poranek Katarzyna Dowbor przeżyła swój debiut na antenie "Pytania na śniadanie". Nowy duet długo zapowiadany był jako ogromna niespodzianka produkcji. Teraz widzowie mają okazję zobaczyć jak radzi sobie słynna dziennikarka. Nie ma jednak łatwo, ponieważ Joanna Koroniewska wystosowała apel do obserwatorów. "Zabierze" widzów teściowej?

Katarzyna Dowbor debiutuje w "Pytaniu na śniadanie". Internauci reagują

Widzowie TVP w końcu powitali kolejną parę śniadaniówki po zwolnieniu wszystkich dotychczasowych gwiazd. Do Joanny Górskiej, Roberta Stockingera, Klaudii Carlos i Roberta El Gendy dołączyła Katarzyna Dowbor wraz z Filipem Antonowiczem. Dla dziennikarzy jest to zupełny debiut w "Pytaniu na śniadanie".

Pierwsze wspólne wydanie nowych prowadzących spotkało się z ogromną reakcją internautów. Po pożegnaniu znanych gwiazd stacji wydawało się, że produkcja będzie miała ogromną trudność w przyciągnięciu widzów do odbiorników. Obsadzenie lubianej prezenterki było jednak strzałem w dziesiątkę.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się na wizji profesjonalizmem i dziennikarskim doświadczeniem. Tylko czy to wystarczy do oglądalności? Jej synowa, Joanna Koroniewska, w czasie debiutu teściowej podzieliła się specyficznym nagraniem.

Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć Kim jest Filip Antonowicz? To telewizyjny debiut nowego prowadzącego "Pytanie na śniadanie"

Maciej Dowbor skomentował udział Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"

Duet matki z synem przez lata razem pracował dla jednej stacji telewizyjnej. Gdy Maciej Dowbor występował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Katarzyna Dowbor prowadziła "Nasz nowy dom" dla Polsatu. Współpraca z dziennikarką została jednak zakończona, a ona przeszła do konkurencyjnej stacji.

Po debiucie z Filipem Antonowiczem w mediach społecznościowych podzieliła się wspólnym zdjęciem. W komentarzach nie brak zachwytów nad ich występem, ale jeden profil przyciąga wzrok. Maciej Dowbor skomentował pracę mamy w "Pytaniu na śniadanie" jednym słowem.

Powodzenia - napisał z emocji płonącego ognia.

O wiele bardziej rozmowna była Joanna Koroniewska. W dniu debiutu zachęciła widzów do włączenia odbiorników, jednak nie na śniadaniówkę TVP. Co ma w planach?

Katarzyna Dowbor w "Pytaniu na śniadanie" a Joanna Koroniewska zaprasza do konkurencji. Niezręcznie?

Joanna Koroniewska na co dzień wraz z mężem i córkami mieszka w słonecznej Hiszpanii skąd relacjonuje ciekawostki w mediach społecznościowych. W sobotni poranek zaprosiła ich przed ekrany do obejrzenia wywiadu z nią w śniadaniówce. Niestety rozmowa o zagranicznym życiu małżeństwa nie zostanie przeprowadzona z Katarzyną Dowbor, ponieważ materiał przygotowało "Dzień Dobry TVN".

Niefortunnie czas emisji wywiadu przebiegał w tym samym czasie co debiut teściowej aktorki w "Pytaniu na śniadanie". Zbieg okoliczności z pewnością może wydawać się niezręczny, jednak Joanna Koroniewska przekazała swoje wsparcie Katarzynie Dowbor w mediach społecznościowych.

Super para! Mamo, pięknie wyglądasz!! Jesteście świetni! - napisała pod jej postem.

Być może w przyszłości panie spotkają się na kanapach TVP, by wspólnie podjąć ważny temat przed tysiącami widzów.

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska zaprasza do konkurencji w dzień debiutu Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/joannakoroniewska/
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska zaprasza do konkurencji w dzień debiutu Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/joannakoroniewska/
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska zaprasza do konkurencji w dzień debiutu Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/joannakoroniewska/
Katarzyna Dowbor
Joanna Koroniewska zaprasza do konkurencji w dzień debiutu Katarzyny Dowbor, fot. KAPiF