Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Kasia Dowbor odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Jest oficjalny komentarz
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.04.2024 20:18

Kasia Dowbor odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Jest oficjalny komentarz

Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor została prowadzącą “Pytania na śniadanie” dopiero kilka miesięcy temu. Czyżby już miała odejść z programu? Jest oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Jakie programy prowadzi teraz Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor w maju 2023 roku została niespodziewanie zwolniona z “Naszego nowego domu”. Decyzja Edwarda Miszczaka, by po 10 latach zmienić prowadzącą programu, spotkała się z gigantyczną krytyką widzów. Prezenterka szybko jednak znalazła nową pracę. Na kanale Canal+ Domo powstał pierwszy sezon formatu “Dowborowa od nowa”, w którym pokazywano metamorfozę jej domu.

Dowbor wróciła po latach do TVP w styczniu 2024 roku, po tym, jak nowa szefowa “Pytania na śniadanie” wymieniła całą ekipę prowadzących. Partnerem Kasi został wtedy Filip Antonowicz. Duet cieszy się sporą sympatią, pomimo okazjonalnych wpadek na wizji. Teraz jednak pojawiły się niepokojące doniesienia. Czyżby Katarzyna miała zrezygnować ze swojej funkcji? Szczegóły poniżej.

Dowbor ujawnia koszmarne kulisy zwolnienia z Polsatu. Przed spotkaniem z Miszczakiem dostała SMS-a. Mówi, jak została upokorzona Nie obyło się bez wpadek w "Pytaniu na śniadanie". Najpierw Kasia, a później Filip. Ten debiut zdecydowanie zapamiętają

Katarzyna Dowbor ma problemy z prowadzeniem śniadaniówki TVP?

Niedawno portal ShowNews podzielił się doniesieniami informatora, związanego z TVP. Źródło serwisu twierdziło, że Dowbor zastanawia się nad zmianą pracy, bo “ma problem z najbardziej przyziemnymi elementami, takimi jak wczesne wstawanie”. Szefowie stacji mieli się nawet zastanawiać nad stworzeniem własnego programu remontowego i zwracać do członków ekipy “Naszego nowego domu”.

Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy "Nasz nowy dom". Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi. Problem w tym, że tego typu formaty to dla stacji olbrzymi wydatek, a sytuacja finansowa TVP nie jest najweselsza. Pomysł ruszy więc z miejsca dopiero gdy znajdzie się odpowiedni sponsor – przekazywał informator portalu.

Teraz Katarzyna wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Co ogłosiła?

Czy Katarzyna Dowbor odejdzie z "Pytania na śniadanie"?

Dziennikarze portalu Plejada postanowili zapytać u źródła, czy doniesienia o rezygnacji z “Pytania na śniadanie” są prawdziwe. Co odpowiedziała im Kasia Dowbor? Sprawę podsumowała krótko i dosadnie.

To jest jakaś bzdura i szukanie sensacji. Nie ma o czym mówić – odpowiedziała Dowbor.

Wygląda na to, że jej funkcja prowadzącej śniadaniówki jest bezpieczna. Co więcej, Canal+ Domo podobno przygotowuje kolejną “transzę” programu “Dowborowa od nowa”. Nie będzie się ona już jednak odbywać w domu Katarzyny.

Katarzyna Dowbor, Pytanie na śniadanie, czy zostanie w programie, oświadczenie
Katarzyna Dowbor w budynku TVP, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, Pytanie na śniadanie, czy zostanie w programie, oświadczenie
Katarzyna Dowbor w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Źródło: Plejada, Super Express, ShowNews